Nuo liepos 1 d. galima planuoti atostogas Graikijoje ir Bulgarijoje (0)

Lėktuvas | eezzee.co nuotr.

Lėktuvas | eezzee.co nuotr.

Jau nuo liepos 1 dienos tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“ skraidins keliautojus į užsienio kurortus. Birželio 12 d. skrydžių bendrovei „GetJet Airlines“, kuri yra „Tez Tour“ partnerė, Lietuvos transporto saugos administracija išdavė leidimus vykdyti skrydžius Graikijos ir Bulgarijos kryptimis. Planuojama, jog į šių šalių kurortus lėktuvai su poilsiautojais iš Lietuvos kils kasdien.

„Graikija ir Bulgarija – keliautojų iš Lietuvos itin pamėgtos kryptys, todėl nepaprastai džiaugiamės šiomis sugrįžtančiomis pirmomis kregždėmis užsakomųjų skrydžių sektoriuje. Žinome, kaip mūsų klientai pasiilgo galimybės ilsėtis užsienio kurortuose“, – sakė Inga Aukštuolytė, tarptautinio kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ Ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovė.

Jau liepos 1 dieną po karantino pirmieji „Tez Tour“ keliautojai vyks į Graikijos salą Kretą. Viso pirmuoju skrydžiu planuojama išskraidinti 90 keliautojų. Pabrėžiama, jog skrydžiai bus vykdomi laikantis visų būtinų saugumo reikalavimų, kuriuos nustatė atsakingos šalies institucijos.

„Jau dabar kelionių pirkimai – labai aktyvūs, todėl planuojama intensyvi skrydžių programa. Į Bulgarijos kurortus Burgasą ir Varną lėktuvai skris kasdien. Graikijos kryptimi suplanuoti šeši skrydžiai per savaitę, iš kurių keturi – į Kretą, o šeštadieniais bus vykstama į Rodą bei Peloponesą“, – sakė „Tez Tour“ atstovė.

Skrydžių bendrovei „GetJet Airlines“ išduoti visi reikiami leidimai skristi – gera žinia ir tiems keliautojams, kurie keliones į Graikiją ir Bulgariją liepos mėnesiui buvo įsigiję iš anksčiau: jų atostogos vyks kaip suplanuota.

Poilsiautojai, kurių kelionės dėl COVID 19 buvo atšauktos, turi galimybę perkelti savo atostogas į liepą ir vykti į Graikijos arba Bulgarijos kurortus. Tereikia kreiptis į kelionių agentūras, kuriose buvo įsigytos kelionės.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: