Socialdemokratai pasitikrino, kuriuos partijos narius į Seimą rinktų visuomenė (2)

G. Paluckas | I. Gelūno nuotr.

Gintautas Paluckas | I. Gelūno nuotr.

Visuomenė pareiškė nuomonę dėl Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) kandidatų į Seimą daugiamandatėje apygardoje sąrašo.

Galimybe partijos tinklapyje pažymėti nuo 10 iki 15 socialdemokratų kandidatų, kurie geriausiai atstovautų Seime, pasinaudojo beveik 26 tūkst. žmonių.

Su prašymu reitinguoti abėcėlinį kandidatų sąrašą į visuomenę prieš savaitę kreipėsi partijos pirmininkas Gintautas Paluckas.

Visuomenės išreikšta pozicija jis remsis teikdamas siūlymus dėl galutinių kandidatų pozicijų partijos kandidatų į Seimą sąraše.

„Įsitraukimas buvo milžiniškas, mane tai maloniai nustebino. Akivaizdu, kad visuomenei rūpi, kokius kandidatų sąrašus pateikia partijos. Džiaugiuosi, kad mes tolstame nuo principo „rinktis iš atrinktų“.

Visuomenės surikiuotą sąrašą lyginant su partijos viduje vykdytu reitingavimu matome ženklius pokyčius. Tai reiškia, kad atvirumas pasiteisina – visuomenės vertinimas viską sustato į vietas“, – sako LSDP lyderis Gintautas Paluckas.

Daugiausia visuomenės palaikymo sulaukė LSDP frakcijos Seime seniūnė Rasa Budbergytė, Seimo narys Julius Sabatauskas, Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius, Vilniaus miesto socialdemokratų atstovas Juozas Olekas jaunesnysis, Seimo narys Algirdas Sysas, LSDP atsakingasis sekretorius Linas Jonauskas, Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos pirmininkė Orinta Leiputė, Marijampolės socialdemokratų atstovas Tadas Prajara, Seimo narys Algimantas Salamakinas.

Galutinį kandidatų daugiamandatėje apygardoje sąrašą tvirtins LSDP Taryba.

Socialdemokratai jau yra patvirtinę didžiąją dalį (51 iš 71) kandidatų į Seimą vienmandatėse apygardose.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: