Iširo Seimo frakcija „Lietuvos gerovei“ (0)

Seimas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Seimas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Sausio 13 d. per neeilinį Seimo posėdį pranešta, kad iširo frakcija „Lietuvos gerovei“. Tai nutiko dėl to, kad iš šią, valdančiojoje koalicijoje esančią frakciją, paliko Seimo narys Kęstutis Bartkevičius. K. Bartkevičius tapo  Mišrios grupės Seimo nariu.

„Frakcija sudaroma mūsų statuto pagrindu iš septynių narių, nelikus septynių narių, frakcija neegzistuoja ir visi nariai tampa Seimo narių Mišrios grupės nariais, kol nebus sukurta kita frakcija“, – pranešė Seimo pirmininko pavaduotoja R. Baškienė.

Buvusios frakcijos „Lietuvos gerovei“ seniūnas Vytautas Kamblevičius sakė, jog K. Bartkevičiaus sprendimas jam buvo staigmena. Seimo narys taip pat sakė tikintis, jog pavyks suburti frakciją iš naujo.

Opozicija teigia, kad Seime formaliai  žlugo valdančioji dauguma.

„Dėl vienintelio siekio – išlikti valdžioje iki rinkimų – sulipdyta valdančioji koalicija byra vos prasidėjus naujiems metams. Simboliška, kad dar vienas šio Seimo naujadaras – iš įvairių partijų atskilėlių sulipdyta frakcija „Lietuvos gerovei“ – savo egzistavimą baigė istorinę sausio 13-ają, prieš pat iškilmingą Seimo minėjimą. Akivaizdu, kad valdančiuosius draskantys vidiniai prieštaravimai stumia Seimą, o su juo – ir Vyriausybę į nuolatinės politinės krizės būseną.“, – sako Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnė, Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: