Pareigas palieka Vyriausybės vadovo patarėjas S. Malinauskas (3)

Vyriausybė | lrv.lt nuotr.

Vyriausybė | lrv.lt nuotr.

Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas kovo 5 d. pranešė, kad traukiasi iš šių pareigų.

Jis teigia tokį sprendimą priėmęs po konflikto su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga. Ministras paprašė Vyriausybės vadvo S. Malinauską nušalinti nuo komunikacijos grupės dėl koronaviruso  situacijos.

„Informavau vakar ministrą pirmininką, kad apie tai svarstau. Bet kai šiandien išgirdau, kad situacijų koordinavimo centro vadovas priėmė sprendimą už mane, jog norėtų, kad aš traukčiausi, nebematau prasmės trukdyti “, – Vyriausybėje kalbėjo S. Malinauskas.

Vadovaujantis Ekstremaliųjų situacijų operacijų centrui A. Veryga, sako paprašęs S. Skvernelio nušalinti S. Malinauską nuo koronaviruso informavimo grupės, nes šis savo veiksmų su juo nederino.

Socialiniuose tinkluose kovo 4 d. į S. Malinauskas paskelbė, kas trauksis iš pareigų, jei dėl biurokratinių trikdžių šalies įmonėms artimiausiu metu nebus leista gaminti dezinfekcinio skysčio, nes jo trūksta parduotuvėse, kai kurioms švietimo įstaigoms. A. Veryga patikino, kad leidimai įmonėms bus suteikti artimiausiu metu, tad rinkoje skystis atsiras – gydymo įstaigoms, pasak jo, skysčio užtenka, ministerija artimiausiu metu taip pat planuoja įsigyti dezinfekavimo priemonių, kad turėtų jų rezervą įstaigoms prireikus.

S. Malinauskas premjero patarėju kovos su korupcija, ryšių su parlamentu ir strateginės komunikacijos klausimais pradėjo dirbti 2017 metų liepą. Jis taip pat ėjo į prezidento postą kandidatavusio S. Skvernelio rinkimų štabo komunikacijos vadovo pareigas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: