Seime – diskusijų forumas apie naują Lietuvos politinę darbotvarkę (0)

Seimas | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Seimas | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Vasario 3 d. Seime vyks diskusijų forumas „Kokios politinės darbotvarkės šiandien reikia Lietuvai?“

Renginyje numatoma aptarti, kokioms kertinėms visuomenės problemoms spręsti, į kokius iššūkius atsakyti turėtų būti skirta nauja Lietuvos politinė darbotvarkė. Kaip ji turėtų būti sudaroma.

„Prieš tris dešimtmečius nepriklausomos valstybės atkūrimas ir įtvirtinimas buvo pagrindinis Lietuvos visuomenę jungęs siekis. Kokie siekiai mūsų valstybę ir visuomenę turėtų jungti šiandien? Dėl kokių bendrų ateities darbų piliečiams ir skirtingoms politinėms jėgoms dera tartis?

Kokiais būdais turėtume kurtis patikimesnį tautos gyvenimą? Koks švietimas ir mokslas, kokia aplinkosauga, socialinė ir sveikatos sauga, kokia teisėtvarka, kokia kultūros politika, koks ekonomikos modelis mums reikalingas, kad Lietuva būtų? Kokios Lietuvos pasaulyje ir kokio pasaulio mes norime?“ – kviesdamas į forumą klausė vienas iš jo organizatorių Seimo narys Vytautas Bakas.

Diskusijų forume įvadinius žodžius tars parlamentaras V. Bakas, politologas ir istorikas Antanas Kulakauskas, makroekonominės politikos ir viešosios ekonomikos ekspertas Raimondas Kuodis, kultūros istorikas Darius Kuolys, sociologas, ekonomistas Romas Lazutka, politologas Matas Maldeikis, teisininkė, žiniasklaidos teisės ekspertė, advokatė Liudvika Meškauskaitė, komunikacijos ekspertė Audronė Nugaraitė, aplinkosaugininkas Liutauras Stoškus, neįgaliųjų teisių aktyvistė Henrika Varnienė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: