„Lidl“ akcijos: taip gyventi verta! (1)

Pixabay.com nuotr.

Pixabay.com nuotr.

Išgirdus „Lidl“ parduotuvės pavadinimą dažnam mūsų galvoje skamba šio prekybos centro šūkis: „Taip gyventi verta!“ Tenka pripažinti, kad  šūkis nė kiek nemeluoja: šio prekybos tinklo parduotuvėse visuomet galima rasti reikalingų pasiūlymų, o apsiperkant išleidžiama kur kas mažiau pinigų nei kitose parduotuvėse.

Dažnas mūsų savo pirkinių sąrašą sudaro dar prieš vykstant į parduotuvę, todėl pravartu pasidomėti, kokios Lidl akcijos šiuo metu yra paruoštos pirkėjams. Tam gali pagelbėti tam skirtas šios parduotuvės leidinys, kurį galite peržvelgti virtualioje erdvėje. Tam sugaišite ne daugiau nei keletą minučių, o pirkinių sąrašo sudarymas bus gerokai sėkmingesnis.

Daugybę metų gyvuojanti parduotuvė

Nors pirmosios „Lidl“ parduotuvės Lietuvoje buvo atidarytos 2016 metais, tačiau Vokietijoje šis prekybos tinklas yra žinomas gerokai anksčiau. „Lidl“ istorijos pradžia siekia dvidešimtojo amžiaus ketvirtąjį dešimtmetį, kuomet Švabijos regione (Vokietijoje) buvo įkurta didmeninės prekybos įmonė. Pirmosios mažmeninės prekybos parduotuvės duris atvėrė 1973 metais Liudvigshafene, o šiandien „Lidl“ prekybos tinklas yra įtrauktas į Vokietijos mažmeninės prekybos maisto gaminiais pirmeivių dešimtuką.  Šio prekybos tinklo plėtra Baltijos šalyse buvo pradėta 2002 metais, tačiau tik praėjus devyneriems metams tai pagaliau įgavo pagreitį. Šiandien galime pasidžiaugti, kad šio prekybos tinklo parduotuvių skaičius ima sparčiai didėti, taigi, kiekvienas mūsų turi galimybę kasdien apsipirkti pigiau.

Socialiai atsakinga įmonė

„Lidl“ akcijos – tai tik viena iš priežasčių, kodėl verta lankytis šio prekybos tinklo parduotuvėse. Taip pat ne ką mažiau svarbu ir tai, kad šis prekybos tinklas yra socialiai atsakinga bendrovė, kuri prisiima atsakingus įsipareigojimus. Siekiama, kad pirkėjai visuomet turėtų galimybę įsigyti aukščiausios kokybės gaminių pačiomis mažiausiomis kainomis, gaminių pasirinkime visada galima rasti vietinės kilmės prekių ir ekologiškų gaminių. „Lidl“ rūpinasi, kad parduotuvėse darbuotojams būtų sukuriamos geriausios darbo sąlygos: didelis dėmesys skiriamas asmeninės atsakomybės ugdymui bei komandiniam darbui, sudaromos galimybės asmeniniam tobulėjimui bei mokymuisi, rūpinamasi darbuotojų saugumu ir sveikata. Taip pat nuolatos yra vykdomi socialiniai projektai, kurie yra orientuoti į pažeidžiamiausias visuomenės grandis.

Išskirtiniai pasiūlymai – kas savaitę

‚Lidl“ prekybos tinklas džiugina tuo, kad kas savaitę galima rasti pačių geriausių pasiūlymų. „Lidl“ akcijos yra orientuotos ne vien tik į kasdienius, bet taip pat ir į retesnius apsipirkimus, todėl planuoti kassavaitinį apsipirkimą yra gerokai paprasčiau. Maža to, šio prekybos tinklo parduotuvėse visada galima rasti tik konkretų laikotarpį vykstančių pasiūlymų, kurie leidžia tam tikrų grupių prekių įsigyti pačia geriausia kaina: šie pasiūlymai apima namų apyvokos prekes, drabužius, gyvūnams skirtus gaminius, ir t.t. Taigi, planuodami apsipirkimą šio prekybos tinklo parduotuvėse iš anksto peržiūrėkite šiuo metu vykstančias akcijas – tai jums ne tik padės paprasčiau sudaryti pirkinių sąrašą, bet taip pat leis sutaupyti.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: