Kaip antrajai pusei pasiūlyti išbandyti sekso žaislus? (4)

intymu.com nuotr.

intymu.com nuotr.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog pasikalbėti su antrąja puse apie sekso žaislus turėtų būti lengva – juk šiandieninėje visuomenėje tai viešai aptarinėjama internete bei artimų draugų rate. Vis dėlto, iškyla kita problema. Reikia būti atsargiems, nes sekso prekės kaip diskusijos objektas gali įžeisti net atviriausių pažiūrų partnerį ar partnerę. Viso to priežastis yra įsitikinimas, kad toks pasiūlymas neva įspėja apie nesugebėjimą patenkinti mylimą žmogų lovoje. Svarbu suprasti, kad sekso žaislas yra priemonė ne pakeisti, o sustiprinti abiejų jaučiamą malonumą. Kaip tai iškomunikuoti? Pataria intymių santykių ekspertai.

Galvokite apie antrosios pusės jausmus

Galbūt jums patinka viskas, kas susiję su seksu su antrąja puse, tačiau ji nebūtinai tai žino. Ypač ji gali suabejoti tuo tada, kai į intymius pokalbius įtraukiami elektroniniai prietaisai (sekso žaislai). Todėl prieš mėgindami užvesti bet kokią diskusiją, kurioje bus aptariamos sekso prekės poroms, visų pirma nusiteikite ir būkite nuolankūs galimam mylimojo ar mylimosios skepticizmui.

Kodėl gali kilti pasipriešinimas? Visų pirma, mylimas žmogus gali pamanyti, kad norite jį pakeisti arba pasijus nesaugus, nes susikurs iliuziją, jog negali jūsų patenkinti tiek, kiek to norite. Taigi, suprasdami šiuos dalykus patys, galėsite užbėgti įvykiams už akių ir iškart išsklaidyti šias baimes tinkamais žodžiais.

Pasirinkite tinkamą laiką

Daugelis galvoja, jog intymių žaidimų metu užvesti temą apie sekso žaislus – tai pats netinkamiausias laikas. Vis dėlto, ekspertai teigia priešingai. Kai abu esate susijaudinę ir pasiruošę veiksmui, tai puikus laikas užsiminti apie savo slapčiausius troškimus ir fantazijas. Jeigu jus domina sekso prekės, prasitarkite apie vibratorių ar kitą žaislą įžanginių žaidimų metu. Tokiu atveju antroji pusė neįsižeis, nes abu būsite įkarštyje ir trokšite malonumo.

Pabrėžkite naudą abiem pusėms

Seksologai pastebi, kad yra žaislų, sukurtų tik vyrui arba moteriai, tačiau yra ir tokių, kurių paskirtis – suteikti malonumą abiem partneriams vienu metu. Jeigu antrajai pusei siūlysite pasirinkti būtent tokio dizaino intymų aksesuarą, jie supras, jog tai skirta ne tik jums, tačiau ir jai r jam. Pabrėžkite, jog šį nuotykį patirsite kartu.

Kai kalba pasisuka apie šią fantaziją, rekomenduojama norą išsakyti įvardžiu „mes“, o ne „aš“. Taip antroji pusė nesijaus atstumta. Toks tonas lems, jog pasibaigus dienai jūsų partneris ar partnerė taps visiškai atviri, pritariantys  idėjai ir sekso prekės jiems taps tokios pat jaudinančios, kaip ir jums. Viskas, ko reikia tam pasiekti – truputis empatijos, geras laiko pasirinkimas ir akcentuojamas bendrumas žodeliu „mes“.

Apsipirkite drauge

Susiraskite patikimą elektroninę arba fizinę sekso prekių parduotuvę ir apžiūrėkite asortimentą kartu. Tai puiki galimybė sustiprinti tarpusavio ryšius ir, žinoma, aptarti, kokie žaisliukai patinka jums, o kokie – jūsų antrajai pusei. Elektroninė parduotuvė leis tai daryti saugioje namų aplinkoje, todėl pokalbis neabejotinai bus atviras ir naudingas. Be abejo, tai puiki bendra veikla, suteiksianti tik gerų emocijų.

Jeigu jus tikrai domina sekso prekės ir nekantraujate jas išbandyti su mylimu žmogumi, nedvejokite. Neleiskite baimei ir abejonėms atimti jūsų kalbos dovanos. Sėkmingų santykių paslaptis – atviras kalbėjimas visomis temomis. Nustebsite, kaip po tokio intymaus pokalbio pagerės jūsų tarpusavio santykiai. Ne tik sustiprinsite juos, tačiau ir seksas teiks dar daugiau laimingų akimirkų.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: