Aplinkosaugos pareigūnai ir ekstremalios padėties šalyje metu kovoja su pažeidimais (0)

Aplinkosaugos pareigūnai ir ekstremalios padėties šalyje metu kovoja su pažeidimais | lrv.lt nuotr.

Aplinkosaugos pareigūnai ir ekstremalios padėties šalyje metu kovoja su pažeidimais | lrv.lt nuotr.

Nuo karantino pradžios Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) pareigūnai dirba aktyviu aplinkosauginės prieži režimu.

Praėjusią savaitę AAD Pranešimų priėmimo skyrius gavo 453 pranešimus apie aplinkosauginius pažeidimus. Daugiausia jų buvo susiję su atliekų tvarkymu: apie neteisėtą deginimą – 84 pranešimai, tvarkymo reikalavimų pažeidimus – 45.

Aplinkosaugos pareigūnai sklaido ir brakonierių viltį, kad šiuo metu atrištos rankos savivalei. Praėjusią savaitę buvo užregistruota 60 pranešimų apie žvejybos reikalavimų pažeidimus ir 15 – apie medžioklės.

Tarp kitų užregistruotų pranešimų apie galimus pažeidimus – informacija apie oro taršos atvejus (52), autoįvykius su laukiniais gyvūnais (42), nuotekų tvarkymo reikalavimų nesilaikymą (29), neteisėtus kirtimus (23), vandens taršą (11) ir kt.

Gavus pranešimą apie aplinkosauginį pažeidimą, į vietą siunčiami AAD pareigūnai. Jie budi ir poilsio bei švenčių dienomis.

Aplinkos ministerija kviečia gyventojus iš karto, vos pastebėjus, pranešti apie skriaudžiamą gamtą, aplinkos teršimą ar niokojimą bendruoju pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai AAD tel. (8 5) 273 2995.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: