Artėjant Motinos dienai, vilniečiai raginami kelionėms ruoštis atsakingai (0)

pixabay.org nuotr.

pixabay.org nuotr.

Motinos dienai Rokantiškių, Karveliškių ir Kairėnų kapinių prieigose numatyti eismo organizavimo pakeitimai, jau nuo praėjusio savaitgalio automobilių srautus valdo policija. Gegužės 2 – 3 d. Karveliškių, Rokantiškių ir Kairėnų kapinių prieigose, šalia viešojo transporto stotelių, apsisukimo žiedų ir kapinių įėjimo bus draudžiamas automobilių stovėjimas.

Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų. Taip pat primenama nepalikti automobilių, kurie sudarytų kliūtis ir trukdytų sklandžiam transporto eismui, o ypač – viešojo transporto judėjimui. Minėtomis dienomis prie kapinių patruliuos ir policijos pajėgos.

Siekiant užtikrinti artimųjų kapus lankančių keleivių saugumą, į Rokantiškių ir Karveliškių kapines kursuojantys 63 ir 37 maršrutų autobusai gegužės 1 – 3 d. važiuoja dažniau nei įprastai. Be to, planuojama, kad jie bus talpesni. Naujausi tvarkaraščiai visuomet skelbiami www.stops.lt, programėlėse m.Ticket, Trafi, teirautis galima ir telefonu 85 210 7050. Pačiose stotelėse esančių tvarkaraščių laikinai stebėti nereikėtų.

Tęsiantis karantinui miestiečiai raginami elgtis sąmoningai, pagal galimybes atsisakyti visų nebūtinų kelionių. Viešuoju transportu važiuokite atsakingai – dėvėti apsaugines kaukes, kaskart įlipant ir išlipant iš viešojo transporto prie vidurinių durų dezinfekuotis rankas, laikytis atstumo, užimti sėdimas vietas.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: