Kodėl ir kaip reikia daryti Kėgelio pratimus? (0)

lubrikantai-moteris-lova

romantika.lt nuotr.

Nors daugeliui erotinės prekės siejasi su vibratoriais, dildo ir kitais malonumą teikiančiais sekso žaislais, yra dar viena rūšis, kuri gali suteikti ne tik malonumą. Lubrikantai ir kartu su jais naudojami Kėgelio kamuoliukai sutvirtins vidinius dubens raumenis ir suteiks galimybę dar labiau pagerinti seksualinės sueities kokybę. Kėgelio pratimai žinomi jau nuo labai senų laikų – juos atlikinėdavo geišos tam, kad suteiktų savo partneriams didesnį malonumą. Nepaisant to, šiandien apie jų teikiamą naudą žino tik maža dalis moterų. Taigi, apžvelkime, kas yra Kėgelio pratimai, kaip atrodo jiems reikalinga priemonė ir kokia šių pratimų nauda moters sveikatai.

Kas yra Kėgelio pratimai?

Kėgelio pratimai – tai suspaudimo ir atleidimo principu veikianti mankštos sistema, kuri padeda sustiprinti apatinius vidinius dubens raumenis. Šią mankštą padeda atlikti tokios intymios priemonės kaip Kėgelio kamuoliukai ir su jais naudojami lubrikantai. Dubuo yra tarp klubų esanti kūno dalis, kuri laiko visus reprodukcinius organus. Ji sudaryta iš nemažo raumenų ir audinių komplekto, kuris vizualiai panašus į hamaką. Jeigu šis hamakas pernelyg silpnas, tai gali sukelti daug nepatogumų, pavyzdžiui, šlapimo nelaikymą.

Kai Kėgelio pratimus išmokstama daryti taisyklingai ir efektyviai, juos galima atlikti bet kada ir bet kokiu metu – tiek namuose, tiek laukiant eilėje parduotuvėje.

Kas yra Kėgelio kamuoliukai?

Kėgelio kamuoliukai – tai intymūs aksesuarai, naudojami jau nuo senų laikų. Tai nedideli, apvalūs, skirtingų svorių rutuliukai, kurie Kėgelio pratimų metu yra įskverbiami į vaginą. Lubrikantai internetu ar įsigyti fizinėje parduotuvėje šiame procese taip pat užima svarbią vietą: jie gerokai palengvina įskverbimą, nes sumažina trintį. Kai kamuoliukai atsiduria viduje, vaginos sienelės įsitempia, kad juos išlaikytų. Kai kurie kamuoliukai turi papildomus svarelius, kurie juda kiekvieno moters judesio metu. Ir jie skirti ne tik tam, kad suteiktų svorio. Pagrindinė jų paskirtis – suteikti jaudinantį, vibraciją primenantį malonumą.

Apie kamuoliukus reikėtų galvoti kaip apie asmeninius trenerius. Iš pradžių juos galite naudoti kiekvieną dieną po kelias minutes ir šį laiko intervalą vis didinti, kai jaučiatės pajėgi kamuoliukus išlaikyti viduje ilgiau. Neverta nerimauti, kad jų galite nebeištraukti. Pakanka atsipalaiduoti, ir jie patys pradeda slysti, ypač, jeigu įskverbimo metu kartu naudojami lubrikantai. Be to, kai kurie kamuoliukai turi virvelę su kilpele, todėl juos ištraukti dar lengviau.

Kaip kamuoliukus naudoti?

Jeigu norite sklandžios ir lengvos pradžios, viską darykite šia tvarka:

·         Įsitikinkite, kad jūsų pūslė visiškai tuščia, tuomet atsisėskite arba atsigulkite.
·         Patepkite kamuoliukus lubrikantu ir lėtai juos įskverbkite į vaginą.
·         Suspauskite savo dubens raumenis. Laikykite juos 3–5 sekundes.
·         Atpalaiduokite raumenis ir vėl suskaičiuokite iki tiek pat.
·         Pakartokite šiuos du veiksmus 10 kartų, 3 kartus per dieną (ryte, po pietų ir vakare).

Kai darote pratimus, atsipalaiduokite ir giliai kvėpuokite. Pasitikrinkite, ar neįtempiate pilvo preso, šlaunų, sėdmenų ar krūtinės raumenų. Po 4–6 savaičių jau tikrai pajusite treniruočių rezultatus.

Kokia Kėgelio pratimų nauda?

Kaip ir daugelis kitų prekių suaugusiems, taip ir Kėgelio kamuoliukai bei lubrikantai dažniausiai moterų naudojami siekiant pagerinti seksualinį gyvenimą. Kaip tai susiję? Stipresni vidiniai dubens raumenys įsiskverbimo metu gali tvirčiau apglėbti varpą, todėl abu partneriai patiria intensyvesnę frikciją. Tačiau šis intymus aksesuaras gali suteikti dar daugiau naudos.

Gydytojai pažymi, kad kamuoliukai gali padėti atsigauti po gimdymo, kadangi šis procesas stipriai susilpnina vidinius dubens raumenis. Taip pat jie naudingi gydant šlapimo nelaikymo problemas.

Jeigu po Kėgelio pratimų sesijos jaučiate nugaros skausmą, vadinasi, darote juos neteisingai. Svarbu prisiminti, kad atliekant treniruočių sistemą visi kiti raumenys turi būti atsipalaidavę. Taip pat nepersistenkite: jeigu darysite pratimus per dažnai, jie pavargs ir nebus pajėgūs atlikti pagrindinę savo funkciją. Galiausiai atsiminkite, kad lubrikantai Kėgelio pratimų metu – jūsų geriausi draugai!

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: