Sulaukta beveik 100 menininkų darbų. Kurie 4 papuoš siuntų terminalus? (0)

Tautvydas Vidugiris, Pirmasis cepelino skrydis virš šaltibarščių vandenyno | Lietuvos pašto nuotr.

Tautvydas Vidugiris, Pirmasis cepelino skrydis virš šaltibarščių vandenyno | Lietuvos pašto nuotr.

AB Lietuvos pašto rengiamos varžytuvės „Nepriklausomi“ beveik finišo tiesiojoje – beliko išrinkti tuos darbus, kurie papuoš LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus. Iš viso sulaukta beveik 100 menininkų darbų, atspindinčių Lietuvos laisvę. 4 iš jų, sulaukę daugiausiai balsų, artimiausiu metu papuoš siuntų savitarnos terminalus. Visuomenė kviečiama balsuoti dar šiandien ir rytoj.

„Be galo džiaugiamės jaunųjų menininkų aktyvumu – rengdami varžytuves tikrai nesitikėjome sulaukti tiek puikių darbų. Stebina ir jų įvairovė – menininkų laisvės interpretacijos pačios įvairiausios: nuo Jono Basanavičiaus portreto, grafiti meno ar skraidančio cepelino virš šaltibarščių jūros, – sako Lietuvos pašto korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė. – Galutiniame etape labai norime pakviesti įsitraukti visuomenę ir padėti išrinkti tuos, kurių darbai papuoš kelių skirtingų miestų siuntų savitarnos terminalus“.

Tokiu originaliu būdu Lietuvos paštas kviečia paminėti visai šaliai ypatingą progą – Lietuvos nepriklausomybės 30-metį. Laisvė atsispindi ne tik darbuose, bet ir išskirtinėje varžytuvių sąlygoje – darbus teikė jau nepriklausomoje Lietuvoje gimę kūrėjai.

Martynas Šnioka Metamorfozės sužydėjimas | Lietuvos pašto nuotr.

Martynas Šnioka, Metamorfozės sužydėjimas | Lietuvos pašto nuotr.

Visus darbus galima rasti adresu https://www.lietuvospastas.lt/nepriklausomi. Balsuoti galima visą penktadienį iki pat išmušant 00:00.

Gabrielė Kunevičiūtė Mano miesto žemėlapis | Lietuvos pašto nuotr.

Gabrielė Kunevičiūtė, Mano miesto žemėlapis | Lietuvos pašto nuotr.

Varžytuvių laimėtojus rinks 4 nepriklausomi komisijos nariai. 3 iš jų – žinomi menininkai, kurių darbai pernai papuošė terminalus – tai Algis Kriščiūnas, Jolita Vaitkutė, Artūras Širinas (Artur Shirin). Vienas balsas priklausys rengėjo atstovui. Komisijos nariai turės po vieną balsą, kurį savo nuožiūra skirs labiausiai patikusiam varžytuviniam darbui. Komisijos nario skirtas balsas padvigubins viešo balsavimo metu darbo surinktą balsų kiekį. Komisijos narių balsavimo rezultatai bus paskelbti viešai.

Goda Pele, Nuostabūs devyniasdešimtieji | Lietuvos pašto nuotr.

Goda Pele, Nuostabūs devyniasdešimtieji | Lietuvos pašto nuotr.

Tai jau antras Lietuvos pašto projektas su menininkais, kurių darbai papuošia LP EXPRESS terminalus. Pernai Lietuvos paštas meno kūriniais ant siuntų terminalų siekė atkreipti visuomenės dėmesį į aplinkosaugos temą. Projektas sulaukė ypatingo susidomėjimo ir populiarumo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: