S. Gorodeckis. Bakteriologinė gynyba ar puolimas? (14)

Sakalas Gorodeckis | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Sakalas Gorodeckis | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Taigi, kas nutiko per šiuos kelis mėnesius pasaulyje su tuo virusu?

Aš drįsčiau teigti, kad komunistinė Kinija pravedė didžiausio masto pasaulyje bakteriologinio ginklo panaudojimo ar/ir gynybos pratybas, kurioms rengėsi ir sakosi sėkmingai jas suvaldžiusi.Žinoma, čia tiesiog sutapimas, kad Uhane veikia toks kuklus virusologijos insitutas (Wuhan Institute of Virology). Kažkodėl jų nėra prikurta kiekviename Kinijos mieste.

Faktas, kad šis institutas savo saugyklose turėjo šio viruso štamą ir spėčiau, kad su juo buvo dirbama vystant jį. Mikrobiologijos specai sako, kad prie pasklidusio viruso gyvybingumui padidinti yra prikabintos kelios amino rūgštys, kurios natūraliu būdu beveik neįmanoma, kad atsirastų. Galbūt, jei tai buvo neplanuota ir nespecialiai, bedirbant įvyko kokia nelaimė. T.y. nenumatytas patekimas iš izoliuotų patalpų į išorę ir kinai su panika bei visu rimtumu ėmėsi bakteriologinio ginklo apsaugos priemonių vykdymo.

Kodėl visą informaciją apie pasklidusius susirgimus toje vietovėje sovietinės cenzūros būdais pradėjo riboti? Pradžioje reikėjo patiems užmaskuoti kilmę ir pavojaus lygį, susivokiant kas kur. Užmaskavimui atsirado legendos apie turgaus bobą išvirusią lietuviams negirdėtų skujuočių sriubą ir pamaitinusią alkaną liaudį turgaus rajone. Kas praėjus keliems mėnesiams siaučiant epidemijai, galėtų taip imti ir atsekti, pas kurį ar kurią ten virėją buvo išvirtas tas viralas? Tikimybė arti nulio, bet sovietinio lygio teisingumas, gali ją „surasti“ ir surengti kokį parodomąjį kaltininko/ės teismą. Visa ta maskavimo legenda netyčia atitinka 2011 metų „Contagion“ filmo eigą apie šikančius šiknosparnius ir europiečius ją išnešiojusius iš Kinijos po pasaulį, labiausiai po JAV. Kam kurti propagandines istorijas, jei jas tik galima nukopijuoti ir skleisti pasauliui?

Suvokus, kad epidemija paliečia vieną regioną, įvedama jo blokada (karantinas/izoliavimas), kas greitai įmanoma tik autoritarinėse valstybėse, nes negaištama laiko diskusijoms su amžiams užkonservuota opozicija. Izoliavimą vykdo kariuomenė, o ne policinės pajėgos. Į epicentrą siunčiami ne civiliai medikai, o būtent kariniai medikai. Visas personalas turi visas įmanomas gynybos priemones, kurias reikia turėti pasigaminus, išbandžius ir sukaupus atsargose. Beveik tikras, kad tai jokie medikai tikrąja žodžio prasme iš med.tarnybų, o NBC (nuclear/ biological/ chemical) dalinių kariškiai, kurie yra parengti vykdyti tiek gynybos, tiek ginklo naudojimo operacijas. Beje, apie susirgimus jų tarpe jokių žinių nėra, tik informacija, kad jie įvykdę sėkmingai savo misiją grįžo į pastovią dislokacijos vietą. Viešai žinoma, kad miršta tik tikri medikai, susidūrę su pirmąja susirgimų banga.

Na ir ką, tada virusas su repatrijantų ir migrantų pagalba paskleidžiamas šalyse ir demokratijose, kurios nėra pasirengusios nei bakteriologinei gynybai bei tuo labiau kontrapuolimui, kuriam reikia turėti tokias pajėgas, kurios draudžiamos tarptautinėmis konvencijomis. Beje, viena iš pirmųjų sureaguoja Rusija, įdomiai „uždarydama“ sienas ir rodydama mums vis dar nesuvokiamą santūrumą epidemijos metu. Atrodo, kad kinai ir rusai turi savo vidinį komunikacijos kanalą ta tema. Afrikos šalyse, kur Kinija jau dabar turi įtaką, apie susirgimus kažkodėl nėra raportuojama.

Tada pasauliui siūlosi į pagalbą gerietė patyrusi Kinija, nes mirštantysis priima bet kokią išsigelbėjimo požymių turinčią pagalbą. Ar nekeista, kad Italijai skrenda padėti Rusijos „medikai“? Esu tikras iš tų pačių NBC dalinių (chimvoiska, paslėpti po kokia med. tarnyba), kuriems reikalinga tikra kovinė praktika, vykdant tokias operacijas. Dar kažkokie kubiečiai, kurie irgi visur nori sutramdyti bet kokius virusus pasaulyje, lyg nebūtų jiems patiems pavojų ir problemų.

Taigi, ką per pastaruosius tris mėnesius pasiekė komunistinis Kinijos režimas? Šių pasiekimų sąrašas išvardinamas nežinomos kilmės tekste, kuris greitai išplito socialiniuose tinkluose ir cituojant yra klaidingai priskiriamas įvairiems skirtingiems autoriams. Kai kuriuos faktus yra gana sunku patikrinti, o kiti yra gana akivaizdūs. Čia pateikiu visą pranešimo tekstą pagal znaj.ua:

„1. Kinija veiksmingai pasirengė naujos kartos karui – biologiniam karui. Jie pravedė pratybas ir parodė pasauliui ne tik aukštą meistriškumo lygį bet ir tai, kad biologinis karas neveiksmingas Kinijos atžvilgiu.

2. Atliko žmonių surašymą. Greitai ir efektyviai.

3. Sustiprino skaitmeninę diktatūrą. Įvedė socialinių tinklų ir kitų ryšių kontrolę. Kremliui belieka kopijuoti.

4. Sukūrė sistemą, leidžiančią greitai išskaičiuoti visus norimo asmenis socialinius ryšius: kas su juo kontaktavo, su kuo važiavo traukinyje, kur buvo, su kuo bendravo. KGB ar Stasi pavydėtų to.

5. Identifikavo visus nelegalius imigrantus bei daugelį jų išsiuntė iš šalies. Šengenas tyliai rūko kamputyje.

6. Iš šalies išsiuntė daug užsieniečių, tiksliau užsieniečiai patys skuodė kiek gali. Likusieji buvo identifikuoti ir yra kontroliuojami.

7. Sukūrė bei atidirbo masinio ir staigaus visos šalies blokavimo mechanizmą.

8. Visam pasauliui pademonstravo, ką sugeba Kinija. Į karantiną susodinti 1,5 milijardo žmonių, visiems uždėti kaukes – tai įspūdinga, kaip per savaitę pastatyti mega ligonines.

9. Visą šalį išmokė, kaip prižiūrėti asmens higieną. Misteris Properis liks be darbo.

10. Priėmė įstatymą, draudžiantį maistui vartoti laukinius gyvūnus, kas iki tol, daugelyje provincijų buvo laikoma norma.

11. Parodė visam pasauliui, kaip stipriai jis priklausomas nuo Kinijos.

12. Užšaldė gamybos grandines visame pasaulyje, taip sukeldami pasaulinę krizę.

13. Policijos ir reagavimo tarnybose masiškai pradėti naudoti dronai ir automatizuotos sekimo priemonės.

14. Pasirengta masinių šiluminio vaizdo sistemų sukūrimui su galimybe automatiškai išskaičiuoti nurodytas anomalijas.

15. Atnaujintos bei patobulintos vaizdo kameros, kurios sugeba identifikuoti kaukes dėvinčius žmones, taip pat atpažįstant asmenybę atsižvelgiama ir į asmens eiseną.

16. Masiškai ir operatyviai kuriamos automatinio prekių pristatymo sistemos.

17. Sukurta ir suderinta elektroninės koncentracijos stovyklos sistema bei išbandyta su uigūrų tauta.

18. Nutraukti protestai Honkonge ir Tibete, Kinijos vyriausybės įtaka ten išaugo.

19. Pavojingiausia yra kol pasaulis diena po dienos vis giliau grimzta į krizės sūkurį, Kinija iš jos jau išlipo ir yra pasirengusi:
– supirkti nuvertėjančius aktyvus;
– padėti finansiškai silpstančioms valstybėms, taip didinant savo globalią įtaką;
– išnaudoti naftos kainos mažėjimą;
– sudarinėti naujas sąjungas bei aljansus“.

JAV prezidentui D. Trumpui tiesiai šviesiai virusą užvadinus “kinietišku”, šie atsakė pereidami į piarinį kontropuolimą, kad tai buvo amerikiečių karinis antpuolis. Iš kur tokia karinė retorika, jei tai tik civilinė pandemija? Gal kiniečių atstovas spaudai netyčia perskaitė ne tą lapą, paėmęs iš karinių pratybų scenarijaus failų?

Dar tenka klastočių (fake) ir propagandos kovoje tenka atskleisti Kinijos „sėkmės“ kovoje su koronavirusu mitus visuomenėje. Vienas iš jų, kad Kinija, atsigavus po „savo“ krizės, dabar mielai padės/padeda pasauliui tiekdama humanitarinę pagalbą. T.y. melas, nes tai to pačio hibridinio karo dalis. Bus duodama, kad tik sėstume ant jų tiekimo adatos, ir nevystytume savo gamybos, tame tarpe ir biotechnologinių, ir kitų pajėgumų. Iš tikrųjų Kinija siekia sustiprinti savo pozicijas pasaulyje: kol krizė tęsis, matysime kinų pastangas atšildyti santykius su įvairiomis vyriausybėmis, siekiant savo grobuoniškų tikslų. Naivu prašyti kinų pagalbos ir įžūlu viešai girtis jau gauta parama, o Lietuvoje tai, deja, jau vyksta. Kitas klausimas, kiek ta Kinijos ekonomika neturės pati problemų dėl nutraukytų ryšių. CCCP (Sovietų Sąjunga) prieš Černobylį mums ir Vakarams irgi atrodė neįveikiama imperija, bet išsprūdęs taikus atomas ir kritusios naftos kainos pakirto jo molines kojas per metus kitus.

Ką gali Lietuva spręsdama pokario laikų dilemą, t.y. ar mes jau vėl „Vienų vieni“?

Kritinis yra logistikos veikimas gyvybinėms medžiagoms, jei tik įmanoma išnaudojant savo tranzitinę padėtį, gaunant naudos, nebijokite to žodžio, iš besinaudojančių tuo tranzitu. Deja, tai bus aktualu tik Baltarusijai, Latvijai, iš dalies Estijai, Ukrainai (LDK erdvė be …kų). Dar sykį sužinojome, kad egocentristinei ar vėl pasimetusiai Lenkijai mes nereikalingi, nebent mūsų biotechologinė pramonė parodytų stebuklus, kurių produktų visiems prireiktų adekvačia kaina.

Tragedija, bet Lietuva garsėjusi savo lengvąja pramone, nesugeba pati pasigaminti pakankamos apsaugos kaukių ar kombinezonų. Vietoj to, kad skatintume savo verslą, dabar leidžiame valstybės pinigus komunistinėje Kinijoje. Suprantame, kad laiko negalime nupirkti, bet toliau gal reikėtų remti savo piliečius per uždarbį, staigiai perorientuojant pramonę į valstybinius užsakymas, nes laiko tai nelieka.

Savo civilinės aviacijos neišlaikėm, išdidūs Žiemelio verslų pagalbos prašyti negali. Gerai, kad nors keli KOP Spartanai dar negenda ir jų nereikia taisyti sukritusioje Italijoje. Dabar beveik vyriausybės krizė, jei prarandame reagentų siuntą tarp Londono ir Varšuvos ir tenka vykdyti beveik karinę logistikos operaciją. Gerai, kad nereikėjo šturmuoti ginklu paskirties aerouosto, kaip kokiems žydams per Adis Abebos operaciją.

Lietuvos Kariuomenės kūrimo strategijoje neatsirado vietos NBC ir medicinos batalionų (t.y. ne tik med. tarnybos ar šios srities įgūdžių buvimas kituose daliniuose) kūrimui. Turint šiuos rezervus, valstybė kitaip ramiau elgtųsi žinodama, kad turi buferį. Čekai išlaikė savo kariuomenėje nuo sovietinių laikų NBC dalinius, tad jų reakcija šios aplinkybėse daug griežtesnė, atėjusi net iki tranzitinių siuntų rekvizavimo.

Faktas, kad Lietuva po Kovo 11-sios 30-mečio jau yra kitoje epochoje, kur gyvenimas lengvai ir aiškiai sudėlioja kas yra kas. Kuo daugiau krizių, tuo mažiau lieka tik pažįstamų, o daugiau tikrų draugų ir sveikesnė mūsų visų gyvensena.

Nb. Sovietiniais laikas studijuojant Maskvos universitete teko ragauti mokslų MGU karinėje katedroje, kuri vienintelė CCCP CA (tarybinei armijai) rengė atsargos karininkus NBC daliniams (chimvoiska), tame tarpe ir bakteriologiniam ginklui.

Vėliau dirbant LR KAM teko gyvenime sutikti šiose srities specialistą lietuvį patriotą a.a. plk. Gediminą Puloką (1939-1998).

Manau, jei ne jo staigi ir mistiška man mirtis, Lietuva dabar turėtų pilnakraujį CSD (civilinės saugos departamentą), kurios funkcijos dabar išskaidytos tarp PAGD, LK, SAM ir t.t. Svarbiausia turėtume pakankamai žmonių, turinčių saugaus elgesio kompetenciją šiose sąlygose. Nesilaikant šios kultūros, beveik tikras, didžiąja dalimi ir turime medikų apsikrėtimus.

Bet turime, ką turime, laikas veikti.

Tautos jėga – vienybėje! Ne laikas verkti, kad saldainiai ne tie.

2020-03-23
https://www.facebook.com/notes/sakalas-gorodeckis/bakteriologin%C4%97-gynyba-ar-puolimas/1526185707547418/

Autorius yra Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos pirmininkas

Kategorijos: Akiračiai, Gamta ir žmogus, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Sveikata, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

14 komentarų

 1. Kitas praeivis:

  Nors tekstą galėjo tautininkų lyderis pakeisti išsivertęs iš rusų kalbos ar jo talkininkai.
  ht tps://www.instagram.com/chernyak_yevgeny/

  Šito Ukrainos verslininko – blogerio postas 18.03.2020. Instagrame apie Kiniją.
  Nu kaip čia dabar ” patriotai ” taip į rusišką tekstą kaip į karvašūdį įlipti ?
  Na sąžininga būtų teksto autorių nurodyti , gal taip nesmirdėtų.

  • Tai kur gi tas Ukrainiečio postas? Būtų įdomu paskaityti.

   • Kitas praeivis:

    Prašau . Teksto kopiją žemiau .
    Instagrame galite susirasti
    chernyak_yevgeny . 18.03.2020 postas po nuotrauką kurioje jis kalba ant scenos prieš auditoriją.
    Yra toks veikėjas , alkoholio verslu užsiima. Jam priklauso pagrindiniai Ukrainos alkoholio prekiniai ženklai. Čia kopiją teksto iš jo posto Instagrame 18.03.2020 . Lietuviško teksto autorius pasirašo 23.03.2020 ir tekstą pateikia kaip savo. Aš nieko prieš jei perteikiamos kažkieno mintys , bet tikrai negražu jas savintis ir pateikti įžvalgas kaip savo.

    Любой кризис-это возможности.
    Китай ими воспользовался лучше остальных: 1. Китай эффективно подготовился к войне нового поколения – биологической. Провели учения и показали миру мастер класс и малоэффективность ее против Китая.

    2. Провели перепись населения. Быстро и эффективно.

    3. Ужесточили цифровую диктатуру. Контроль соцсетей и всех коммуникаций.

    4. Создали систему быстрого вычисления всех соцсвязей нужного индивидуума: кто с ним контактирует, с кем ехал в вагоне, где был, с кем общался.

    5. Выявили всех нелегалов и многих выдворили из страны

    6. В мягком режиме выдворили многих иностранцев. Они сами стремились эвакуироваться. Остальные были идентифицированы и взяты под контроль.
    7. Отработали механизм массового и резкого блокирования всей страны.

    8. Показали всему миру, на что способен Китай. Посадить на полный карантин 1.5 миллиарда человек, надеть на всех маски — это мощно, также как и построить мега больницу за неделю.

    9. Всю страну научили как следить за гигиеной, приняли закон, запрещающий употреблять диких животных в пищу, что для многих провинций – норма.

    10. Показали всему миру, на сколько он зависим от Китая

    11. Заморозили производственные цепочки по всему миру, спровоцировав Мировой Кризис.

    12. В полиции и службах реагирования массово вводится применение дронов и автоматизированных средств слежения.

    13. Отработано создание массовых тепловизорных систем с автоматическим вычислением заданных аномалий.
    14. Произведен апгрейд алгоритмов работы видеокамер с распознаванием лиц ввиду ношения людьми масок, сейчас походка человека также учитывается в распознавании личности.

    15. Массово и оперативно создаются системы автоматической доставки товаров

    16. Отработана система электронного концлагеря.

    17. Прекращены протесты в Гонконге и влияние Китайского Правительства там выросло.

    Главное:
    Пока Мир продолжает сваливаться в кризисную воронку, Китай из неё уже вышел и готов:
    – скупать подешевевшие активы
    – помогать финансово слабым государствам, увеличивая своё глобальное влияние
    – играть на снижении нефти
    – создавать новые союзы и альянсы. (Автор неизвестен)
    Alle 847 Kommentare ansehen
    alexander_gl23 Тотальное рабство

    adam.sarman Это начало конца Китая

    18. MÄRZ

    Foto

    • Sveiki, paprašėme autorių patikslinti šio rašinio dalies šaltinius. Jis tai padarė. Jūs esate taip pat neteisus priskirdamas šią informaciją konkrečiam blogeriui. Reikalas kiek painesnis. Internete šias prielaidas prisiskiria sau (arba užmiršta nurodyti šaltinį) ne vienas rimtas autorius. Norint atsekti pirminį šaltinį tektų kiek paplušėti.

 2. Barzda:

  Daug minčių kilo perskaičius tvarkingai sudėliotus faktus. Kas žino? Kas žino? Gal ir taip? Nerimtai atrodo ta versija su šikšnosparniais.
  Pasaulis tikrai pasikeitė ir toks, koks buvo jau nebus.
  Gal šis straipsnis pajudins atsakingų smegenis ir kaip greitai reaguoti į naujus iššūkius. Iššūkiai sunkūs ir praktikos nėra.

 3. Kitas praeivis:

  Dėl Kinijos ir nesąmoningų teorijų .

  Teko 2009m iš Honkongo į žemyninę Kiniją važiuoti traukiniu. Tuo metu siautė lygtais paukčių gripas ar kažkas panašaus. Viso traukinio keleivių temperatūrą , manau apie 1000 – 1500 žmonių , išlipus stotyje, kinų pareigūnai patikrino per 20-30 minučių. Kinija , centralizuotą valstybę su tvirtu biurokratiniu aparatu turi daugiau nei tris tūstančius metų.
  Mano vienas vaikas eina į tarptautinį darželį. Darželyje dalis vaikų iš Kinijos ir Rytų Azijos. Vasario pradžioje vienas vaikas su tėvais grįžo iš Kinijos po atostogų. Kiti tėvai Kinų tautybės , sukėlė tokią paniką , kad sugebėjo įtikinti likusių vaikų tėvus , nevesti savo vaikų , jei grįžęs vaikas nebus izoliuotas ir neis dvi savaites. Jokio izoliacijos kaip ir negalėjo būti , nes buvo tik vasario antra savaitė. Bet vienas tėvas kinietis sugebėjo įtikinti tėvus , kad iš 25 vaikų savaitę nėjo 20 vaikų. Man ta panika , tada pasirodė perdėta. Bet dabar suprantu , kad tos tautybės žmonės supranta , kas yra tikra epidemija.
  Kitas pavyzdys Taivanis . Už Lietuvą dvigubai mažesnė šalis , gyventojų skaičius 24,5 milijono. Epidemija valdoma , be jokių ” fantazijų ” su kariškiais kaip autorius pateikia. O šalia Kinijos ir pirmieji susirgimai sausio mėnesį. Bet ten yra technologijos , masinis temperatūros matavimas . Turint temperatūros, draudžiama išeiti į viešą vietą ar naudotis viešuoju transportu. Baudos už karantino pažeidimą nuo 3000$.
  Pyksta , ant manęs kaip sudvejoju dėl Lietuvių kalbos naudingumo. Bet po tokių “geltonų bulvarinių ” įžvalgų tai kartu burnoje.
  1346-1352 burboninis maras išnaikino ketvirtį europos , kai kur 70% populiacijos . Ši aplinkybė, manau stipriai prisidėjo prie LDK plėtros Algirdo laikais. Na , mūsų to laikmečio “elitas ” pasinaudojo ligomis geopolitikoje , kaip dabar kiniečiai.

 4. Diedas:

  Koronagripas – Pasaulinio lygio apgaulė.
  Fantazuotojams atrištos rankos.
  Galima rašyt bet ką, svarbu būtų žodis “korona” ir žiniasklaidai tiks.
  Pvz. Būtų labai įdomus straipsnis “Kokiame sluojnyke laikyti žirnius per koronagripą”

 5. Kukas:

  Gorodeckis ir vėl skleidžia savo fantazijas. Jo išmislai yra kenksmingi.

 6. Bartas:

  ”Vakarų” godumas pinigams padarė tokią Kiniją. Visą pramonę sukėlė Kinijon, kad kažkokių sušiktų kaukių patys nepasisiuva. Verkti norisi. Net maskovija su nuoga šikna ” gelbėja” Europą . Italijon sugužėjo “medikų kontingent” – žemiausias “činas” pulkininkai. Mirk iš juoko.

  • Žemyna:

   Su užrašu „Iz Rossii s liubovju”… ne tik kaukės ir kt. priemonės – atskraidinti ir jų kariškiai. Bet ta romantiška frazė su Džeimsu Bondu susijusi…
   Užuominos, kąąąąąąąą? 🙂
   Ar ta pačia proga prisipirks žemių strateginėse vietose?
   O jei dar čia pat esančią Ispaniją prisiminus (ir – tarpukariu, su garsiąja sinoptikų prognoze, ir dabar, kai buvo tiksliai nustatyta RU ardomoji veikla), kiek Ispanijos žemių jie supirkę?

 7. virginijus:

  Varge tu varge… Ir vėl rusai (arba kinai) puola, ir tik geroji Amerika gali išgelbėt pasaulį.

 8. Gintaras:

  o gal kas mato čia finansinių grupių žaidimus su chaoso organizavimu? Juk Italijoje bendras mirtingumas dar nepasiekė daugiamečio vidurkio?

 9. Sakalai:

  na ar rimtai atrodo remimasis kazkokia znaj.UA:)?
  paskaityk verciau ARMSTRONGECONOMICS TASKAS COM jei angliskai moki

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: