Daugėjant užsikrėtimo koronavirusu atvejų, kalbama apie karantino pratęsimą (video) (1)

Aurelijus Vetyga | Alkas.lt nuotr.

Aurelijus Vetyga | Alkas.lt nuotr.

Lietuvoje iki kovo 23 d. vidurdienio patvirtintų koronaviruso atvejų skaičius pasiekė 154, pranešė Vyriausybė. Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos teigimu, dėl infekcijos Lietuvoje iki šiol atliktas 2361 tyrimas.

„Per vakar dieną yra ištirti 278 ėminiai, iš jų 40 naujų teigiamų atvejų nustatyta, šiuo metu Lietuvoj turime nustatytus 154 atvejus iš viso“, – per spaudos konferenciją sakė ministras.

Pasak ministro, daugės mobilių patikros punktų – kovo 24 d. mėginius mobiliuose punktuose pradės imti Telšiai, Šiauliai ir Alytus.

Tuo metu Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis teigia, kad dviem savaitėms įvestą karantiną dėl koronaviruso ketinama tęsti, bus griežtinama atsakomybė jo nesilaikantiems. O grįžusių iš užsienio lauks privalomas karantinas.

„Matyt, daug diskusijų dėl to nekils, situacija aiškiai diktuoja, jog toks sprendimas būtinas. Už tai pasisako ir mūsų medikai. Antra – bus griežtinamos karantino sąlygos, taip pat – atsakomybė už jų nesilaikymą“, – teigia S. Skvernelis.

Apie karantino pratęsimą yra užsiminęs ir Sveikatos apsaugos ministras.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: