Londone teroristas mėsininko peiliu badė žmones (video) (1)

24219260-7960283-Armed_police_shoot_dead_extremist_Sudesh_Amman_who_was_wearing_a-a-92_1580717792721

Policininkai teroristą nušovė | polbrainbored.com nuotr.

Vasario 2 d., sekmadienį apie 15 val. ką tik iš Europos sąjungos išstojusioje Anglijoje, pietų Londone, Stretemo gatvėje (Streatham High road) aidėjo šūviai.  Pranešama, kad vyriškis įėjęs į parduotuvę pradėjo badyti žmones peiliu. Išėjęs iš parduotuvęs užpuolė lauke buvusią moterį, ją ir pradėjo badyti. Vėliau paaiškėjo, kad užpuolikas turėjo mėsininko peilį. Trys žmonės buvo sužeisti, vienas patyrė gyvybei pavojingus sužalojimus. 

Ankščiau už terorizmą teistas Sudešas Amanas (Sudesh Amman), buvo nuteistas trims metams kalėjimo, tačiau atlikęs pusę bausmės laiko, jis buvo išleistas sausio pabaigoje, tik prieš kelias dienas iki šio kruvino išpuolio.

Iki pat šio teroristinio išpuolio jis buvo nuolat sekamas policijos. Todėl civiliais rūbais apsirengę ir su nežymėta policijos mašina atvykę pareigūnai teroristą nušovė ir taip užkirto kelią baisesnėms pasekmėms.

Islamo džihadistas turėjo ant savęs pritvirtintą, savižudžio liemenę su netikrais sprogmenimis.

Anglijos Ministras Pirmininkas Borisas Džonsonas (Boris Johnson), pranešė, kad pirmadienį vyriausybė praneš tolimesnius planus, ir numatomus esminius didelius pasikeitimus, kovoje su tais kurie jau teisti už terororizmo nusikaltimus.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Žygimantas, už saugią Lietuvą!:

    Kiek tai dat tęsis? Juk praktiškai kasdien musulminai vienokius ar kitokius išpuolius padaro prieš baltaodžius, prieš tikruosius savo namų šeimininkus. Ir po nelegalų krizės 2015metais tokių išpuolių turbūt jau buvo tūkstančiai, bet ir pati Europos Sąjunga ir valstybių valdžios tyli! Matyt bijo, kad sisteminė žiniasklaida apšauks rasistais?
    Man asmeniškai dzin, lai apšaukia kuo tik nori, bet aš jų nenoriu matyti savo šalyje, noriu gyventi saugiai ir ramiai tarp savo tautos žmonių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: