D. Grybauskaitė vadovaus COVID-19 pasekmių mažinimo fondui (7)

Dalia Grybauskaitė | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Dalia Grybauskaitė | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė kovo 20 d. sutiko vadovauti finansų ministro Viliaus Šapokos įsteigto COVID-19 pasekmių mažinimo fondo tarybai.

Pasak Prezidentės, netikėtai įžengėme į labai sudėtingą Lietuvai laikotarpį – turime susitvarkyti su sveikatos krize, kurią neišvengiamai lydės ekonominės ir finansinės problemos. Greta daugybės kitų bendruomeniškumo projektų ir iniciatyvų šis fondas, suaukotas atsakingų gyventojų ir verslo, bus mūsų savitarpio pagalbos įrankis mažinti koronaviruso pasekmes.

Prezidentė pasirengusi kiek galėdama prisidėti sprendžiant iškilusias problemas savo žiniomis, patirtimi ir patarimais. Fondo taryba prižiūrės, kad sukauptos lėšos būtų naudojamos skaidriai ir efektyviai, kartu sprendžiant, kam labiausiai reikia pagalbos – medikams, mokytojams, vaikams, senjorams.

COVID-19 pasekmių mažinimo fondas atidarytas įgyvendinant Vyriausybės patvirtintą Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą. Lėšas į fondą gali pervesti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys – smulkios ir stambios įmonės ir tarptautinės korporacijos.

Iki šiol į fondą suaukota 44 tūkst. eurų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

7 komentarai

 1. stasys:

  Teisingas sprendimas ,į svarbius postus reikia grąžinti lyderius kuriais visuomenė pasitiki . Ar pasitiki visuomenė valstiečiu stumiamais lyderiais į tai atsakė dar praeita mėnesį Vilmorus darytos apklausos . Per daug klaidu daro valstiečiai korono viruso akivaizdoje .. per daug. Dabar ne laikas mokytis naujokams kaip valdyti šalį krizėje .

 2. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Kai komunistė Dalia Grybauskaitė užsirioglina ant NATO tanko bei su vandalu Mariumi Ivaškevičiumi išniekina partizanus ir Gitanui Nausėdai tylint, tai l didelė grėsmė nacionaliniam saugumui. _

 3. Lietuvis:

  Labai norisi tiketi , kad siuo metu zodis FONDAS nebus kazkieno praturtejimo saltinis. Jei taip[, viskas turi buti skaidru- kiek kas inese, kur pinigai isleisti. Grybauskaite cia kaip lietuvos piliete, mokanti garai
  pavadovauti.

 4. mociute:

  Tiesiog puikus pasirinkimas.
  Sekmes !

 5. Be reikalo:

  Man nepatinka, perdaug švieži jos vadovavimo.prisiminimai

 6. Ėjau pro šalį:

  Neteisingas pasirinkimas. Dalis visuomenės šitos veikėjos vadovaujamam fondui neaukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: