Šių metų Seimo rinkimai kainuos brangiau (1)

Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Vyriausiajai rinkimų komisijai patvirtinus sąmatą paaiškėjo, kad rudenį vyksiantys rinkimai į Seimą valstybės biudžetui kainuos daugiau nei 12 mln. eurų. Kai tuo metu prieš ketverius metus rinkimams skirta suma siekė apie 7,5 mln. eurų.

Pasak VRK pirmininkės Lauros Matjošaitytės, rinkimai pabrango daugiausia dėl pasikeitusios mokesčių skaičiavimo tvarkos ir padidinto atlygio rinkimų komisijų nariams.

Pirminiais skaičiavimais, apygardų rinkimų komisijų pirmininkams už vieną darbo valandą neatskaičius mokesčių šiemet numatyta suma turėtų būti 13,4 euro, kai anksčiau buvo – 6,71 euro. Užmokestis apygardų komisijų nariams ir apylinkių komisijų pirmininkams didėja nuo 5,41 euro iki 10,84 euro, apylinkių komisijų nariams – nuo 4,33 euro iki 8,67 euro.

Biudžeto lėšos numatytos privalomiems leidiniams, rinkimų biuleteniams, kandidatų plakatams spausdinti, rinkimų informacijai viešinti ir pan.

Seimo rinkimai vyks šių metų spalio mėnesį.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

1 komentaras

  1. Vidinis Balsas:

    O kiek kainuoja Lietuvai seimo ir prezidento rojaus gyvenimas ? Kiek naudos žmonėms jie duoda? Gal galit pasakyti kas nors, kokią naudą iš jų turėjot ? Ar nebūtų pigiau, jei iš Briuselio ateinančias direktyvas verstų koks nors vertimų biuras ir jas tiesiog publikuotų valstybinis portalas ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: