Reikalaujama nedelsiant nacionalizuoti „Grigeo“ (tiesioginė transliacija) (14)

„Grigeo“ | eso.lt nuotr.

„Grigeo“ | eso.lt nuotr.

Sausio 17 d., penktadienį, 9:30 val. Seimo spaudos konferencijų salėje profesinių sąjungų atstovai kartu su  Seimo nariu Nagliu Puteikiu paskelbs savo reikalavimą Vyriausybei kuo skubiau nacionalizuoti bendrovę „Grigeo“ siekiant apsaugoti valstybės interesus dėl dešimčių milijonų eurų ieškinių užtikrinimo ir siekiant apsaugoti ten dirbančius eilinius žmones nuo galimo savininko akibrokšto – tyčinio įmonės bankroto.

Spaudos konferencijoje dalyvaus: Profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Kristina Krupavičienė ir Seimo narys, „Centro partijos – Gerovės Lietuva“ pirmininkas, N. Puteikis.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

14 komentarų

 1. stasys:

  Palaukime pamatysime , keista kad vėl bandoma prakišti sena mintį ” pirmiau atimti o paskui žiūrėsime ” .Gal Puteikis ėmė dirbti Snoro banko buvusiu akcininku naudai ., juk kaip tik prieš gerą mėnesį teismui buvo atiduota tokia byla ir prasidėjo kita Paryžiuje , kur bus svarstomas dar vienas nacionalizavimo atvejas valstybės naudai . Sutapimas ar pirmos idėjos autorystės siekis su labai nešvariais ketinimais ?

 2. Socialistas:

  Kaip nacionalizuot. Privatinė nuosavybė gi šventa kapitalizmo karvė. Ją pasakys Briuselis!?Oligarchas Pangonus lengvai neatiduos savi įmonės, i Lietuvos valdžia geriausiu atveju sumokės padidintą kainą už Grigeo, blogesniu atveju dar ir kompensacijas Pangoniui iš mūsu suneštu mokesčiu. Bet jus nesipiktinat kai kapitalistinė valdžia jus apvagia, jums esminė provlema ar ledžia mosuot vėliava. Geriau būt pliku ubagu, bet mosuot vėliava.

 3. Romas:

  Tikri šaunuoliai – visi trys, priešakyje su N. Puteikiu.
  Tik ta tuščia konferencijų salė – tikras akibrokštas ir kontrastas kalbantiesiems. Yra dar žinoma vilties, kad išsijudins ir žiniasklaida, ir tautos atstovai – politikai. Gal dar palauksiu, nekeiksiu šitų “atstovų” ir visos korumpuotos Sistemos (atstovaujamos demokratijos).

  • stasys:

   Kai dažnai ir daug meluoji , žmonės pripranta ir pradeda nebekreipti dėmesio . Tai paaiškina kodėl “marginalų” spaudos konferencijos Seime tokios tuščios ir vienišos .

   • Romas:

    Visuomenės ABEJINGUMAS – loginė “atstovaujamos demokratijos” pasekmė. Nes visa valdžia korumpuotos mažumos rankose. O tauta, piliečiai, dėl neturėjimo jokių poveikio priemonių, savo “atstovams”, pasmerkti ABEJINGUMUI ir NEVILČIAI.

 4. stasys:

  lrytas.lt/zinios/kriminalai/2020/01/17/news/-grigeo-kaltinami-tarsa-ir-dokumentu-klastojimu-vienas-is-keturiu-itariamuju-buves-direktorius-13298428/

 5. Žemyna:

  Pasirodo, genialusis įstatymas, apsaugantis gamtos teršėjus nuo patikrų ir atsakomybės, priimtas pono Š. pastangomis –
  būdamas ministru, jis pasirūpino, kad kontrolieriai neturėtų teisės peržengti privačios įmonės ribų be įspėjimo. Įspėti apie patikrą privalo prieš 2 paras!!! T.y., kai bus pašalinti visi pažeidimai ir visi pėdsakai švariai išvalyti…
  Šis žmogus gimė kenkti savo valstybei, jos gamtai ir jos Tautai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: