„Iš savo varpinės“: Naglis Puteikis: „Grigeo“ skandalas pakeis valstybę (video) (5)

„Iš savo varpinės“: Naglis Puteikis: „Grigeo“ skandalas pakeis valstybę | varpine.org nuotr.

„Iš savo varpinės“: Naglis Puteikis: „Grigeo“ skandalas pakeis valstybę | varpine.org nuotr.

Kas įvyko Klaipėdoje? Kodėl ilgus metus atsakingi valdininkai buvo „atsitiktinai“ akli, kurti ir praradę uoslę. Juk pirmi gyventojų skundai dėl nepakeliamo dvoko atsakinguosius pasiekė kone prieš 10 metų?

„Iš savo varpinės“ laidoje Seimo narys, bei Centro Partijos „Gerovės Lietuva“ pirmininkas Naglis Puteikis papasakos pirmiausiai būtent apie dabartinio „Grigeo“ taršos skandalo užkulisius. Keli pateikti teisėsaugos Klaipėdoje „darbo“ faktai tikrai jus nustebins, o gal ir šokiruos.

Taip pat šioje laidoje kalbėsime kitomis temomis t.t. ir apie skandalingą „vaikų teisių“ padėtį ir apie tai ar reikia įteisinti „užsienio agento“ statusą lobistinėms organizacijoms gaunančios finansavimą iš užsienio.

Trečioji laidos potemė-kas yra labiausiai antivalstybinės partijos ir kodėl šios visuomet yra stambaus verslo pusėje.

Kategorijos: Akiračiai, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

5 komentarai

 1. stasys:

  Žiūrėjau savaitgalį . Nepakeis valstybės , pasmerkti nesulaukus visu teisėsaugos detaliu ir aplinkybių to įvykio ? mes taip šiandiena ir vakar elgėmės , koks gi čia pokytis ateičiai . Ačiu dievui kad tokios ‘tradicijos’ dar teismuose neįteisintos , o jei pasirodys kad taip elgiasi ,atskirais atvejais, diduma verslo įmonių .? ar tie prekybos centrai irgi bus tokie principingi .? Nemanau . Tualetinį popierių gali pigiau patiekti ir Ukrainiečiai ir tie patys Lenkai .. o kaip su tais kasdieniniam vartojimui skirtais produktais . ?

 2. mociute:

  P. N.Puteiki, negi paciam kaip klaipedeciau ir turinciam seimo nario galiu tiek daug metu nosies nekuteno tas baisus nusikalteliu tukstanciais tonu leidziamu nuodu “aromatas”????

 3. Romas:

  Puiki laida., visom prasmėm. Informatyvi.
  SISTEMA gavo antausį. Tikėkimės – ne paskutinį. Kol kas tiktai, dėl žmogiškojo faktoriaus.
  Daugiau naglumo, daugiau Naglių ir Lietuva nubus.

 4. Tvankstas:

  Išeis tik bezdalas ir viskas liks kaip buvę. Prisiminsime kaip ‘skambus pirdis mariose’. Partijoms naujuose rinkimuose kaip oras yra reikalingi Grigeo pinigai.

 5. Romas:

  Tai pesimizmas ar viltis? O gal abejingumas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: