„Iš savo varpinės“: T. Čyvas: Teisėsaugos pūliniai ir gangrenos (video) (3)

Vitalijus Balkus ir Tomas Čyvas | varpine.org nuotr.

Vitalijus Balkus ir Tomas Čyvas | varpine.org nuotr.

Nacionalinis kraujo centras (NKC) vėl dėmesio centre, nors daugeliui labiausiai teberūpi koronos virusas. Šįkart Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) taikiklyje atsidūrė ir savo darbą dirbę advokatai. Tiesa, teismas visgi, neįvykdė eilinės STT užgaidos ir neleido suimti ne tik jų, bet ir dar vieno verslininko Antano Petrošiaus, kurį, porą metų pagalvojus, vėl panorėta suimti.

Dabar STT suima ir paleidžia advokatus ir pasiskelbia, kad „stiprina gynybą“ (įsiklausykite: štabas apsuptas, reikia stiprinti gynybą). Taigi – ar čia tikrai NKC yra arba buvo apsėdęs kraugerys grafas Drakula? Ar visgi, eilinį kartą prasimuša į paviršių požymiai, kad STT verslininkai ne veltui pravardžiuojami užsakymų stalu?

Kategorijos: Alko radijas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

3 komentarai

 1. Taip:

  Papildysiu: Daugeliu atveju Lietuvos teismai irgi yra nepatikimi,šališki.Tad , didžiulė negerovė kamuoja visą nūdienos teisinę , saugumo sistemą ir policinįs ,,jėgos” sistemą.Čia didžiausia atsakomybė tenka Prezidentui,ypač buvusiems, ir ankstesnių kadencijų bei dei dabartiniam Seimui.

 2. mociute:

  …o bet taciau,deja ir advokatai ne visi yra “sventieji”….. Taigi, sita “gangrena” yra isplitusi po absoliuciai visa dabartines LT teisesaugos kuna …..
  O gangrena gydyti imanoma tik operaciju-salinimo budu……

 3. A. A. Burgis !:

  Jo mirtis nėra mirtis, tai padarinys to, ką gina mūsų teisėsauga, kieno pusėje mūsų valdžios ir įstatymai. Juokinga, bet mūsų teisėsauga, įstatymai bei institucijos remia ir gina įstatymų, tvarkų, sutarčių, žodžio nesilaikymą!
  Mokytojo ankstyva mirtis – tai ,,atidėto starto” nužudymas, kai, patyrus nesuvokiamo masto neteisingumą, kasdien gyvenant to neteisingumo terpėje, galiausiai neatlaiko žmogaus širdis. Kalti dėl talentingo, atsakingo, principingo, pasišventusio ir intelektualų ugdymui inteligentijos Mokytojo ankstyvos mirties visi, kas prisidėjo prie Jo šmeižto, susidorojimo su Juo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: