Vostok Europe laikrodžiai: prabangą derinkite su praktiškumu (0)

atejolaikas.lt nuotr.

atejolaikas.lt nuotr.

Šiomis dienomis patikrinti laiką galima ne tik laikrodžių dėka. Jį puikiai galime matyti mobiliojo telefono ekrane, išmaniojoje apyrankėje ir kituose prietaisuose. Todėl galima drąsiai teigti, jog kokybiškas laikrodis, puošiantis Jūsų rankos riešą, yra ne tik laiko patikrinimo garantas, bet ir aprangos stiliaus įvaizdžio dalis. Šį kartą plačiau apie išskirtinį aksesuarą – Vostok Europe laikrodžius.

Vostok Europe laikrodžiai yra patys populiariausi jaunatviškų ir sportiškų vyrų tarpe. Juos mielai perka  ir moterys, tik dailiosios lyties atstovių  tarpe šie laikrodžiai populiarumą turi išskirtinai apibrėžtos srities moterų kategorijoje. Tikriausiai nesuklysime pasakę, jog juos labiausiai mėgsta  sportinį ar itin klasikinį  stilių mėgstančios moterys. Rodos, klasika ir sportas yra gana skirtingi  dalykai? Vostok Europe laikrodžiai tuo ir pasižymi, jog juose puikiai suderinta klasika ir sportiškumas.

Didesnį populiarumą Vostok Europe laikrodžiai turi tarp vyrų dar ir todėl, jog juos itin sėkmingai ir patraukliai reklamuoja žinomi Lietuvos sportininkai. Benediktas Vanagas, Jurgis Kairys ar Žydrūnas Saviskas išties yra visiems puikiai žinomi vardai. Šios asmenybės drąsiai tikrina savo galimybių ribas, bando įveikti ir peržengti įvairias gamtos ir savo sukurtų baimių ribas.  Tad visai nenuostabu, jog garsių vyrų vardai, liudijantys šių laikrodžių patikimumą, labiau pritraukia vyrišką auditoriją.

 Puikiai visi žinome posakį: parodyk, kas yra tavo draugai, pasakysim, kas esi tu. Tikrai kokybiškų ir prabangių laikrodžių gamintojai drąsiai teigia, jog toks teiginys tinka ir laikrodžių pasaulyje. Anot jų,  kokį laikrodį dėvi žmogus, suteikia daug informacijos apie šią asmenynę. Vostok Europe laikrodžių auditorija – tai jauni, turintys aukštąjį išsilavinimą, karjeros siekiantys ir sportiškį gyvenimo būdą pripažįstantys žmonės.

Nors Lietuvoje pardavinėjamų Vostok Europe laikrodžių gamintojai yra įsikūrę Vilniaus centre, jų detalės yra atsisiunčiamos iš kitų šalių: Rusijos, Japonijos, Šveicarijos, Kinijos ir  kt. Bene didžiausia detalių dalis atsisiunčiama iš Japonijos. Todėl visai nenuostabu, jog šie laikrodžiai pasižymi kokybe, preciziškumu ir šiuolaikiškumu.  Juk Japonija nuo seno garsėja savo moderniomis ir ilgaamžiškomis prekėmis.

Sugrįžkime prie garsių sportininkų, reklamuojančių Vostok Europe laikrodžius. Vienas žymiausių Lietuvos lenktynininkų Benediktas Vanagas pats dalyvavo savo vardo laikrodžio dizaino procese. Laikrodžių gamintojai sako, jiems daug padėjo tiek sportininko požiūris į bet kokio darbo profesionamumą, tiek Benedikto, kaip eilinio pirkėjo lūkesčiai. Štai Jums ir atsakymas, kaip suderinama kokybė, klasika ir sportiškumas. Tiesiog tereikia pažvelgti į gaminio paskirtį iš kuo įvairesnių pusių.

Verta žinoti, jog vardiniai limituoti gaminiai turi išgraviruotą savo unikalų numerį. Tad, esate  jeigu automobilių lenktynių gerbėjas, rinkitės Benedikto Vanago vardinį laikrodį. Žavi akrobatinis skraidymas? Tuomet Jurgio Kairio vardinis  Vostok Europe laikrodis – puikus pasirinkimas. Tuo tarpu, imtynių sporto gerbėjams Žydrūno Savicko reklamuojamas laikrodis bus puiki dovana. Na, jeigu tiesiog trokštate kokybiško, ilgaamžiškumu ir prabanga pasižyminčio aksesuaro, tuomet rinkitės Jums priimtino dizaino ir turinčio vienokias ar kitokias pagedaujamas funkcijas turintį laikrodį. Tiesiog,  atsakingai įvertinkite savo lūkesčius bei galimybes, ir įsigykite aksesuarą, kuris ne tik Jus džiugins ilgus metus, bet bus puiki dovana ir ateinančioms kartoms.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: