Prie Seimo vėl mitinguota prieš – karantino suvaržymus, cenzūrą, 5G ir kt. (nuotraukos) (1)

Mitingas prie Seimo | Alkas.lt nuotr.

Mitingas prie Seimo | Alkas.lt nuotr.

Gegužės 22 d., penktadienį, prie Seimo įvyko mitingas kurio rengėjai pasisakė prieš įvairius karantino suvaržymus, „antikonstitucinius įstatymus prieš šeimas“, prieš 5G mobiliojo tinklo diegimą, prieš cenzūrą žiniasklaidoje bei interneto tinkluose ir kt.

Pagrindinė mitingo rengėja mokytoja-visuomenininkė Astra Genovaitė Astrauskaitė savo asmeninėje Feisbuko paskyroje, pranešdama apie šio mitingo laiko ir vietos suderinimą su Vilniaus miesto savivaldybe, nurodė, kad šio mitingo reikalavimai lieka tokie patys kaip jos ir bendražygių gegužės 17 d. rengtoje protesto akcijoje prie Seimo, o būtent:  „prieš antikonstitucinius įstatymus prieš šeimas“, „prieš diskriminaciją pagal amžių, prieš 5G ryšį ir su juo kartu – priverstinį /…/ kodinį įskiepį žmonėms – dabar tik šunys turi…“, „prieš smulkiojo verslo žlugdymą“, „prieš 15min, Delfi cenzūrą FB soc.tinkluose“, „prieš sorošinę melo ir visuotinės baimės apie koronos virusą skleidžiančią LRT, LNK, kitas TV, kitas informavimo priemones: 15min, Delfi ir t.t.“,  „už karantino panaikinimą“, „prieš priverstinį sveikų darbuotojų testatvimą ir visuomenės bauginimą „užsikrėtusiais“, „už visos informacijos skelbimą ir palyginimą, kiek žmonių miršta dabar Lietuvoje nuo širdies ligų, vėžio, gripo… ir nuo Kovid -19 viruso,“ – vardijama A.G. Astrauskaitės Feisbuko paskyroje.

Tarp mitingo dalyvių buvo ir nuo pakylos kalbėjo du Seimo nariai – Naglis Puteikis ir Petras Gražulis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

1 komentaras

  1. Žemyna:

    Tomas Bikelis. VU fizikas KTU „mokslininkui“ apie 5G: pagrįstos abejonės ir miglota ateitis (autoriaus atnaujinta)
    – tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/tomas-bikelis.-vu-fizikas-ktu-mokslininkui-apie-5g-pagristos-abejones-ir-mi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: