Nuo koronaviruso Lietuvoje mirė antras žmogus, užsikrėtusiųjų nustatyta 209 (video) (4)

Pixabay.com nuotr.

Pixabay.com nuotr.

Kovo 24 d. vakare Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pranešė, kad Vilniaus Santaros klinikose nuo karonaviruso mirė dar vienas žmogus – 90-ties metų moteris iš Ukmergės.

Pranešama, kad ligonė kovo 16 d. buvo išrašyta iš Ukmergės ligoninės. Dėl karščiavimo ir bendro silpnumo kovo 23 d. ji buvo atvežta į Santaros klinikas. Čia jai buvo nustatytas užsikrėtimas koronavirusu ir paskirtas gydymas intensyvios terapijos skyriuje.

„Labai liūdna, kad mirtys nuo koronaviruso infekcijos neaplenkė ir Lietuvos. Nuoširdžiai užjaučiame moters šeimą ir artimuosius“, – sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. 

Tai jau antros ukmergiškės mirtis nuo šio bjauraus užkrato. Kaip žinia nuo koronaviruso 83 metų amžiaus moteris Ukmergėje mirė ir praeitą šeštadienį.  Užsikrėtimas koronavirusu jai  buvo nustatytas jau po mirties.

Kovo 24 d. nustačius dar 22 naujus koronaviruso užkrato (COVID-19) atvejus, bendras nustatytų užsikrėtusių žmonių skaičius Lietuvoje – 209 (18.20 val. duomenimis).

Visi naujai patvirtinti atvejai nustatyti Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje, mėginiai į ją pristatyti iš judriųjų patikros vietų. Dėl jų bus vykdomi epidemiologiniai tyrimai.

SAM ragina žmones vadovautis gydytojų ir įstaigų nurodymais, tai yra, kiek įmanoma vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant betarpiškai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

Lietuvos statistikos departamentas parengė virtualų žemėlapių rinkinį leidžiantį analizuoti įvairius su Covid-19 virusu susijusius statistinius duomenis.

Žemėlapių rinkinyje yra pateikiami 5 virtualūs įrankiai, 2 iš jų yra įtraukti kitų autorių žemėlapiai. Žemėlapiuose galite nagrinėti šalies duomenis arba įsijungti apskritį ar savivaldybę:

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .

4 komentarai

 1. Vidinis Balsas:

  O kiek mirė neužsikrėtusių ? Kasmet Lietuvoje miršta apie 40 tūkst. žmonių. Kur isterija ?

 2. Tvankstas:

  is tiesos lt, ne mano
  Portalai pranešė jog jau yra antra koronaviruso auka- moteris iš Ukmergės.
  Moteris gydėsi Ukmergės ligoninėje ir buvo apkrėsta virusu.
  Taip, toje pačioje ligoninėje kur gydytojai be apsaugų ir netestuojami nes toks Verygos Aprašo nurodymas.
  Moteris iš esmės nužudyta proto neturinčio biurokrato.
  Ką apie antros aukos mirtį sako Veryga?
  Sic! Dabar prasideda stebuklai!
  Lietuviško politiko kokia pagrindinė savybė?
  Sugebėjimas išisukti nuo bet kokios atsakomybės už savo veiklos pasekmes.
  Taigi Veryga komentuoja “-Miręs asmuo buvo rizikos grupėje”.
  Pagaliau atrastas visagalis burtažodis nurašantis bet kokias aplaidumo ir nekompetencijos nuodėmes.
  Taip, mirusi moteris buvo pencininkė.
  Bet ne mirtininkė! Ji pasitikėdama sveikatos apsaugos(?) Sistema gulėsi ligoninėn gydytis eilinio negalavimo, sėkmingai pasveiko ir buvo išrašyta namo.
  Tačiau auka nežinojo, jog išvykdama namo iš gydymo įstaigos kartu vežasi supakuotą veryginėse netestavimo instrukcijose koronavirusą.
  Auka susirgo namuose ir po keleto dienų dabar jau nebegyva.
  Ji buvo kažkieno motina, močiutė, ji nebuvo bevarddis asmuo.
  Dabar ta moteris tik skaičiukas biurokratų statistikoje.
  O niekšas toliau vadovauja paradui.
  Jis mat “Ne Prie Ko”!
  Nes-
  “-Miręs asmuo buvo rizikos grupėje”.
  Jūs dabar siūkitės nuo nieko neapsaugojančias kaukes, vyniokitės į šalikus, o tas skrybėlėtas padaras, kurio raspizdiajstva privedė šalį iki tokios padėties, tas baryga saugiai pasislėpė po burtažodžio kauke.
  Kurwos idiotai- nenustokite liaupsinti savo nwrukus mirsiančių artimųjų budelio.
  Jam patinka populiarumas.

 3. Tvankstas:

  iš ten pat
  Šiaip, tik statistika.
  2018 metais Lietuvoje mirė 39 600 žmonių.
  Iš jų dėl išorinių mirties priežasčių:
  683 asmenys nusižudė, 451 mirė dėl nukritimų, 224 žuvo transporto įvykių metu, 163 sušalo, 157 mirė apsinuodiję alkoholiu, 155 paskendo, 72 buvo nužudyti.

 4. Tvankstas:

  Suvalgykite kiekvieną rytą bent 3 česnako skilteles ir tikrai ramiai galite visą darbo dieną, užsidėkite ir kaukę, kad aplinkinius nepiktinti, bet SUVALGYTOS ČESNAKO 3 SKILTELĖS YRA SVARBIAUSIA.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: