Kviečia Pusiaužiemio žygis Kurtuvėnų regioniniame parke (0)

Praėjusiais metais pusiaužiemis buvo su sniegu. O kaip bus šiais metais? | lrv.lt nuotr.

Praėjusiais metais pusiaužiemis buvo su sniegu. O kaip bus šiais metais? | lrv.lt nuotr.

Sausio 26 d., sekmadienį, Kurtuvėnų regioninio parko direkcija kviečia į Pusiaužiemio žygį, pakeliauti apie 10 km po Kurtuvėnų regioninio parko Pageluvio ežeryną aplankant net 9 ežerus.

Pusiaužiemį iš žiemos miego pabunda barsukas ir išlenda apsidairyti. Jei barsukas jau pabudęs ir prie urvo pripėdavęs – žiema bus trumpa, jei ne – tai ilga. Tad dalyviai eis pažiūrėti ar šiemet barsukas užmigo.

Programa:

10.15-11.00 val. Dalyvių registracija prie Geluvos ežero (Šiaulių r. sav., Bubių sen., Pageluvio k.). Koordinatės: 443816, 6185178 (LKS)

11.00 val. Žygio pradžia (visos transporto priemonės paliekamos stovėjimo aikštelėje).

16.00 val. Numatoma žygio pabaiga.

Žygio metu žadama aplankyti:

Geluvos, Šermukšnyno, Raudoniuko ežerus, Barsukyno ozą, Pageluvio I ir II piliakalnius, Barsukyno, Dubuko, Širvos ežerus, Zuikiškės ąžuolą, Bijotės, Juodežerio, Niaukos ežerus.

Žygio vadovai: Kurtuvėnų regioninio parko kraštotvarkininkas Darius Ramančionis ir ekologas Vidmantas Lopeta.

Kiekvienas žygio dalyvis pasirūpina savo užkandžiais, gėrimais ir kitais asmeniniais poreikiais. Pietų pertraukėlė planuoja prie vieno iš lankomų ežerų.

Atvykimas savu transportu. Dalyvio mokestis: 3 eurai. Prašoma iš anksto pranešti apie dalyvavimą el. paštu: info@kurtuva.lt.

Būtina pasirūpinti gera nuotaika, patogia avalyne, šiltais drabužiais, alkio ir troškulio malšinimo priemonėmis (atsižvelgiant į oro sąlygas bei dalyvio asmeninius poreikius).

Prašoma susipažinti su Kurtuvėnų regioninio parko direkcijos rengiamų žygių taisyklėmis. Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Jei žygio dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį. Esant plikledžiui patartina palengvinti kelionę žygiuojant su lazdomis.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: