Šalia Vilniaus sporto rūmų bus prisiminti Lietuvos žydai kariai (3)

20200112-VilniausSportoRumai-SviesiauVasario 16 d., 12-14 val., šalia Vilniaus sporto rūmų sambūris „Lietuvos draugai“  prisimins ir pagerbs visus 1918-1922 m. kovojusius už Lietuvos nepriklausomybę tarp jų ir Lietuvos piliečius žydus.

„Kviečiame visus susirinkti ir pabendrauti čia buvusių senų Žydų kapinių vietoje ir kartu atjausti žydų kilmės Lietuvos piliečius. Atjautos pasigendame, kai Valstybė ketina čia įkurdinti Kongresų ir konferencijų centrą. Rinksimės kas mėnesį kol šis sprendimas bus atšauktas. Svarstysime kaip galime padėti šį klausimą išspręsti“, – sako šio minėjimo rengėjas filosofas Andrius Kulikauskas.

„Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 102 metų paminėjimo dieną prisiminsime ir pagerbsime visus kovojusius už Lietuvos laisvę. Šiose kovose dalyvavo apie 3 000 Lietuvos žydų kilmės piliečių, kurių 20 už narsą apdovanoti Vyčio kryžiaus ordinu. Kviečiame atvykti, pasitarti ir prisiminti visus už Lietuvos Nepriklausomybę kovojusius kartus, kartu ir žydų kilmės karius“ – rašoma minėjimo rengėjų

„Lietuvos draugai“ yra filosofo A. Kulikausko telkiamas neformalus sambūris puoselėjantis lietuvių, litvakų ir visų draugystę.

Šalia Vilniaus sporto rūmų bus prisiminti Lietuvos žydai kariai | Rengėjų nuotr.

Šalia Vilniaus sporto rūmų bus prisiminti Lietuvos žydai kariai | Rengėjų nuotr.

Kategorijos: Istorija, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

3 komentarai

 1. Vidinis Balsas:

  Gal dalyvaus ir Palestinos atstovai ?

 2. Pasiskaitykite prieš priimdami kvietimą::

  kodėl buvo atšauktas šio filosofo renginys:
  – amb.lt/lt/naujienos/atsaukiamas-renginys/1322

 3. tai va:

  Nesupratau Alko vaidmens čia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: