VMI Vilniuje ir Kaune ilgina darbo laiką (0)

Valstybinė mokesčių inspekcija | VMI nuotr.

Valstybinė mokesčių inspekcija | VMI nuotr.

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) praneša, kad gyvoms konsultacijoms norinčių atvykti asmetų patogumui, nuo birželio 15 d. ilginamas padalinių Vilniaus ir Kauno miestuose darbo laikas, o regionuose praplėstas registracijoms skirtų telefonų numerių sąrašas. Pažymima, kad vis dar priimami tik iš anksto telefonu užsiregistravę asmenys.

Atnaujintas AVMI padalinių darbo laikas:

  • Vilniaus m. VMI padalinys (Ulonų g. 2): I-IV nuo 7.00 iki 18.00 val.; V – nuo 7.00 iki 16.45 val.
  • Kauno m. VMI padalinys (Europos pr. 105): I-IV nuo 7.30 iki 18.30 val.; V – nuo 7.30 iki 17.00 val.

Primenama, kad registracijos atvykimui į AVMI padalinius vykdomos specialiai tam skirtais regioniniais telefonų numeriais, kurie skelbiami čia: www.vmi.lt/cms/isankstine-rezervacija. Papildomais numeriais teikiamos ir asmeninės telefoninės konsultacijos mokesčių klausimais.

Gyventojams kilus klausimams, pasikonsultuoti galima ne tik paskambinus bendruoju Mokesčių informacijos telefonu 1882, bet ir kitais papildomais telefonų numeriais, kurie skelbiami VMI interneto svetainėje: www.vmi.lt/cms/aptarnavimo-skyriai.

Savarankiškai svarbias žinias, paaiškinimus, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt ir VMI vaizdo kanale: www.youtube.com/channel/UCcvdEei33I_ExWllQ0eYyVw.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: