Dėl koronaviruso savaitei uždaromas Nemenčinės miestelis (0)

Policija | vrm.lt nuotr.

Policija | vrm.lt nuotr.

Nuo balandžio 16 d., 7 val. ryto, iki kito penktadienio vidurnakčio dėl koronaviruso plitimo grėsmės uždaromas Vilniaus rajone esantis Nemenčinės miestelis. Tokį sprendimą priėmė Vyriausybė.

„Jau turėjome patirties Ukmergėje, dabar bus imtasi panašių priemonių ir šioje teritorijoje. Mūsų tikslas užkardyti galimą viruso plitimą ir apsaugoti žmones. Atsiradus poreikiui pasitelksime ir kitas vidaus reikalų sistemos tarnybas. Policija, siekdama užtikrinti būtiną kontrolę šiuo metu aktyviai bendradarbiauja su Vilniaus rajono savivaldybe“, – teigė vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Į Nemenčinę bus leidžiama atvykti tik gyvenantiems bei dirbantiem žmonėms, arba turint specialų Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) leidimą. Išvykti iš Nemenčinės bus leidžiama tik tiems, kuriems tai būtina dėl darbo ar sveikatos būklės.

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis patikino, kad maisto ir kitų būtinų prekių gyventojai nepritrūks – prekių ir krovinių judėjimas nebus ribojamas, tačiau policija taikys griežtą karantino režimo priemonių kontrolę gyventojams, o jos nesilaikantys bus baudžiami.

Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė pabrėžė, kad sprendimui papildomo laiko pasiruošti nereikia, nes papildomi policijos ekipažai išsiųsti jau balandžio14 d. Kai kuriose vietose bus įrengiami užtvarai, kai kur – policijos patikros postai.

Šių priemonių imamasi po to, kai Nemenčinėje įsikūrusioje siuvimo įmonėje „Vilnika“ nustatyta apie 20 koronaviruso atvejų. Vienas atvejis nustatytas ir greta miestelio įsikūrusiuose globos ir slaugos namuose „Senevita“ – slaugos namai pradėjo tikrinti personalą ir apie 200 globotinių – iš viso daugiau nei 350 žmonių.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: