Prezidentas ir Vyriausybės vadovas aptarė padėtį dėl COVID-19 (0)

G. Nausėda. Konferencinis pokalbis | prezidentas.lt. nuotr.

G. Nausėda. Konferencinis pokalbis | prezidentas.lt. nuotr.

Prezidentas Gitanas Nausėda kovo 20 d. vaizdo skambučio metu su Premjeru Sauliumi Skverneliu aptarė situaciją dėl koronaviruso COVID-19 plitimo ir jo stabdymo priemones.

Prezidentas paragino Vyriausybės vadovą kuo skubiau užtikrinti tinkamą medikų aprūpinimą apsaugos priemonėmis, suteikti pagalbą Lietuvos piliečiams grįžti namo, užtikrinti saugų kitų šalių piliečių tranzitą per Lietuvos teritoriją. Šalies vadovas su S. Skverneliu taip pat aptarė ekonomikos skatinimo priemonių planą ir paramą jautriausioms visuomenės grupėms.

Prezidento teigimu, nepaisydami šalyje paskelbto karantino, turime pasirūpinti, kad Lietuvos piliečiams būtų užtikrintos galimybės saugiai sugrįžti į Lietuvą sausumos, jūrų bei oro transportu, taip pat kad Europos Sąjungos piliečiams būtų sudarytos sąlygos per Lietuvą nuvykti į savo šalį laikantis visų būtinų saugumo priemonių.

Pasak šalies vadovo, šiuo laikotarpiu itin svarbus sklandus visų valstybės įstaigų bendradarbiavimas, informacijos apsikeitimas tarp centrinės valdžios ir savivaldos institucijų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: