Lietuvos bankų asociacijos gretose – ir „Revolut Bank“ (0)

Revolut Bank | Lietuvos bankas

Revolut Bank | Lietuvos bankas

Jungtinės Karalystės finansinių technologijų startuolis „Revolut Bank“, turintis lietuvišką bankinę licenciją šiemet prisijungė prie Lietuvos bankų asociacijos (LBA).

„Lietuvos bankų asociacija vadovaujasi griežtais skaidrumo ir atsakomybės kriterijais. Mūsų narių bendras tikslas – teikti klientams saugias, patikimas, patogias ir poreikius atliepiančias finansines paslaugas. Sveikiname jauną ir ambicingą „Revolut Bank“ komandą prisijungus prie mūsų bendruomenės“, – sako asociacijos prezidentas Mantas Zalatorius.

Šiuo metu „Revolut“ Lietuvoje turi apie 300.000 klientų Lietuvoje, visame pasaulyje – per 9 mln., o biurai steigiami ne tik Europoje, bet ir JAV, Singapūre, Australijoje, Japonijoje.

„Revolut Bank“ vadovas Virgilijus Mirkės sako, kad šiais metais klientams bus suteikta galimybė laikyti pinigus „Revolut“ banko sąskaitoje, o tai reiškia, kad visiems čia laikomiems pinigams bus taikoma 100 000 eurų apsaugos riba. Šių metų vasarą klientams taip pat planuojama pasiūlyti ir vartojimo kredito paslaugas.

„Revolut“ išgyvena labai įdomų procesą tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje – iš startuolio tampa korporacija, kurioje jau šiandien dirba per 1.800 darbuotojų, iš kurių per 100 – Lietuvoje.

„Lietuvoje „Revolut“ tapo banku ir mes matome, kad Lietuvos bankų asociacija ir jos nariai pirmiausia rūpinasi klientų gerove, finansų rinkos tvarumu bei visuomenės finansiniu raštingumu. Mums šios sritys yra labai artimos, ypač kalbant apie klientų gerovę. Manome, kad jau pakankamai subrendome ir užaugome, o mūsų sukaupta tarptautinė patirtis technologijų startuolio veiklos srityje gali būti naudinga ir kitiems finansų rinkos žaidėjams bei visų Lietuvos bankų klientams“, – teigia Virgilijus Mirkės.

Šiuo metu LBA vienija 12-a tikrųjų narių: „Citadele“, „Danske Bank A/S“ Lietuvos filialą, „European Merchant“, „Luminor“, Medicinos banką, „OP Corporate Bank“ plc Lietuvos filialą, SEB, „Swedbank“, Šiaulių banką, Lietuvos centrinę kredito uniją, „Unicredit Leasing“ Lietuvos filialą, „Revolut Bank“ bei 6 asocijuotus narius: kredito biurą „Creditinfo“, „INVL Asset Management“, „Nasdaq Vilnius“, „Northern Horizon Capital“, „PayRay“ ir „Ondato“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: