Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse grupės „Sen Svaja“ koncertas (video) (0)

Postfolkloro grupė „Sen Svaja“ | Rengėjų nuotr.

Postfolkloro grupė „Sen Svaja“ | Rengėjų nuotr.

Vasario 15-ąją, šeštadienį, 17 val., Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse, Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerijos erdvė (Vilniaus g. 39) prisipildys jausmingos, prasmingos, mistiškos grupės „Sen Svaja“ muzikos. Raganiško arba dar vadinamo gentiško (tribal) folkloro grupė iš Vilniaus pasirodymą surengs visų amžiaus grupių vilniečiams ir miesto svečiams.

Durys atidaromos 16.30 val. Kaina 5 eurai. Vaikams iki 8-erių metų įėjimas nemokamas. Bilietų kiekis ribotas.

Grupė „Sen Svaja“ susibūrė 2010 metais. Šiuo metu joje dainuoja trys balsingos ir kūrybingos moterys: Agota Zdanavičiūtė-Bėkštė, Dorotė Girskienė bei Justina Kaminskaitė. Grupės vardas „Sen Svaja“ kilęs nuo prūsų kilmės žodžių „sen swajjais“, reiškiančių „su savais“. Tad kaip ir pačioje grupės gyvavimo pradžioje, taip ir dabar narės laikosi savo tikėjimo, kad savas yra ne tik tas, kuris stovi tarp mūsų, bet ir tas kitas, kurio galbūt nematyti.

Koncerto metu taip pat bus galima apžiūrėti parodą „Estampas“, kurioje pristatomi žinomi dabarties vyresnės kartos menininkai, savo kūryboje ištikimi tradicinėms grafikos technikoms. Tai akademiškai parengta grafikos darbų ekspozicija iš privačių autorių kolekcijų, atspindinti klasikinių grafikos technikų įvairovę lietuvių grafikos istorijos kontekste: linoraižinys, medžio raižinys, ofortas, litografija, šilkografija, mišri technika.

Visų ‒ jaunų, senų, mažų ‒ laukiame šeštadienio popietę.

Daugiau apie renginį: www.facebook.com/events/2974543302565058/

Kategorijos: Etninė kultūra, Garsai, Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Vaizdai ir garsai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: