Liberalai patvirtino kandidatų sąrašą vienmandatėse apygardose (4)

Viktorija Čmilytė-Nielsen | Alkas.lt, A. Sartanaviciaus nuotr.

Viktorija Čmilytė-Nielsen | Alkas.lt, A. Sartanaviciaus nuotr.

Liberalų sąjūdžio Taryba patvirtino iki šiol iškeltų vienmandatininkų, dalyvausiančių Seimo rinkimuose, sąrašą. Dėl šalyje galiojančio karantino Tarybos balsavimas vyko elektroninėje erdvėje ir truko dvi dienas – vėliau iškelti kandidatai bus tvirtinami kitame Tarybos posėdyje.

„Kai kurie partijos skyriai šiuo metu organizuoja visuotinius narių susirinkimus ir pateikia siūlomus kandidatus. Todėl kandidatus tvirtiname palaipsniui, gerai apsvarstę ir įvertinę. Elektroniniame Tarybos posėdyje patvirtinti jau 54 kandidatai vienmandatėse apygardose būsimuose Seimo rinkimuose“, – teigia Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Kandidatų vienmandatėse rinkimų apygardose sąrašą taip pat gali papildyti partijos Valdyba Centrinio rinkimų štabo teikimu.

Galutinis kandidatų abėcėlinis sąrašas pirmą kartą partijos istorijoje bus reitinguojamas visuotiniu elektroniniu partijos narių balsavimu. Reitingavimo rezultatai bus galutiniai ir nekeičiami.

„Kiekvienas reitinguoti galintis partijos narys turės 30 vienodų reitingo balsų, kuriuos galės po vieną paskirstyti savo favoritams. Reitingavimo rezultatai bus fiksuojami Valdybos posėdžio metu, o partijos Taryba nustatys kandidatų sąrašą ir jį tvirtins“, – naują kandidatų į Seimą sąrašo reitingavimo tvarką pozityviai vertina partijos atsakingasis sekretorius Dainius Petravičius.

Koronaviruso pandemija pakoregavo Liberalų sąjūdžio ruošimąsi rinkimams, karantino metu dėmesys skirtas kovai su epidemija savivaldybėse, kampanija nusikėlė į antrą planą.

“Seime aktyviai teikiame pasiūlymus valdantiesiems įvairiomis formomis: kreipiamės į ministrus raštais, kviečiame juos į nuotolinius posėdžius virtualioje erdvėje, teikiame įstatymų projektus, nors būnant opozicijoje valdantieji daug iniciatyvų blokuoja. O kalbant apie pasiruošimą rinkimams: rinkimų programą adaptuojame atsižvelgdami į dabartinę situaciją Lietuvoje, pergalvojame ir jos pristatymo strategiją, didelę dalį veiksmų perkelsime į virtualią erdvę”, – pažymi V. Čmilytė-Nielsen.

Plačiau apie patvirtintus kandidatus

Partijos pirmininkė ir frakcijos Seime seniūnė, šachmatų didmeistrė V. Čmilytė-Nielsen kandidatuos Senamiesčio-Žvėryno apygardoje. Olimpinis čempionas ir Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Virgilijus Alekna – Naujamiesčio-Naujininkų apygardoje. Seimo Ekonomikos komiteto narys signataras dr. Eugenijus Gentvilas meta iššūkį premjerui S. Skverneliui ir kandidatuos Pilaitės-Karoliniškių apygardoje. Seimo Aplinkos apsaugos komiteto vicepirmininkas Simonas Gentvilas kandidatuos Pajūrio apygardoje. Buvęs žurnalistas ir Seimo Europos reikalų komiteto vicepirmininkas Gintaras Vaičekauskas – Baltijos apygardoje. Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Ričardas Juška – Karšuvos apygardoje. Seimo Kaimo reikalų komiteto narys Juozas Baublys – Dzūkijos apygardoje.

Tarp kandidatų taip pat yra įvairių sričių profesionalai: reklamos ir rinkodaros specialistai, įmonių vadovai, savivaldybių tarybų nariai, ryšių su tautinėmis bendrijomis specialistas, Valstybinės augalininkystės tarnybos specialistė, Tytuvėnų apylinkių seniūno pavaduotojas, gydytojas odontologas, teisininkas, Europos Sąjungos viešosios politikos ir administravimo ekspertė, architektas, mokslininkė, eksporto vadybininkas, mokytojas, inžinierius, informatikas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: