N. Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų (video) (75)

Neringa Venckienė | J. Valiušaičio nuotr.

Neringa Venckienė | J. Valiušaičio nuotr.

Niekas ir niekada neįtikins manęs, jog pedofilijos nebuvo. Niekas. Nei šimtai teismo sprendimų, šūsnys prokurorų nutarimų. Nei manęs, nei Deimantės artimųjų, šalia kurių būdama ji patyrė laimingos vaikystės akimirkas.

Ir kurie ne iš teisminės valdžios sausa kalba surašytų sakinių,  o iš vaiko lūpų tiesiogiai girdėjo žodžius, nuo kurių kraupo. O vėliau jau kraupo nuo grėsmingiausių institucijų siunčiamų raštų, reikalaujančių, įsakančių, grasinančių… 

Patikėkite, jog liko Deimantės žodžių, kurių net nesiryžome dėti į knygą ar net sakyti žmonėms.

Ir aš, ir mano artimieji žino tiesą ne iš akivaizdžiai „parsiduodančių“ žurnalistų ar redakcijų antraščių. Ir tiesa suteikia stiprybės priešintis neteisybei iki galo.

Nepaisant teisminės valdžios nurodymų – sprendimų, netiesiogiai reikalaujančių atsisakyti, pasiduoti, nutilti, palūžti.

Bent kiek pabandykite įsivaizduoti, ką jaučiame mes, Deimantės artimieji, iš kurių fizine prievarta išplėšiamas mūsų vaikas ir pradanginamas. Kai mes tikrai žinome ką teko jai patirti ir kam ji vėl grąžinama. Ar mes galėjome elgtis kitaip. Ar mes galime elgtis kitaip dabar ?

Kai net nemirksintys į filmavimo kameras žiūrėdami valdžios pareigūnai meluoja, esą, prievartos nebuvo.

Tie, kas matė mano sūnaus išplatintą Deimantės pagrobimo įrašą, gali dabar  įsitikinti.

Taip. Jokios prievartos. Tik baudomis nubausti tą nelemtą dieną budėję ir smurtaujančius policininkus stebėję žmonės, dužę stiklai, išpjautos mano, turinčios teisėjos imunitetą, tėvų namo durys ir įsibrauta į vidų, išsukiotos mano, teisėjos, rankos, atplėšta nuo teisėjos imunitetą turinčios kaklo apsivijusi rankomis klykianti Deimantė.

O šiaip tikrai – jokio pasipriešinimo, jokios prievartos.

Netgi viskas priešingai.

Tai teisėjos imunitetą turinti aš priešinausi, naudojau fizinę prievartą – „spardžiau vargšę mamą pasipuošusią neperšaunama liemene“, žalojau „mielą policininką antausiais, sutrikdydama gerajam žmogui sveikatą“.

Ir šūsnys tai patvirtinančių prokurorų ir teismų sprendimų, kad prievartos nebuvo, viskas gerai.

„Nusiraminkite“, – vienas po kito siuntė žinią štampuojami teisminės valdžios nurodymai. „Nieko nebuvo,  o jūs už jūsų pasipriešinimus dabar atsiimsite.“

Ir toks teisminės valdžios elgesys tęsiasi ištisą dešimtmetį. Kai juoda teisme tampa balta, ten kur gilu – seklu, o pedofilija virsta rūpestinga motinyste.

Apie video įrašą, darytą namo viduje teisėsaugos šturmo metu

Vakar mano sūnus Karolis Venckus išplatino video įrašą, kuris buvo slepiamas aštuonerius metus, apie tai, kas vyko 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje namo viduje,

Jį slėpė buvęs Generalinis prokuroras Darius Valys 2012 ir 2013 metais nuo Seimo, nors Seimui to ir nereikėjo.

Seimo nariai nereikalavo video įrašo, tokiais veiksmais palaikydami teisėsaugos melą, slėpdami kas įvyko 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje. Apgailėtini konservatoriai, liberalai ir socialdemokratai, panaikinę mano kaip teisėjos ir vėliau – kaip Seimo narės teisinę neliečiamybę. Seimo komisijai pakako 12 sekundžių, kad aš trenkiau sužalojusiam mane, tuo metu teisėją, policininkui Mindaugui Gušauskui, ko aš niekada neneigiau.

Video įrašą Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis ir jo pavaldinys Tomas Krušna taip pat slėpė – nuo Jungtinių Amerikos Valstijų.

Aš pati asmeniškai pirmą kartą pamačiau šį vaizdo įrašą, kai prokuroras Darius Jakutis perdavė jį man, grįžus į Lietuvą.

Ikiteisminio tyrimo metu apklausti Laimutė Stankūnaitė, Sonata Vaicekauskienė, Gražina Didžbalienė, Evelina Talalienė, Sigita Kilkutė, Romas Oželis, Gintaras Černiauskas, Mindaugas Gušauskas apklausti ikiteisminio tyrimo metu duoda melagingus parodymus apie įvykius 2012 m. gegužės 17 d. namo, esančio Klonio 5, Garliavoje, viduje.

Jie liudija, kad prieš vaiką nei fizinė, nei psichinė prievarta nebuvo naudota. Melagingus liudijimus prokuroras Darius Jakutis perrašo į kaltinamąjį aktą kaip mano kaltę patvirtinančius įrodymus.

Kaip gali taip būti? Prokuroras D. Jakutis, man atidavęs vaizdo įrašą, pats jo nematė? Matė vaizdo įrašą, bet nesuprato, kad visi, pradedant S. Vaicekauskiene, buvę namo viduje 2012 m. gegužės 17 d., apklausiami meluoja? Tikri, kad niekas niekada to video įrašo nepamatys?

Skaitydama baudžiamąją bylą, kurioje aš esu kaltinamąja, peržiūrėdama ir peržiūrėdama video įrašus, darytus policininkų namo viduje, klausiu: kaip jie galėjo naudoti tokią prievartą vaikui? Kaip jie dar gali jaustis nukentėjusiaisiais?

Nėra jokių abejonių, kad antstolės S. Vaicekauskienės ir policijos darbuotojų leidimu bei veiksmais vaiko atžvilgiu buvo panaudota fizinė bei psichologinė prievarta, neužtikrinta vaiko teisių apsauga. Mergaitę draskė ne tik L. Stankūnaitė.

Vaiko rankas plėšė Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos Gražina Didžbalienė ir Evelina Talalienė. Naudoti prievartą padėjo Sauliaus Skvernelio atsiųsti policininkai.

Taip ir norisi paklausti iškilių valstybės vyrų ir moterų: ar Jūs, vykdantys teisingumą, vadovaujantys valstybei, nematote baisios, protu nesuvokiamos prievartos vaiko atžvilgiu? Ar Jums tokie vaizdai yra „teisėtas teismo sprendimo vykdymas“? Kodėl aš teisiama? Kodėl neteisiami jie?

Teisėsaugos veiksmai, kai persekiojamos aukos, rodo, kad tam tikros valstybėje egzistuojančios jėgos siekia nukreipti tautos dėmesį nuo valstybėje egzistuojančio pedofilijos nusikaltimo ir akivaizdžiai deda pastangas dezinformuoti visuomenę.

Po video paviešinimo jau daugelis žino kaip „teisėtai“ 2012 m. gegužės 17 d. buvo įvykdytas teismo sprendimas.

Mūsų valstybė laikosi ant melo pamatų, kurie pradeda trūkinėti.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

75 komentarai

 1. senas žmogelis:

  melai tesėsi visus tuos ilgus metus.Melagių suskaičiuoti beveik neįmanoma.Purvo išpilta labai dauig.
  Melas Lietuvoje įsitvirtino kartu su sovietų invazija 1940m. Reikės daug dešimtmečių ,kad kas nors pasikeistų. Prezidentūra tyli.Kažko labai bijo. Aplamai ką čia reiškia kokia viena maža mergaitė,kai norisi ramiai gyventi.

 2. Jurgis:

  Šeškinės turgelyje girdėjau, kad Mergaitė ant pražūties ribos – nevalgiusi, utėlėta, apleista. Kilkime į kovą visa tauta

 3. albertas:

  faktai rodo, kad bandoma grąžinti stalino laikus. Graži konstitucija, bet viską valdo trojkos.Jei patriotinės , tautiškos jėgos nesugebės susivienyti, tai bus tragedija. Reiškia tos jėgos, kurios sugebėjo susivienyti prieš sąžiningą teisėją, tos ir toliau laimi. Vienytis reikia ne kokiais nors neesminiais dalykais (pvz., kalbos grynumo), bet kertiniais, labiausiai mus smaugiančiais.

 4. Žemyna:

  Karolio įrašas galutinai įtikina, jog mergaitė netveria džiaugsmu, kad pagaliau bus išvaduota iš ją kankinusių tetos bei senelių, kad ji pati plėšosi, veržiasi iš tetos glėbio, keikia Neringą, daužo ją per veidus, įsirėmusi jai į krūtinę stumia ją nuo savęs ir šaukiasi mamytę į pagalbą, kad toji jai padėtų iš raganos išsivaduoti, kad tik greičiau ją iš čia išvežtų … Juk ji jau gyveno pas mamytę ir prisimena, kaip ten buvo gera, kaip ją tuose namuose mylėjo ir lepino…
  ———————————————–
  Žinoma, mano buitinio bendravimo su žmonėmis, su kokiais, gal būt, teko bendrauti Laimutei, patirtis tik nuotolinė – tik per tvorą tekdavo matyti, kai kuri iš aplinkinių kolonistų šeimų vidinius kovų veiksmus iš namų, kuriuose apsigyveno, perkeldavo į kiemus. Gal tuomet būdavo taip baisu, kaip baisu buvo šią „vaiko išvadavimo operaciją” stebėti…
  Ją žiūrint, vis dėlto stebina toks mamytės nesuvokiamai perdėtas įniršis, raunant iš tetos glėbio mamytei nepasiduodantį, „nepaklusnų” vaiką. Iš kur tas įniršis toks, kas jį peni?.. O kartais ar ne mirtina baimė jai temdė akis ir protą? Ar nebuvo jai paskelbtas ultimatumas? Po viso to, kas atsitiko tiems, kas „neteisingai” liudijo, kas „per daug” matė ir girdėjo? Po to, kai per TV3 Ūsas pasakė paskutinius savo viešus žodžius, jog jis viską papasakos, ir po poros dienų baloje „paskendo”?
  O dar: kas prisimenate, aš ši juosta ne pavogta iš Kedžių namų buvo?
  Juk, jei neklystu, jie turėjo įsirengę kameras? Jei taip, tada ta vagystė ir paslėpimas nuo visuomenės tik tokiu atveju suprantama, jei reikėjo PASLĖPTI ĮKALČIUS. Paslėpti, bet ne sunaikinti – juk tiko darbdaviams savo uolumą įrodyti, kad už darbo rezultatus pagal nuopelnus atsidėkojimus gautų?

  • Vidinis Balsas:

   Miela , Žemyna, bet juk ta pati valdžia Lietuvą gelbėja nuo Putino išgvaltavojimo. Nuo teroristinės valstybės. Milicininkas buvo ten, jis yra čia. Kokia Jūs ne patriotė. Kodėl ? Ir dar Alke reiškiatės …

   • Žemyna:

    Bet tikrai, kodėl… 🙁

   • mociute:

    ale tikrai kad “vidinis balsas” sukauja – nuo pat pilvo apacios…..
    Tik va, kazi kodel kai ne kurie dabartines valdzios atstovai kelia tos teroristines salies ekonomika uzversdami Lietuva (ir ne tik) rusiska salietra (su priedais) ir dar mokesciu i Lietuvos biudzeta vengia moketi?? O siam “paradui” juk vadovauja salia paties Putino is desines sedintis Moishe Kantor – Zuroffo -Vanagaites bendramintis ir gynejas……
    Tamstai iki Zemynos patriotiskumo – kaip parseliui iki menulio……

    • Vidinis Balsas:

     Močiute, aš suprantu, kad lavinotės prie balanos, bet: dabar yra internetas. Pasidomėkit Lietuvių kalbos rašyba.

     • mociute:

      balseli vidinis, cia jau esete absoliuciai teisus! Tikrai lavintis
      teko pradeti prie balanos, kadangi tuo metu Lietuvoje po 1944 okupacijos Lietuvoje (ir ne tik) truko absoliuciai visko, iskaitant ir zibala ir Lietuviu kalbos mokytojus kurie okupantu buvo istremti bei iszudyti dar 1941 birzelio 15 kuomet suvaryti i Kauno sporto hale buvo prievartaujami atsisakyti savo patriotiniu paziuru o jie atsake atsistoje sugiedodami musu Tautiska giesme buvo is karto be siltesniu rubu ir maisto pakrauti i gyvulinius vagonus ir isvezti i Sibira….. Todel ne tik Lietuviu kalbos bet ir kitu dalyku mus moke absoliuciai tam nepasiruose zmones….
      Taciau ismokau ne tik gimtaja kalba ir tebemoku gana neblogai nors jau daugybe metu nebegyvenu Lietuvoje…..
      Ir patikekit – is salies visada matosi geriau nes yra su kuo palyginti…..

 5. Julijonas:

  Stiprybės, Pergalės, Dievo palaimos jums, Neringa. Tik tiesos žinojimas suteikia jums tiek jėgų ir kantrybės visiškai nelygioje kovoja. Beje, dėl melo žmogus nepajėgtų tiek ilgai kovoti.

 6. Leonora:

  Lietuva yra teisinė valstybė, todėl kriminaliniai nusikaltėliai, tvirkinę vaiką, turi būti teisiami. Dalis jau nuteista – liko dar išaiškinti Milinio ir Ūso žudikus ir pabaigti su kriminaline nusikaltėle “teta”.

  • mociute:

   gal nejuokaukit taip ziauriai, Leonora!
   Kur jus matote ta “teisine valstybe” Lietuvoje???
   Lietuva jau paversta daugiau policine nei teisine valstybe kur zmogaus teises mindomos kasdien……
   Deja. Bet nei vienas iskrypelis prievartaves mazamete Lietuvoje nei ivardinatas nei nuteistas…..
   Ir nepainiokit cia to Milinio!
   O kodel Uso neigelbejo slai vaziaves tuometinis teisingumo ministeris kuris paskutinis ana,atseit, mate svirduliuojanti palei gal 10cm gylio balute – sitas klausimas kankina daugybe zmoniu?

   • Kęstutis:

    “Lietuva yra teisinė valstybė” – Lietuva yra teisminė valstybė, be teisės ir be teisingumo… Banditai ir iškrypėliai apsisiautė teisėjų ir advokatų mantijomis…

   • Leonora:

    gal negyvenote policinėje (iš tiesų bolševikinėje, po to milicinėje) valstybėje, kad nematote skirtumo? Lietuva padarė didelę pažangą, o iškrypėliai šioje situacijoje, deja, buvo tik vaiko seneliai su vaiko tėvu ir teta, vaidinusia geradarę, kurie tvirkino mažą vaiką mokydami negražių dalykų. Ir tai tik dėl to, kad norėjo išsukti nuo atsakomybės žudiką sūnų ir gal būt, kyšį iš nusikaltėlių paėmusią dukrą, kuri labiau dabar bijo nusikaltėlių, nei teisėsaugos, nes neatliko nusikaltėliams pažadėto “darbo”. Įrodymai surinkti ir kaltieji nuteisti (išskyrus vieną, kurią irgi nuteis). Gaila, kad Lietuvoje yra tokių nedorų žmonių, kuriems kriminaliniai nusikaltėliai arčiau prie širdies – tai jau jų sąžinės reikalas.

  • Leonora,jus tvirtinate,kad kalti jau nuteisti.Abejoju,kai perskaičiau Lavastės knygą,,kalė,, supratau,kokioje šeimoje gimė Laima Stankūnaitė,kokia buvo jos jaunystė,kad bėgo nuo tėvų meilės,ieškojo turtingų diedų,kad ją išlaikytų.siūlau prabusti

   • Žemyna:

    Jei kas nors savo archyvuose turėtų išsaugojęs pačius pirmuosius interviu su tėvu, o vėlia su motina… Vėliau kažkas susiprato, kad ta itin iškalbinga išvaizda bei kalbėsena patvirtina Drąsiaus šalininkų liudijimus, ir suteikė jiems visai kitokį pavidalą.

   • mociute:

    Onute, Kaunas nera labai didelis ir apvalokas miestas todel cia dauguma zino daug apie vienas kita…. Visam Petrasiunu rajonui ir dar toliau puikiai zinoma si “sventa” seimynele ir be apsimelavusios virs ausu pedopfilu gynejos Lavastes…. Abi “obuolytes” nukrito visai netoli salia savo isgimdytoju Tonio ir Tankos…. Ir meluoja vienodai… Gal tik amzinatilse Naruseviciene pamegino siekti tiesos todel vos pameginusi prasizioti apie pedopfilu “isdaigas” buvo nuzudyta……
    Ir tikrai ne D.Kedys ja ir J.Furmanaviciu nuzude kadangi tuo metu jau pats buvo tikruju nusikalteliu rankose…..

 7. stasys:

  Verkia senutė prie suskilusios geldos .
  – Ar dar atsiras koks drąsus jaunikaitis ir ištrauks iš jūros auksine žuvele ?
  Subangavo suraibuliavo jūra , pasigirdo balsas .
  – Dovanu metas baigėsi . Tik seniui tai buvo skirta .
  Moralas labai paprastas. Kai pasėji pyktį jį ir pjaunį . O jei jau pati prisišiukšlinai surenki ir išneši savo šiukšles . Ką sveikas protas gali pasakyti apie teta kuri negražina vaiko mamai ? Kalčiausi čia be abejo pedofilai .

  • mociute:

   o kaip su iskrypeliais ir ju gynejais? Ka gi anie “seja”???
   Kol kas matome tik skausma ir kancias nekaltimes kudikiams bie juos ginti stojantiems tevams ir seneliams bei visims geros valios zmonems ir begalini slykstu MELA!

 8. Romas:

  Ar čia Stankunaitė mama? Pardavinėjanti savo vaiką pedofilams. Nebent kabutėse…

  Bet norėjau ne apie tai. Norėjau pasidalinti apie supratimą. “Kas supranta, tas nepyksta”. Kai mus aploja šuo ar net įkanda, tikrai nėra protinga ant jo pykti. Nes tai juk šuo…
  Tik sau pakenktum susiteršęs pykčiu ar panašiomis emocijomis.
  Tas pats yra ir su žmonėmis, tikrai neverta susiteršti… Daug naudingiau pasistengti suprasti, kad ir didžiausią nusikaltėlį, kad ir paskutinį menkystą.

  Žmonės labai skirtingi, gal praeitam gyvenime jis dar keturiomis kojomis lakstė. Ko iš jo norėti?
  Pedofilai, susitepę pareigūnai šios bylos savieigai nepaliks. Todėl leonorų ar stasių tikrai netrūks. Ir tai suprantama…

 9. Vidinis Balsas:

  Čia viskas aišku, kaip dėl to, ar priešintis bolševikų okupacijai. Ir tie, kurie turėjo sveiko proto išėjo į mišką ir atliko pareigą. Jiems nebuvo abejonės. Čia pasėta priešpriešar ar tikėti savo akimis ar ne. Kai kurie netiki ir yra įsitikinę, kad tik valdžia teisi. Jei tai ne masinė hipnozė – kas tai ? Nuoširdžiai, aš nesuprantu kas per žmonės yra lietuviai.

  • Leonora:

   tie kurie išėjo į mišką, tikrai netvirkintų mažamečio vaiko, kaip darė jo tėvas su savo šeima, nežemintų vaiko sukurtu pornografiniu filmuku, kuriame vertė vaiką šliaužioti, vaizduojant oralinio sekso aktą, tikrai neišvadintų visos Lietuvos pedofilų žeme, tikrai nesityčiotų iš Lietuvos himno ir negintų kriminalinių nusikaltėlių. Keisti tie violetiniai – taip labai nekenčia teisėsaugos, o šią aferistę,korumpuoto teisininkų klano atstovę, kuri sužalojo mažamečio vaiko sąmonę ir vaikystę – garbina.

 10. Romas:

  Kas liečia “stasį”, tai labai tikėtina, kad tai net trečios eilės interesas.
  Alko komentatorių tarpe buvo toks “prašalietis”, dar kitaip “prachadimcu” vadinamas, tikras auksaburnis ir demagogas. Įvaldęs kelis psichologinius triukus diskusijos aponentui sumenkinti ir sugniuždyti. Bet, sukdamas vis tą pačią “plokštelę” apie lietuvišką “durnių laivą”, dėdamas į šuns dienas visus nuo Lansbergio iki Grybauskaitės, daugeliui atsibodo. Jo komentarus pradėjo ignoruoti, į diskusijas su juo nebesivėlė, tapo per daug akivaizdu, kad tai kremlinis trolis. Jo “darbas” prarado prasmę, ir jis dingo…

  Po trumpo laiko atsirado “stasys”, taip pat iš mažosios raidės. Su tuo pačiu polinkiu į demagogiją. Tik senosios plokštelės atsisakyta. Ar tik nepakėlė “Štirlicui” kvalifikacijos? Kita “suknelė”, bet tikslai tie patys – provokuoti dar didesnę sumaištį tarp litovcų, kad jų “durnių laivas” galutinai…

 11. Rima:

  Neringa aš jums užjaučiu jus esate teisingas žmogus tačiau Lietuvoje jau taip Ira kad kur jėga ten ir tiesa tiesiogine prasme anarchija visi pirkti čia ir durniuj aišku nes pas turtuolius ir vyksta visas purvas linkėčiau kad jie patirtų panašią istorija Dievas aukštai viską mato jiems atsirugs trigubai už jus žmonės meldžia Dieva kad jums padetu🙍‍♀️

 12. Vidinis Balsas:

  Visos nuomės, tik bezdalai ir perdalai. Ateis liepos šeštoji – visa tauta giedos Tautinę giesmę. Kartu su pederastais. Jiems paliepus. Lietuviai nebeturi, nei proto, nei sąžinės. Nieko čia nepakeisi.

 13. Paukštė:

  Neringa, jums nėra prieš ką teisintis, nei aiškintis. Nežinia dėl kokių priežasčių jūsų giminei teko tokia našta, bet jūs išnešėte ir nešate ją garbingai. Lenkiu galvą prieš jus…
  Tačiau tų, kurie yra kitoje apkasų pusėje nepaveiks niekas, nei akivaizdūs įrodymai, nei akivaizdi tiesa. Jie iš paskutiniųjų kausis už galimybę išlikti savimi. Ir ne ši istorija juos tokiais pavertė, jie tokiais jau yra iš savo gelmių, iš esmės. Ši istorija tik leido atpažinti kas yra kas, pamatyti juos be kaukių.

 14. Vladimir:

  Miela.Neringa prasykis politinio prieglabscio teisetoje valstybeje. Uz tiesa su pedofilais mes pakovosime tarptautiniuse teismuose

 15. Romas:

  Ne be pagrindo teigiama, kad prostitucija – seniausia profesija, nors po šiai dienai daugeliui žmonių, šis reiškinys nepriimtinas, kaip norma. Nes dažnai tai vyksta prievartos pagalba, atsiranda prekyba žmonėmis, pagrobimai. Dar baisiau, kai pedofilams pardavinėjamas vaikas ir tai daro pati “mama”.
  Bet, kai “tai” vyksta su valstybės institucijų priedanga, kai vyriausio policijos komisaro įsakymu, naudojant brutalią jėgą, mergaitė grąžinama ją pardavinėjusiai “mamai”, tai jau kažkokia “Sadoma ir Gomora”…

  Kaip iki to nusivažiuojama?

  • Leonora:

   O kaip Jūs nusivažiavote, kad iš neapykantos šmeižiate niekuo nekaltą jauną moterį, kaltinate ją vaiko pardavinėjimu, prostitucija ir tuo tik parodote, kokia jūsų žema moralė – ne atsitiktinai lietuvių patarlė sako: “kuo pats kvep tuo kitą tep” . Gėdos neturite šmeižti motiną, kuri tik norėjo atgauti savo vaiką iš tvirkinusių jį vaiko tėvo giminių, o ginate kriminalinius nusikaltėlius. Tik jūsų šmeižtai kyla iš neapykantos, kadangi nieko daugiau negalite, nes kaltieji teisiami ir vaiko kankintoja tuoj bus nuteista.

   • mociute:

    negi galima dar daugiau nusikliedeti “i lankas” nei kad cia surase “Leonora”???
    Negi gali sveiko proto zmogus ismastyti tokias absurdiskas nesamones apie Kedziu seima ir aplamai ar galima surasti tokius monstrus Lietuvoje kaip kad nupaiso “Leonora”? Labiau tiketina kad ir sio komentaro po vardu “Leonora” (moteris is prigimties taip negaletu nusiristi iki tokios beprotybes jeigu yra psichiskai sveika!?) prisidengia tos “plaukuotos rankos” kuri skaudziai suemusi
    laiko baimeje ne tik teisesauga bet ir Lietuvos valdzia, atstovas? Kas galetu paneigti?
    Prisiminkime sesers Nijoles Sadunaites kalba seime klausiant kur dingo Garliavos Mergaite? Ir prezidentes D.Grybauskaites reakcija su lakonisku atsakymu: ” Nezinau!”………
    O dabar pats laikas visai tautai visu balsu paklausti :kur Mergaite?
    O tarptautines organizacijos PRIVALES prisideti!
    Pagaliau, VALSTYBE mes ar ne VALSTYBE jei su jos piliete, maza iskrypeliu isniekinta mergaite taip pasielgta???
    P.S Britanijoje pedopfilu klano sutriuskinimas atejo irgi po netrumpo laiko taciau pergalingai

    • Leonora:

     Prisimenu Sadūnaitės kalbą Seime ir man buvo labai jos gaila – ką daro žmogui senatvė, jeigu kovotoja už žmogaus laisvę pateisina tvirkintojų, žalojusių mažametį vaiką, elgesį. Taip ji kompromituoja ir kitus disidentus, tik ne visi taip elgiasi, tai jie nekalti. Kai kurie taip ir sako – atleiskite Sadūnaitei, nes ji nesupranta ką kalba. Nesuprantate ir Jūs, bet dėl Jūsų man neskauda širdies, nes Jūs nežinomas žmogus, įtakos neturite, tik tiek – kad komentarą parašote,.

     • mociute:

      Seseriai Nijolei nereikalinga NIEKENO uzuojautos. Jos protas nepaprastai sviesus net ir garbiame amziuje. Zmones, kurie buvo okupantu ir ju siknalaiziu kankinti bado, fizinio smurto, moralinio teroro kanciomis dvasiskai taip sustiprejo kad net visam pasaulio pedopfilu klanui draugen subegus ju niekam nenugaleti…. O ka jau cia kazkokiam iskrypeliu gynejui “leonorui”…..
      Pats Amerikos prezidentas R.Reiganas parode isskirtine pagarba siai Lietuvos Dukrai ne siaip sau “is smalsumo”….
      Tik va, Lietuvos valdziai drasus disidentai daznai tebera tiesiog nepatogus todel taip ir stengiamasi juos nugrusti kuo giliau uzmarstin dar gyvus! Arba bent apdergti kaip kad daroma su kardinolu S.Tamkeviciumi ar su A+A A.Svarinsku ar A+A B.Gajausku kuris net 38 graziausius gyvenimo metus paaukojo kovai uz Lietuvos Laisve ir apie kuri 4 valandu trukmes dokumentinius filmus sukure suomiai, vokieciai, britai. Tik va, Lietuvos ziurovams si ypac vertinga dokumentika yra NEPASIEKIAMA! Net Lietuvos mokesciu moketoju islaikoma LTV nepasivargina parodyti ju savo islaikytojams!
      Nera jegos net ir pacios itakingiausios kuri galetu SUKOMPROMITUOTI musu tautos sviesulius – kovotojus uz LAISVE!
      O cia dar dystate pliurpti kad “Kai kurie taip ir sako…”! Kas gi tie “kai kurie” kad drysta juos teisti ar aploti??

      • Leonora:

       Ogi dori ir protingi, dar nenukvakę kunigai – neminėsiu pavardžių, nes Tamsta juos “aplosite” – rašau pagal Tamstos žargoną (iš tos didelės meilės kriminaliniams nusikaltėliams išmokote kalbėti ir jų žargonu).

       • mociute:

        per savo ilga gyvenima isitikinau kad norint buti suprastam reikalinga kalbeti su kiekvienu tokia kalba kuri anam suprantama. Nejauciu jokios meiles nusikalteliams ir tokiems pletkininkams kaip tamsta todel ir kalba renkuosi tokia kuri atitinka tamstos poreikius. Zmoniskos kalbos vistiek nesuprasite.
        Kaip ir nesuprantate iskrypeliu isniekintos Mergaites bei jos tetos ir seneliu ir kitu artimuju skausmo
        O iskrypeliai ir Lietuvoje kaip ir Britanijoje ir kitur, tikrai prieis savo gedinga gala!

        • Leonora:

         Ponia, daugiau su Jumis nediskutuosiu, nes ypač negerbiu negarbingų žmonių, kurie dėl savo naudos gali parduoti sąžine ir pateisinti vaiko skriaudikus, nesvarbu ką tie nedorėliai padarė. Tokie gėdos neturi, tad net neverta į ją apeliuoti.

         • mociute:

          Amerikos teismai is 44 Lietuvos,atseit, teisesaugos sukurptu kaltinimu N.Venckienei , iskaitant ir tamstos vis dar tebe atrajojamus,atseit, faktus apie dukterecios “tvirkinima” paliko galioti tik 4 kurie turetu buti pastebeti siame video! O siame iki siol niekeno nematytame video akivaizdu kad p. Neringa gindama plesoma mergaite koja palietus isgimdytoja Stankunaite,jos nesuluosino kaip ir to jai uzlauzusio rankas gal 120 kg sveriancio policininko kuris pats lauze rankas Neringai! Taigi, ir sie “kaltinimai” pasirode esantys grynas “feikas”! Vargu, bau, ar buvo privalu vykdyti kazkokio neaiskaus Kedainiu teisejo Kondratjevo paslapciomis ir neaiskiomis aplinkybemis priimta nutarima isplesti Mergaite is seneliu namu nepatvirtinus sprendimo visu aukstesniu instanciju teismams???
          Taigi is 44 kaltinimu N.Venckienei , kaip matome, liko = 0! Vertetu nepamirsti kad ir JAV ambasada Vilniuje irgi akylai stebi si procesa. O situs dar karta apmeluoti bus sudetinga…..
          p.s nuvilsiu jus, mano komentarai tikrai ne tamstai skirti o budama tikra kad skaitau mela turiu teise pareiksti ir savo nuomone – juk vis teigiate kad “gyvename teisineje valstybeje”? Ar kai tema liecia iskrypelius pedopfilus teises samprata iskrenta?

 16. Romas:

  Šis klausimas ne retorinis. Į jį būtina atsakyti, jei norime šio absurdo išbristi.

  • Žemyna:

   Kaip iki to nusivažiuojama?
   Ar jau žinome, kas ir kieno paliepimu išskraidino pro langą a.a. Pociūną, susprogdino Abromavičių ir kt. nusikaltimams dirigavo? Kieno užgaida terorizuota Kusaitė? Kas išžudė visus Drąsiaus liudininkus? Pagaliau, kieno paliepimu buvo suimta valstybės vėliavą iškėlusi mokytoja?
   Ar bent dėl šio, paskutinio nusikaltimo prieš LOJALIĄ valstybės pilietę pradėtas tyrimas, rasti siūlo galai? Kas konkrečiai vėliavos kėlimą paskelbė nusikaltimu? Ar gal piliečių prieštaravimas mero sprendimui naikinti kovų už Laisvę Atminimo ženklus mūsų šalyje paskelbtas už įstatymo ribų? Ar mūsų įstatymai neįpareigoja imtis išsiaiškinti šio unikalaus ne tik Europai precedento? Prokurorai čia nieko neįžvelgia, žiūri į tai, kaip ir į buitinį konfliktą?
   Kaip iki to nusivažiuojama?

 17. Romas:

  Mano nuomone, taip “sudėlioja” valdžios vertikalė, pati Sistema, kurioje visa valdžia “viršuje”. Paprasčiau kalbant, demokratijos trūkumas.
  Lojalumas ir paklusnumas didžiausia vertybė. Turintys kitokią nuomonę, per daug “šakoti” sistemai nepageidautini, jie neužsibūna. Valdžios struktūrose pritampa konformistai. Kurie viršininko ant “trijų raidžių” nepasiūs, ką anas bedarytų ir iš jo (pavaldinio) reikalautų.
  Taip prasideda visagalių “viršunėlių” degradacija…

 18. Romas:

  Man jau atsibodo kelinti metai skalambinti apie tikros demokratijos (pilietinės visuomenės) idėją. Kuri išspręstų ir šią problemą. Vis “tempiau gumą”… Bet Leonoros komentaras paskatino šią idėją dar kartą pareklamuoti.

  Ne toks velnias baisus, koks piešiamas, ne toks baisus, kaip atrodo. TSRS (anuomet) atrodė neįveikiama galybė… Bet subyrėjo, kaip molinis puodas.
  Taip pat apgaulingai baisiai gali atrodyti pedofilų klanas, apraizgęs aukščiausias valdžios struktūras. Tampantis už virvučių visą teisėtvarką ir aukščiausius valdžios pareigūnus. Be to nežinome ir svarbiausio motyvo – ar jie čia pedofilus dangstė, ar savo mundurą gelbėjo.

  Bet kokiu atveju teisėtvarkos ir valdžios pareigūnų elgesys yra nusikalstamas. Ir tai suprantama, kitaip ir būti negali, nes jie nekontroliuojami. Vairuotojai yra kontroliuojami kelių policijos. Paprasti piliečiai kontroliuojami daugelio valdžios institucijų…
  Tuo tarpu teisėtvarkos ir valdžios pareigūnai – ne, jie turi imunitetą…. O juk jie – vakarykščiai mes, jie iš to pačio molio. Be kontrolės jie degraduoja…

  Pilietinė teisė į demokratinius valdžios rinkimus demokratijos negarantuoja. Tai, kaip namas be stogo, kaip automobilis be ratų. Trūksta pilietinės teisės visus valdžios pareigūnus kontroliuoti, ATSTATYDINTI.
  Ši teisė būtų geriausia “vakcina” nuo bet kokio valdžios žmonių sugedimo, jie tikrai žinotų, kur yra mergaitė ir visa kita.

  • Žemyna:

   Pritariu – daugybę metų apie tai rašau, tačiau ir pats matėte: kai žurnalistas, ar kas kitas ta tema užkalbina seimūną, tas didžiai sudirgęs gina ne valstybei, ne rinkėjui tarnaujančių seimūnų teisę likti Seime iki kitų rinkimų, kad „per rinkimus rinkėjai spręstų”. Nors ir „arkliui aišku”, jog Seime „orus lemia” „neliečiamųjų dešimtukas”, o šį visai ne rinkėjas renka. Jei iš pradžių jie dar šiek tiek nepatogiai jautėsi rinkiminius fokusus dangstydami, tai dabar įžūliai, ciniškai jau mintinai išmoktą frazę kartoja. Jie jaučiasi tas vietas privatizavę.
   Jei jų daugiau negu 10 į Seimą patenka, tie ne vado valia išrinkti „netyčiukai”, nei svarstomų klausimų, nei įstatymų turiniui, nei balsavimų Seime rezultatams įtakos neturi. O jei katras ir bando ne vado norų ir interesų, o Konstitucijos ir rinkėjo interesų pusėje dirbti, kitą kadenciją nebent 1000-uoju į sąrašą patenka! Kaip žinia, tik mažuma yra tokia principinga, kad skaitys visą sąrašą iki galo, kad tik rastų tą, kam nori LT likimą patikėti… Tam reikia turėti laiko ir galimybių dar iki rinkimų visų partijų sąrašus peržiūrėti, paskaičiuoti visus ėjimus. Nežinau, ar pristigau žinių, kaip ieškoti, bet per praeitus rinkimus ieškojau, kas konkrečiai kandidatuos mūsų apylinkėje, bet tokio sąrašo rasti nepavyko. Vadinasi, net ir norintys bei turintys internetą negali iš anksto pasirengti, ir tada, tik RA kabinoje pamatęs, iš ko gali rinktis, karštligiškai sprendžia, ką daryti, jei nepasitiki nei vienu iš partijų vadų jo apylinkei peršamų kandidatu. Kiti nusivylusieji jau nė balsuoti beprasmiškai nebenori.
   Jei sąrašai nuo mūsų nepriklauso, nei apylinkei siūlomas „kandidatų krepšelis”, jei mūsų balsavimas nebent lems, katros partijos sąrašinis kandidatas į Seimą pateks, bet ne kas asmeniškai, jei „išrinktieji” tėra partijos vado sau pasirinkta asmeninė jo palyda, jei jie jau įgudo nepaisyti rinkėjų reikalavimų svarstyti konkretų klausimą, priimti įstatymą, nepažeidžiantį Konstitucijos – koks dar TAIKUS kelias pagaliau grįžti ir prie Sąjūdžio idėjų, ir prie Seimo(!!!) ištikimybės Konstitucijai?

  • stasys:

   Romas ne pirmas kuriam staiga topteli mintis jog demokratijai alternatyva gali būti ir tos buvusios liaudies tarybos kurios vėliau tapo įranku puse progresyvios tautos išvežti į Sibirą . Ar demokratija gali ir privalo įtvirtinti vienos grupelės piliečiu nuomone į valdžia grynai jos asmeniniu požiūrių . Klausimas daugiau retorinis taip kaip nėra aišku o kuo kaltinama ana valdžia buvusioji . Neįteisinto teisinio nihilizmo kai kaltinimai prasideda žodžiais “o kas galėtu paneigti jog ir t.t. “ ? Praėjo dešimt metu nuo tos istorijos pradžios ir po šiai dienai vis dar tęsiasi kalbos apie pagrobta mergaite , nors jau kelinta karta teisėsauga įrodo jog toje istorijoje ne mergaitės saugumas buvo svarbiausias . Aš kaip tik linkęs bučiau priešingai teigti jog kuo švelnesnė valdžia oportunistinėms jėgoms tuo pastarosios elgesys darosi sunkiai suvokiamas ir prognozuojamas o Konstituciniai teisėtvarkos mechanizmai pradeda strigti .. verčiant juos nusileisti keliamam erzeliui . Reikia tik imti ir įrodyti jog Lietuva turi alternatyva tam politiniam nihilizmui kai į valdžia braunasi ne politikai turintis idėjų o atviros PROBLEMOS o ir pati visuomenė pasidalina nuolat raudančius ir tuos kuriems jau visiškai vienodai nusišvilpti ..

 19. albertas:

  Kartoju:mūsų Konstitucija nebloga. Paimkime kad ir punktą apie teisėjo asmens ir būsto neliečiamybę. Bet kažkas leidžia, kad teisėjai Neringai tas imunitetas negalioja. Kad galima susirinkusiems žmonėms Seime ir nesakyti. kur šiandien Deimantė.Gerai, kad kiekviena demokratinė jėga galvoja, kokiu dar klausimu išsiskirti. To šiandien jau maža. Būsite nutrinti per rinkimus. Kitų ėjimų nėra. Būtina susivienyti visoms jėgoms, kurių čia kažkas (neprisimenu dabar kas) priskaičiuoja 10, susivienyti po vienu obalsiu, kad ir tokiu: DAUGIAU SKAIDRUMO IR TEISINGUMO LIETUVOJE ir eiti vieningu sąrašu.Jei to nesugebame padaryti, reiškia dar esame šliužų lygyje.

 20. Romas:

  Kitokio TAIKAUS būdo nėra. Dar Aristotelis demokratijos aušroje, apie ją išsireiškė dvejopai:
  – kai hienos valdo asilus
  – pilieti-ja…
  Deja, deja, bet mes dar kapanojamės pirmajame variante. Iki antrojo dar nesubrendome. Juk ne vien “hienos” kaltos, dėl savo plėšrumo ir egoizmo. Nemažiau kalti ir “asilai” – dėl ABEJINGUMO – “ne mano daržas, ne mano pupos”. Tik kai tavo vaikeli ar anūką nusitvers tie padarai, jau bus per vėlu…

  Ne Romas ar Žemyna sugalvojo šią pilnos demokratijos idėją su pilietine teise ne tik rinkti į valdžią, bet ir blogai dirbančius, apsivogusius ar kitaip susikompromitavusius – ATSTATYDINTI. Aš ją pirmą kartą išgirdau prieš desėtka ar daugiau metų per ritinę žurnalisto Rupeikos radio laidą. Kalbėjo kažkoks vyras, kad būtinas seimunų atstatydinimo mechanizmas…

  Tai gera, viltinga idėją tik ją palaikančių per mažai…

  • Žemyna:

   Mažą palaikymą ir turėjau galvoje užsiminusi, jog daugybę metų komentaruose platinau šią mintį, bet žmonės jos per tiek metų nepasigavo. Tik šiemet tai šen, tai ten aidus aptinku.
   Gal netinkamai formuluodavau, žmonės nesuprato, ką galvoje turiu. Tiesa, dar kažkada iš Seimo (kubilinių bei kirkilinių) teko girdėti, jog tai provokacija, tai bus ginklas susidoroti su Seimu ir surengti perversmą. Na, perversmo, žinoma, niekas nenori. Gal todėl nemačiom tas mintis praleisdavo.
   Na, kad Seimo senbuviai tą ir stengsis daryti, patys pirmieji tokia galimybe pasinaudos, atėjus į Seimą Radžvilo ar kitiems naujokams, kas stengsis vėl įtvirtinti Konstitucijos pirmenybę, kad ji nebūtų nugrūsta į patį šiukšliadėžės dugną, nėra abejonių. Tam reikia būti pasirengus.

   • albertas:

    Ne visai supratau Romą ir Žemyną. Kas tą pilną demokratiją įves? Dabartiniai? Žadėjo jie tą skaidrumą, bet nieko iš tų pažadų jiems neišėjo. Bijote perversmo, bijote provokatorių? Atėjo 240 smogikų ir paėmė Deimantę, jei jiems reikės, tie patys gali ateiti ir į Seimą. Jūs ką siūlote – melstis, kad nebūtų dar blogiau? Melskitės už virusą Koroną, kad nebūtų toks piktas…Ką siūlote -dainuoti “ja drugoj takoj strany ne znaju, gde tak vol’no dyšet čelovek”? Esu Kauno Sąjūdžio narys nuo 1991 metų, apygardos N20. Galite patikrinti

    • Žemyna:

     Pacitavau, kuo atsikalbinėja seimūnai, žinodami, jog to meto konservatorių šalininkai bet ką padarytų, kad tik išsaugotų konservatorius Seime, nors jie jau seniai kita kryptimi buvo nuvairavę.
     Daug ką praleidome, nes buvome įvaryti į kampą mums įteigtos būtinybės „rinktis mažesnę blogybę”, nes vis dar tikėjome, jog tokiu savo elgesiu kažką svarbesnio, vertingesnio saugo, laviruoja, tik negali to viešai skelbti, nes tai valstybės paslaptis… Mes galvojom, teisinom, o jie mums ant galvų …. . Matyt, to turinio ir į smegenis pateko.

  • mociute:

   britai “prisidirbusius ” savo parlamento narius tiesiog teisia ir sodina i kalejimus. Net ir uz tokias menkas prazangas uz kurias eilinis britas atsipirktu bauda arba viesu pasmerkimu. Valdzios zmonems morales kartele yra labai auksta o susimovus jau nebelieka jokiu galimybiu sugryzti i politika.
   2010 net 7 ex parlamento nariai prisedo 4 – 7 metams i kalejimus vien uz tai kad perdaug isibegejo svaistyti valdiskus pinigus skirtus parlamentinei veiklai savo asmenines prabangos dalykams. Jaunas ir perspektyvus politikas Christopher Huhn pries kelis metus prarado Energy&Inviroment valstybes sekretoriaus posta uz tai kad gal pries 10 metu vaziuodamas automobiliu Kente virsijo greiti ir sumelavo kad tada vairavo jo zmona Vicky Price…. Atsedejes kad ir tuos vos 9 menesius kalejime jau niekda gyvenime nebegales buti politiku. Beje, ji apskundusi ex-wife irgi prisedo salia 9 menesiams irgi uz ta pati mela. Vicky Price zinoma britu ekonomiste ne karta matyta interviu ir Lietuvos TV ekranuose.

   • albertas:

    Močiute, neeikvokite laiko, negadinkite savo nervų, besiaškindama su Marytėmis Melnikaitėmis Šioms nieko neįrodysite, jų užduotis – ne diskutuoti, o tęsti absurdo spektaklį: pedofilijos Lietuvoje niekada nebuvo.

 21. Leonora:

  nusikaltusiems teisėjams ar Seimo nariams imunitetas atimamas. Taip atsitiko ir Venckienei.

 22. Romas:

  Albertui: Šią idėją inicijuoti turėtų kuri nors dešiniųjų partija, gaila tik kad jiems susivienyti nepavyksta. Bet prieš tai ji (idėja) turi tapti pakankamai žinoma visuomenėje. Todėl pirmučiausia ją reikia skleisti, “reklamuoti”, o realizacija seks automatiškai be didelių planavimų.

 23. Žemyna:

  Vytautas Sinica. „Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą ”
  – tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/vytautas-sinica.-butina-naikinti-vaiko-teisiu-apsaugos-ir-ivaikinimo-tarnyb

  • Žemyna:

   Ar tai reiškia, jog, po kelių teismo sprendimų šeimos naudai, siekiama UŽDRAUSTI TĖVAMS ginti šeimą teisme? – Komentaras po tuo pačiu str.:

   ah1 2020-05-18 10:45
   kas konkrečiai pateikė pataisą “Gegužės 4 dieną Seimui pateiktose Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisose siūloma ištrinti 36(5) straipsnio 3 dalį, numatančią tėvų teisę skųsti teismui Vaiko teisių apsaugos tarnybos veiksmus dėl galimai neteisėto vaiko paėmimo.”?

   Kas ką žinot?

 24. Tvankstas:

  N. Venckienė atskleidė ir atskleidžia vis labiau Lietuvos teisėsmaugos supuvimą, valstybę esant GeStaPo valstybe su specialiųjų tarnybų mirties eskadronais, kai chucpa pagrindu melas yra tiesa, ir valdininkas, įžūliai meluodamas ir klastodamas už nieką neatsako, tik kyla tarnyboje.

 25. Romas:

  O Dievas yra visur, Jis – visur esantis, kiekviename materijos atome. Todėl ir valdžia turi būti tokia pat – dieviška, (pagal Jo paveikslą) – visur esanti, ne tik “viršuje”, bet ir “apačioje”. Priešingu atveju – dis balansas, valdžia degraduoja…

 26. Žemyna:

  Su Deimante dabar kažkas ne taip
  – respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/bus_isklausyta/su_deimante_dabar_kazkas_ne_taip/

  š mamos pas senelius pabėgęs Paulius: „Mano šeima tie, kas manimi rūpinasi“
  – espublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/is_mamos_pas_senelius_pabeges_paulius_mano_seima_tie_kas_manimi_rupinasi/

  Vaiko teisių specialistai beveik šventi
  – respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/vaiko_teisiu_specialistai_beveik_sventi/

  Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą
  – tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/vytautas-sinica.-butina-naikinti-vaiko-teisiu-apsaugos-ir-ivaikinimo-tarnyb

  • Žemyna:

   Prokurorė D. Brudnienė savo atsakymu neįtikino – dėl prievartos prieš D. Kedytę vėl kreiptasi į Generalinį prokurorą
   – ekspertai.eu/prokurore-dbrudniene-savo-atsakymu-neitikino-del-prievartos-pries-dkedyte-vel-kreiptasi-i-generalini-prokurora/

   „… prokurorė Daiva Brudnienė atsiuntė raštą: … „skundas pateiktas nesilaikant 2020 m. balandžio 17 d. įsakymu Nr. I-103 patvirtinto asmenų aptarnavimo Lietuvos Respublikos generalinėje prokuratūroje tvarkos aprašo 42.1 punkto nuostatų“, todėl „paliekamas nenagrinėtu“.
   Pateikiami įrodymai apie VAIKO pagrobimą, o „teisėsauga” atsikalbinėja tuo, kad tašką ar kablelį rašte ne ten padėjai?.. Ar ne tokiu „pagrindu” LT teisėsaugoje aukos virsta nusikaltėliais?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: