Briuselyje – ministrų dėmesys ES klimato diplomatijai (2)

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius | Asmeninė nuotr.

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius | Asmeninė nuotr.

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sausio 20 dieną Briuselyje dalyvaus Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje. Darbotvarkėje numatyti Sahelio ir ES klimato diplomatijos klausimai. Ministrai taip pat aptars situaciją Artimųjų Rytų regione.

Sparčiai prastėjant saugumo ir humanitarinei situacijai Malyje ir visame Sahelyje, ministrai tarsis dėl tolimesnių ES veiksmų šiame regione, diskutuos kaip koordinuoti ES ir partnerių veiksmus ir teikiamą paramą.

Ministrai taip pat aptars klimato diplomatiją su trečiosiomis šalimis. Gruodžio 11 d. Europos Komisija patvirtino „Europos Žaliąjį kursą“, kuriuo siekiama iki 2050 metų pereiti prie klimatui neutralaus ekonomikos modelio, tačiau ambicinga ES klimato politika pasieks tikslą tik jei pastangas šioje srityje suvienys visos pasaulio valstybės.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

2 komentarai

  1. Vidinis Balsas:

    Man vis knieti sužinoti, kodėl Tarybų Lietuvos kompartija ir komjaunimas pavirto aršiausiais Rusijos priešais: todėl, kad Putinas sugriovė Jelcino mafijos gerovę, kuri labai šauniai išparceliavojo tiek Rusiją, tiek Lietuvą, tiek kitas broliškas respublikas ? ” Į Klaipėdą šeštadienį atplaukė naujas Rusijos dujų bendrovės „Novatek“ suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) krovinys – jau penkioliktas spalį prasidėjusiais naujais dujų metais. ” Ir toliau perkamos Rusijos dujos, per už trigubą kainą, per daugybę tarpininkų – ,bet ne iš Putino ? Kerštas ?

  2. ŽEMAITIS:

    Žalieji populistiniai sureikšminimai.
    Keista, kad suaugę žmones taip sparčiai pasidave Gretutės isterijai.
    Manau, kad ši leftistinė mada po metų-kitų tikrai praeis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: