Kviečia jubiliejinė dailės paroda „Atgimimas“ (0)

Dailės paroda „Atgimimas“ | Rengėjų nuotr.

Dailės paroda „Atgimimas“ | Rengėjų nuotr.

Vasario 14 – kovo 14 d., Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2) ir „Girstučio“ kultūros ir sporto rūmuose, dvi svarbias Lietuvos valstybingumo šventes – Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją – įprasmina dailės paroda „Atgimimas“, šįmet vykstanti jau 25-tą kartą. Neeilinė ir Kovo 11-oji, šįmet jau 30-tus metus skaičiuojanti, kai Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktą. Parodą „Atgimimas“ vainikuos kovo 9 d., 16 val. vyksiantis šventinis sambūris, į kurį kviečiami visi meno mylėtojai.

Dailininkų klubų „Meno sparnai“ ir „Sfinksas“ rengiamoje parodoje eksponuojami Kauno dailininkų bendruomenės kūriniai, atspindintys jų autorių ieškojimus. Kaip ir kasmet tematika ir žanras patys įvairiausi, iš viso apie 200 tapybos, grafikos, keramikos, tekstilės, skulptūros ir autorine technika sukurtų dailės darbų. Paroda įsikūrusi Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje ir „Girstučio“ kultūros ir sporto rūmuose. Įvairios stilistikos menininkų kūriniai tarsi kviečia pasigėrėti meno raiškos galimybėmis, stabtelėti prie labiausiai patikusio darbo ir pasidžiaugti jo sukeltais jausmais.

 Dailės paroda „Atgimimas“ | Rengėjų nuotr.

Dailės paroda „Atgimimas“ | Rengėjų nuotr.

Šventinis parodos pristatymas vyks kovo 9 d. 16 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, IV a. fojė). Koncertuos vokalinis ansamblis „Pinija“, bus apdovanoti geriausių darbų autoriai.

Kategorijos: Istorija, Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: