Naujas filmas – žinia ateinančioms kartoms apie mūsų miškus (video) (1)

dzukijos miskas_vstt.lt

vstt.lt nuotr.

Sukurtas naujas Valstybės kino metraštis skirtas šalies nacionaliniam turtui – miškams ir jų Raudonajai knygai. Jame savo požiūrius apie miško naudojimą, saugojimą, ateitį, biologinę įvairovę išsako Aplinkos ministerijos ir jos sistemos darbuotojai.

Šį 42 minučių kino metraštį Lietuvos centrinio valstybės archyvo užsakymu sukūrė žinomas režisierius Audrius Juzėnas. Operatorius – Kęstutis Plevokas.

Metraščio kūrėjams talkino miškininkai ir gamtosaugininkai. Jame su nacionaliniu turtu – šalies miškais ir Raudonąją knyga supažindina Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos politikos grupės vyr. patarėjas Algirdas Klimavičius ir vyr. specialistė Laura Janulaitienė, Miškų politikos grupės vyr. patarėjas Nerijus Kupstaitis, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos direktoriaus pavaduotoja Rūta Baškytė. Miškininkų bendruomenei atstovauja Valstybinių miškų urėdijos Ukmergės regioninio padalinio vadovas Virginijus Šalčiūnas ir medienos meistras Aleksijus Tolkan, Panevėžio regioninio padalinio vadovas Giedrius Bronušas, medelyno viršininkas Egidijus Kaluina ir Krekenavos girininkas Jonas Leika.

2003 metais pradėtas kurti Valstybės kino metraštis – tai žinia ateinančioms kartoms, laikmečio intelektualinės ir materialinės būsenos atspindys.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Vaizdai ir garsai, Vaizdų aruodai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Žemyna:

    Miškų urėdija turės atlyginti žala už 2014-aisiais neteisėtai iškirstus miškus
    – diena.lt/naujienos/kaunas/nusikaltimai-ir-nelaimes/misku-uredija-tures-atlyginti-zala-uz-2014-aisiais-neteisetai-iskirstus-miskus-956247

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: