Seimas pritarė vyriausybės veiklos ataskaitai (0)

Seimas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Seimas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Gegužės 26 d. Seimas pritarė Vyriausybės 2019 metų veiklos ataskaitai. Už rezoliuciją balsavo 76, prieš 41, susilaikė 3 Seimo nariai.

„Turime pripažinti, kad Vyriausybė nuosekliai įgyvendina savo programą, struktūrines reformas, taip pat turime atkreipti dėmesį į 2019 metais pasiektą ir Lietuvos pažangą, nuveiktų darbų tęstinumą bei jų poveikį iš mūsų kiekvienam, mūsų šeimų gerovei, socialinei šalies raidai ir ekonomikai. Lietuva COVID-19 plitimą pasitiko kaip niekada ekonomiškai stipri ir pasirengusi tinkamai atremti pasaulinę pandemiją. Tai geriausiai įrodo mūsų Vyriausybės darbo kokybę, jos gebėjimą tvarkytis su krize. Manau, kad Vyriausybės veikla tikrai sukūrė tvirtą pagrindą ekonomikos augimui, socialinės atskirties mažinimui ir kėlė pasitikėjimą mūsų valstybe“, – pristatydama projektą sakė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūno pavaduotoja Aušrinė Norkienė.

„Dabartinė Vyriausybės ataskaita primena, kaip iš pyrago išgnaibomos razinos. Viskas, kas gražu, yra pristatoma skambiai, garsiai. Tačiau, viskas kas nepasiekė, lieka kažkur užribyje ir visiškai nepaminėta“, – kritiškai Vyriausybės veiklos ataskaitą vertino opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD ) frakcijos atstovė Gintarė Skaistė.

Seimo posėdyje buvo pristatyta ir opozicinės TS-LKD frakcijos atstovų parengta Seimo rezoliucija „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2019 metų veiklos ataskaitos“ kuria buvo siūloma nepritarti Vyriausybės 2019 metų veiklos ataskaitai. Šiam teisės aktui Seimo nariai nepritarė. Balsavimo rezultatai: už – 42, prieš – 61, susilaikė 14 Seimo narių.

Seimo posėdyje taip pat įvyko diskusija dėl Vyriausybės 2019 metų veiklos ataskaitos. Jos metu savo sprendimus paskelbė parlamentiniai komitetai, nuomones išsakė frakcijos, Seimo nariai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: