Seimo opozicija kviečia pasiaiškinti susisiekimo ministrą (4)

Jaroslavas-Narkevicius-Alkas-lt-nuotr

Jaroslavas Narkevičius | Alkas.lt nuotr

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ir Liberalų sąjūdžio frakcijos į bendrą posėdį 19 kviečią susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevčių pasiaiškinti dėl viešumoje paskelbtų faktų apie ministro galimą dalyvavimą korupcinėje schemoje.

Žurnalistai išsiaiškino, kad Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos deleguotas susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius, prieš dešimtmetį ėjęs aukštas pareigas Vilniaus savivaldybėje, už sėkmę renovacijos konkursuose iš bendrovės „Sodžiaus būsto“ galėjo reikalauti 10 procentų nuo laimėtų sumų. Už tuos pinigus esą buvo rekonstruotas J. Narkevičiaus namas Trakuose.

„Turime beprecedentę situaciją. Strateginiam valstybės sektoriui vadovauja ministras, kuriam mestas itin rimtas kaltinimas korupcija. Ministras kol kas neatsakė nė į vieną klausimą, nepateikė nė vieno įrodymo, kad jis realiai mokėjo už savo namo statybas, taip pat viešai melavo, kad nepažįsta minėto liudytojo, kas, jau dabar akivaizdu, netiesa“, – sakė Seimo Opozicijos ir TS-LKD frakcijos lyderis Gabrielius Landsbergis.

„Akla valdančiųjų gynyba veikia priešingai – atrodo, kad kažką slepia ne tik pats susisiekimo ministras, bet ir visa Vyriausybė. Nors Premjeras nuolat kartoja, kad jo vadovaujamame ministrų kabinete nebuvo skandalų, S. Skvernelis pats daro viską, kad J. Narkevičiaus istorija atrodytų kuo skandalingesnė. Juk užtektų tiesiog atsakyti į klausimus, pateikti įrodymus ir istorija būtų baigta. Jei iš tiesų yra taip, kaip kalba ministras ir jį ginantys valstiečiai“, – teigia Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: