Kaip išsinuomoti tinkamiausią sodybą? (1)

Sodybų nuoma | sodybuskelbimai.lt nuotr.

Sodybų nuoma | sodybuskelbimai.lt nuotr.

Nepriklausomai nuo to  kodėl Jums reikalinga sodyba – tikrai galite rasti tą, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Paprasčiausiai sodybų nuoma Lietuvoje yra labai plačiai išpuoselėta sfera, tad visiškai natūralu, kad teks palyginti nemažai atvejų, kol rasite labiausiai tinkamą. Visgi – verta, kadangi kartą radus – galėsite naudotis ne kartą. Galiausiai, internete galima rasti ne vieną puslapį, kuriame suklasifikuotos sodybos Lietuvoje, tad pagal kelias esmines ypatybes galite rasti Jums labiausiai tinkamą. Tai taupo laiką ir garantuoja, kad Jūsų poreikiai bus patenkinti.

Datos, kurios visada brangios

Tam tikromis datomis sodybų nuoma visada kainuos daugiau nei kitomis, tad reikia nepamiršti, kad norintieji sutaupyti turėtų jų vengti. Pirmiausia – vasaros savaitgaliai. Žinoma, kad tai pats geriausias laikas šventėms paminėti ir tuo pačiu atsipalaiduoti su artimais žmonėmis. Tačiau būtent vasaros savaitgaliai yra dažniausiai apmokestinami brangiausiai.

Taip pat brangiau kainuoja ir tos darbo dienos vasaromis kuriomis yra nedirbama. Pavyzdžiui, liepos 6 dieną, per Jonines, Žolines…

Galiausiai, sumokėsite mažiau, jeigu sodybos nuoma Jums bus reikalinga vėsiojo sezono metu. Net ir žiemomis galima jose gražiai paminėti šventes. Svarbiausia yra pasirinkti tą sodybą, kuri jums labiausiai tinka.

Gerai, bet pigiai. Įmanoma?

Visiškai natūralu, kad sodybos ieškantys žmonės dažniausiai nori nepermokėti, tačiau gauti geriausios kokybės paslaugas. Tokiu atveju belieka nuspręsti, ar tai apskritai yra įmanoma. Juk maža kaina dažniausiai reiškia, kad negausite tam tikrų paslaugų.

Ne visais atvejais paslaugos ir reikalingos. Žinoma, kai sodybos nuoma reikalinga vestuvių šventei – norisi, kad aplinka būtų gražiai sutvarkyta ir panašiai, taip pat, kad po šventės viskuo būtų pasirūpinta. Tačiau savaitgalinei kelionei su savo šeima dažniausiai tokios smulkmenos nėra aktualios ir kiekvienas gali pats susitvarkyti prieš išvykimą. Taigi, galima atostogauti pigiai, tačiau kokybiškai. Viskas priklauso nuo kiekvieno asmens poreikių. Kuo daugiau prabangos norite ir kuo daugiau aptarnavimo – tuo teks daugiau sumokėti.

Sodybų malonumai – ne tik vasaros metu

Iki šiol gana gaju galvoti, kad sodybų nuoma geriausias pasirinkimas vasaros metu. Taip, būtent šiuo sezono metu siūloma pati plačiausia sodybų pasiūla, tačiau nebijokite pasinaudoti sodybų nuoma ir žiemomis. Tai puikus pasirinkimas ne tik vestuvių šventei, tačiau ir maloniam laiko praleidimui, kai už lango spaudžia šaltukas. Juk svarbiausia, kad vidaus aplinka būtų jauki bei jus suptų smagi draugų kompanija. Šaltuoju metų laiku už sodybą teks sumokėti ženkliai mažiau, nei vasaros sezono įkarštyje.

Sodybų siūlomos pramogos

Ieškodami Jums labiausiai tinkamos sodybos taip pat turite nepamiršti, kad jose gali būti siūlomos labai skirtingos pramogos. Nuo tokių, kurios labiausiai tinka ištroškusiems ekstramalumo iki beveik jokių nesiūlomų pramogų. Taigi, kiekvienas gali pasirinkti tai, kas jam labiausiai tinka. Dažniausiai nuomojamos sodybos, kurios yra greta ežero, tačiau tikrai rasite ir tokių, greta kurių nėra vandens telkinių. Tuomet jos dažniausiai siūlo kitokias pramogas, kaip kad vežinėjimąsi keturračiais, pirtį, kubilą ir panašiai.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Štai dar kelios idėjos, kaip tinkamai išsirinkti kaimo turizmo sodybą nuomai:https://kaimoturizmosodyba.eu/geriausios-sodybos-lietuvoje/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: