L. Purlienė. Kanklių atlaidai šiemet: solistų ir duetų koncertas Vilniaus dailės akademijoje (0)

Vilniaus įgulos karininkų ramovės folkloro ansamblio Vilniaus įgulos karininkų ramovės folkloro ansamblio VILNELĖ dainininkė Asta Pereckienė | Asmeninė L. Purlienės nuotr.

Vilniaus įgulos karininkų ramovės folkloro ansamblio VILNELĖ dainininkė Asta Pereckienė | Asmeninė L. Purlienės nuotr.

Kažkada viename sename televizijos interviu išleidau gyventi palyginimą, kad festivalis ,,Skamba skamba kankliai“’ yra folkloro žmonių atlaidai, į kuriuos būtina susirinkti kasmet. Posakis ,,folkloro atlaidai“’ sėkmingai gyvuoja, tik gaila, kad ne visi galėsime dalyvauti festivalyje. Bet festivalis, supersaugiai sumažintas, vyks ir šiais metais.

Nuo Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės folkloro ansamblio ,,Vilnelė“ išleidžiame mūsų Astą Pereckienę padainuoti jau tradiciniu tapusiame solistų koncerte ,,Čiulba čiulbutis“ šį šeštadienį. Vakar Asta sakė, kad jaudinasi. Ko, mieloji, ar bijai Dailės akademijos sienų, ar bijai, kad graudinsies dėl pristabdyto dainų pasaulio? Trauk iš visos širdies, už mus visus, už visos Lietuvos dainininkus, kad metiniuose atlaiduose atbūtum už mus visus, džiugink Vilniaus miestelį, kol turi tokį gražų balsą ir didelę meilę dainai. Mes klausysim, gal ir ašarėlę nubrauksim, tarsi būtume ištremti iš stebuklingos dainų šalies, bet su milžiniška viltimi sugrįžti. Dainuosim, broliai ir seserys, mes dar dainuosim! Ir bus mums atleista.

logo_srtrf (1)

Kategorijos: Naujienos, Saulės arkliukai, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: