Susisiekimo ministerija pradėjo tyrimą dėl Kelių direkcijos vadovo veiksmų skirstant lėšas (1)

Jaroslavas-Narkevicius-Alkas-lt-nuotr

Jaroslavas Narkevičius | Alkas.lt nuotr

Gegužės 12 d. Susisiekimo ministerija pranešė pradėjusi  tyrimą dėl Kelių direkcijos vadovo Vitalijaus Andrejevo atsakomybės panaudojant keliams skirtas lėšas. Kaip Seime sakė ministras Jaroslavas Narkevičius, audito metu nustatyta, kad lėšos panaudojamos neefektyviai.

„Audito metu buvo konstatuota tai, ką mes ir žinojome, – kad lėšos panaudojamos nepilnai, neįvertinus užšaldytų lėšų dalies, tai sudarytų vidutiniškai apie 80 proc., Europos Sąjungos – dar mažesnis kiekis“, – Seime sakė J. Narkevičius.

Pasak ministro, žvyrkelių programa vėluoja, taip pat žinomi atvejai kada nevykdomi pirkimai. Analizuoti tikrai bus ką.

Anot ministro, tyrimas turėtų būti baigtas šį mėnesį.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Pavlusa:

    V. Andrejevas yra teisingas ir galvotas žmogus, bet šios pareigos jam per sudetingos, nevaldo procesu ir taip visas mechanizmas neveikia. Bet čia mažoji bėda, didžioji bėda kad visa kelių direkcija tebėra sovietinio intelekto. Projektu derinimai vėluoja mėnesiais, bet jiems tai normalu, net nesuvokia kad kenkia ir Valstybei ir verslui. Pasiteiravus net sekretoriatas alsuoja egoizmu, gauni atsakyma kad kai reiks tada ir bus. Pasibaisėtina institucija, kokių ko gero tik Baltarusijoje galima sutikti. Susidaro įspūdis, kad ten Vastybes įstatymai negalioja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: