Didinama parama dirbantiems savarankiškai (2)

pixabay.com nuotr.

pixabay.com nuotr.

Seimas priėmė Užimtumo įstatymo pataisas, pritardamas grupės Seimo narių pateiktiems  siūlymams. Pagal juos, savarankiškai dirbantiems asmenims 257 eurų išmoka bus mokama dar du mėnesius pasibaigus karantinui. Ji taip pat bus mokama ir pradėjus dirbti. Savarankiškai dirbantys asmenys, kurie negali tęsti savo veiklos dėl karantino, galės gauti vienkartinę 7000 eurų išmoką tam, kad galėtų imtis kitos leistinos veiklos, neprarastų motyvacijos dirbti. 

Beveik du mėnesius didžioji dalis šios grupės žmonių negalėjo vykdyti veiklų dėl paskelbto karantino. Kadangi vartojimas ir gamyba yra žymiai sulėtėję, norint atgaivinti verslą savarankiškai dirbantiems asmenims reikės įdėti daug finansinių ir žmogiškųjų resursų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

2 komentarai

  1. Sigitas:

    Dirbu savarankiskai su individualia veikla su pazyma… Nuo karantino pradzios nevykdau veiklos.. Pildziau prasyma paramai gauti… Gavau 136eurus..tai buvo kovo men… Ar norint gautiuz kitus menesius reikia pildyti prasyma is naujo? Gal jau daugiau nebepriklauso paramos man? Niekur nerandu aiskios informacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: