Policija daugiau dėmesio skirs kaimo parduotuvių saugumui (0)

Policija | policija.lt nuotr.

Policija | policija.lt nuotr.

Policija su Lietuvos prekybos įmonių asociacijos atstovais aptarė tolimesnį bendradarbiavimą siekiant apsaugoti parduotuves ir kitas prekybos vietas. Ypatingas dėmesys skirtas mažų, nutolusių kaimo parduotuvių saugumui ir apsaugai.

Policija pristatė ir pasidalino patarimais parduotuvių savininkams ir pardavėjams, kaip apsaugoti parduotuvę, kaip elgtis vagystės ar plėšimo atveju, ką daryti, įvykus tokiam nusikaltimui. Taip pat ir kiti svarbūs klausimai, susiję su vagystėmis iš prekybos centrų, tokių nusikalstamų veikų kvalifikavimu, informacijos keitimosi būdų ir kanalų tobulinimu.

Pasak policijos vadovų, artimiausiu metu nutolusios, atokesnėse vietose įsikūrusios kaimo parduotuvės sulauks didesnio policijos dėmesio, jose lankysis patruliai, bendraus su pardavėjomis, pasikeis kontaktais, kita turima svarbia informacija.

Policija, pristatydama grėsmių analizę, kaip vieną iš grėsmių įvardijo vagystes ir plėšimus iš nuošaliau įsikūrusių parduotuvių, todėl jų saugumui užtikrinti imamasi aktyvių saugumo priemonių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: