Karantinas gali tęstis iki birželio pabaigos (5)

Saulius Skvernelis | Alkas.lt nuotr.

Saulius Skvernelis | Alkas.lt nuotr.

Gegužės 26 d. Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis teigė, kad karantiną pratęsti planuojama iki birželio pabaigos.

Jis taip pat pridūrė, kad dabar karantino režimo palaikymas yra labiau susijęs su teisiniais aspektais nei medicininiais.

„Kalbėdami apie karantino pratęsimą, kalbame iš esmės apie teisinį režimą, kuris skirtas pirmiausia dviem dalykams  – jis susijęs su ekonomine parama, nes daug priemonių taikomos karantino metu ir po karantino, antras teisinis dalykas – ligos plitimo ir įvežimo galimybių suvaldymas“, –sakė Vyriausybės vadovas.

Vyriausybė taip pat ketina patvirtinti epidemiologinius reikalavimus, kurie lemtų, kada karantinas būtinas ir žada daugiau karantino sąlygų sušvelninimų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

5 komentarai

 1. Vidinis Balsas:

  O kada skelbiamas karantinas ? Ne tada, kai užkrečiama liga greitai plinta ir vienas sergantysis užkrečia daugiau, nei vieną sveiką ? Kiek vienas sergantysis korona užkrečia sveikų ? Ar Lietuvoje dar egzistuoja kokie nors įstatymai ? Ar tik valdžios tryda ? Ir pinigų vogimas, žmonių terorizavimas, valstybės praskolinimas, verslų žlugdymas, depresijos, savižudybių auginimas…. Aš jau prieš mėnesį sakiau, kad Lietuvoje karantinas bus amžinai.

 2. Aldona:

  Tai kodel iki birzelio vidurio,o ne iki seimo rinkimu?

 3. Vidinis Balsas:

  Nepamirškit, jog karo maro mafija planuoja antrą bangą – korona pro. Per ją bus privaloma sekimo App. Po to trečia banga – korona pro + . Privalomas čipavimas po oda.

 4. Koks Skirtumas:

  Puiku. Paziuresim kur bus šitas po rinkimu su savo valstiečiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: