N. Venckienė: Apie kalėjimą, pedofilijos bylą ir Ameriką (video) (19)

Neringa Venckienė ir Karolis Venckus | Alkas.lt ekrano nuotr.

Neringa Venckienė ir Karolis Venckus | Alkas.lt ekrano nuotr.

Alkas.lt pristato Feisbuke pasirodžiusią naują lietuvišką tinklalaidę (podcast) „Pasikalbėkime su Karoliu Venckum“ www.facebook.com/pasikalbekime.su. Tai pokalbiams su įdomiais Lietuvos ir užsienio piliečiais, kurių nuomonė ne visada laukiama didžiuosiuose naujienų portaluose, skirtas leidinys.

Šiame videopokalbyje K. Venckus kalbina savo mamą Neringą Venckienę apie kalėjimą JAV, pedofilijos bylą ir su ja susijusius įvykius.

Kategorijos: Alko radijas, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

19 komentarų

 1. Paukštė:

  Ačiū Neringai ir Karoliui.
  Juokiausi iš pasakojimo apie obuolius ir riešutus, šluosčiausi ašaras, matydama tokią sūnaus ir mamos tarpusavio šilumą ir meilę.
  Vis tiek vėliau ar anksčiau visos ylos iš maišų išlenda.
  Stiprybės!

 2. ? ? ?:

  Ar skaitėte?
  – eu/-aktualus-skambutis-del-tarptautines-dkedytes-paieskos-ir-del-slaptojo-prezidento-vadamkaus-kalejimo101362/

  • Žemyna:

   Mane štai kas glumina: kaip galėjo į tą JT bylą įsivelti „advokatas” S. Tomas??? Pasak 15min ir kt., EŽTT jį diskvalifikavo, kaip advokatą, jis negali ES teismuose niekam atstovauti!
   Sesuo Nijolė nebūtų kreipusis pagalbos į asmenį,, daužiusį Laisvės kario atminimo lentą!
   Kas jį ten įbruko, siekia nebent galutinai diskredituoti arba šią šeimą, arba Lietuvą, o ne nustatyti joje įsitaisiusių įtakingų nusikaltėlių lizdą.

 3. stasys:

  Visuomenė tikrai turėtu susirūpinti savo kenčiančiais piliečiais , teismas galėtu skirti psichologo paslaugų pilna kursą . Feisbuk galima rasti visko ir sočiai ..tik ne dvasiškai sergančios moters pokalbiu su sunumi. Įsitikinti kad moteris veiksni ir gali tęsti savo teismu maratoną manau netgi reikalinga . Iš to kas matoma video .. netgi labai rekomenduočiau , tai gali tapti kaltinimu tai pačiai Lietuvai teismams persikėlus į kitas ES institucijas .

 4. As:

  Palaikau Neringą ir jos šeimą,ir kiek pażįstu żmonių-visi palaiko.Juoda dėmė bus Lietuvos istorijoje,krentanti ant korumpuotos valdźios,ginančios pedofilų tinklo atstovus,jų pavardė bus krauju įrašytos ir uźtrauks gėdą jų vaikams anūkams…

 5. Nunu:

  Palaikau Neringą ir jos šeimą,ir visi sąmoningi żmonės juos palaiko.Juoda dėmė bus Lietuvos istorijoje,o korpuotų valdźios atstovų,ginančių pedofilus, pavardės bus krauju įrašytos,uźtrauks geda savo vaikams ir vaikaičiams…

 6. Žemyna:

  Teismas areštavo N. Venckienės pinigus jiems dar nepasiekus jos sąskaitos
  – lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2020/04/23/news/teismas-arestavo-n-venckienes-pinigus-jiems-dar-nepasiekus-jos-saskaitos-14622136/

  Moteris neturi lėšų pragyventi

 7. Tvankstas:

  Iš laisvaslaikrastis :
  Teisėjų Taryba ( 2019 m. ) gruodžio 16 d. nutarė patarti Prezidentui Nausėdai skirti Sigitą Rudėnaitę Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininke. Iki šiol S. Rudėnaitė buvo Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininke.
  S.Rudėnaitė pirmininkavo aukščiausiojo teismo kolegijai, kuri 2013 m. vasario 4 d. nutartimi paliko garsųjį Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjo Kondratjevo 2011 m. gruodžio 16 d. sprendimą paliko nepakeistą – mergaitės gyvenamąją vietą nustatė su mergaitės savadavimu įtariama L. Stankūnaite.
  Beje, Deimantės Kedytės likimą lėmė LAT išplėstinė kolegija (susidedanti iš teisėjų: Dangutės Ambrasienės, Birutės Janavičiūtės, Janinos Januškienės, Egidijaus Laužiko, Zigmo Levickio, Sigitos Rudėnaitės (kolegijos pirmininkė) ir Vinco Versecko (pranešėjas).
  Minėta S.Rudėnaitės pirmininkaujama kolegija sprendė, ar egzistuoja įstatyme nustatytos sąlygos (CK 3.180 straipsnis) motinos valdžiai apriboti, taip pat su kuriuo iš suinteresuotų asmenų – vaiko motina ar jo globėja – turėtų būti nustatyta vaiko gyvenamoji vieta.
  Tačiau Rudėnaitės kolegija ginčą sprendė į „vienus vartus“ – atmetė visus mergaitės globėjos Neringos Venckienės argumentus.
  iš LRT :
  Už S. Rudėnaitės atleidimą balsavo 68 Seimo nariai, prieš buvo 34, 17 susilaikė. Tuo metu už jos skyrimą LAT vadove buvo 52 Seimo nariai, 46 – prieš ir 23 susilaikė.
  S. Rudėnaitė dirbs paprasta LAT teisėja.
  Antradienį per svarstymo procedūrą Seimo nariai kandidatei neišsakė nei kritikos, nei pastabų.————-
  G. Nausėdos siūlytoji ir atmesta, turi dar Seimas proto, neskiria paidofilijos stogų stogo, atsisako paidofilinės demokratijos.
  Kiek krokodilio ašarų liejama iš paidofilijos gerbėjų klano …

 8. Gedvydas:

  ar dar kam visa tai įdomu?

 9. Žemyna:

  Tai ir yra blogiausia, tai vienas iš neteisingumo įrankių – valkioti, tąsyti, ištempti į tokio ilgio bylą, kol išmirs tie, kam tai rūpi (liudininkai, kitaip viską liudiję, jau seniai ,,mirė” arba ,,nusižudė”), ir bus galima ,,švariai” ją užbaigti.

 10. Žemyna:

  Neringa Venckienė. Advokatas G. Černiauskas buvo atsisakęs nešti Deimantę. Kas jį privertė?
  – tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/neringa-venckiene.-advokatas-g.-cerniauskas-buvo-atsisakes-nesti-deimante.-

 11. Jie saugo teisę ir teisingumą?:

  Iš viešbučio iškritusios manekenės artimiesiems – dar vienas smūgis iš teismo
  – diena.lt/naujienos/klaipeda/nusikaltimai-ir-nelaimes/viesbucio-iskritusios-manekenes-artimiesiems-dar-vienas-smugis-teismo-966842

  Teisėjų korupcijos tyrimas: teismą pasiekė atskirta byla dėl papirkimo
  – diena.lt/naujienos/vilnius/nusikaltimai-ir-nelaimes/teiseju-korupcijos-tyrimas-teisma-pasieke-atskirta-byla-del-papirkimo-966819

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: