Seime vyks diskusija „Socialinis dialogas viešajame sektoriuje“ (tiesioginė transliacija) (1)

Diskusijos iniciatorė Seimo narė Virginija Vingrienė | lrs.lt nuotr.

Diskusijos iniciatorė Seimo narė Virginija Vingrienė | lrs.lt nuotr.

Sausio 24 d., 10 val., Seimo Konstitucijos salėje (I rūmai), vyks apskritojo stalo diskusija „Socialinis dialogas viešajame sektoriuje“, skirta aptarti valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų galimybes dialogo su darbdaviais būdu spręsti darbo aplinkoje kylančias problemas, gerinti darbo sąlygas, užsitikrinti kvalifikacijos kėlimo perspektyvas, skatinti didesnę darbuotojų motyvaciją.

Diskusijos iniciatorė Seimo narė Virginija Vingrienė kviečia dalyvauti renginyje ir sako, kad būtina skatinti ir plėtoti viešojo sektoriaus socialinį dialogą, ieškant racionalaus bendradarbiavimo ir susitarimo, pilietinio aktyvumo sprendžiant darbuotojų darbo sąlygų valstybės tarnyboje klausimus. „Svarbu pabrėžti tai, kad pilietinis ir profesinių sąjungų veiklos aktyvinimas įgyja vis didesnę svarbą ir valstybės tarnyboje“, – pabrėžia Seimo narė.

Tiesioginė transliacija:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Žemyna:

    Atsiprašau, jei suklaidinsiu, bet šiandien kažkuri radijo stotis lyg ir BY paminėjo? Atseit, VIENAS naujo viruso atvejis nustatytas.
    Jei tikrai BY minėta buvo, tada kontrabanda (cigaretės, benzinas, bio kuras) dar ir tuo pavojinga, kad gali įvežti nužkratą e prasčiau, negu šernai jį įneša…

    Be to, virusas gali atkeliauti su kinų prekėmis – net ir paštu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: