D. Grybauskaitę stebina J. Narkevičiaus paskyrimas ministru (18)

Dalia Grybauskaitė | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Dalia Grybauskaitė | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė, kalbėdama su žurnalistai Seime teigė, kad kritikos sulaukęs ir daug diskusijų sukėlęs susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius apskritai neturėjo būti paskirtas ministru. Ji teigė dar prieš dvejus metus turėjusi informacijos apie J. Narkevičių, kuri būtų užkirtusi net ir galimybę svarstyti jo kandidatūrą į ministrus

„Labai blogai atrodo situacija. Aš manau, kad tokio ministro apskritai neturėjo būti, jis neturėjo būti paskirtas pirmoje vietoje. Todėl visos batalijos dabar tikrai tragikomiškai atrodo“, – sakė D. Grybauskaitė.

Tuo metu Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis tvirtino, kad prieš porą metų apie J. Narkevičių jokios informacijos nebuvo ir negalėjo būti, nes Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos dalyvavimas koalicijoje nebuvo svarstomas. Jis pridūrė, kad J. Narkevičiaus dalykinės savybės jam kol kas nekelia abejonių.

Sauliaus Skvernelio teikimu J. Narkevičių susisiekimo ministru paskyrė prezidentas Gitanas Nausėda praeitą vasarą po prezidento rinkimų performavus Vyriausybę. Lapkričio pabaigoje G. Nausėda pareiškė nepasitikėjimą ministru ir paragino jį trauktis iš pareigų, tačiau jis dirba iki šiol. G. Nausėda Seime žurnalistams sakė, kad, spręsdami dėl susisiekimo ministro J.Narkevičiaus, valdantieji pademonstruos savo politinį padorumą.

Sprendimą dėl ministro valdančioji koalicija žada priimti antradienį.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

18 komentarų

 1. stasys:

  Narkevičius tikrai nėra prasčiausias ministras Lietuvos istorijoje , buvo dar tokia panelė Vėsaitė ūkio ministru , kai kas dėl mados skyrė moterį ir į krašto apsaugos ministrus ir po to labai gailėtasi , tai čia tik šio dešimtmečio pavyzdžiai … o jei nusikelti dar toliau .? Melas R.Karbauskio susideda tame kad jo buvo žadėta profesionalu komanda vyriausybėje nustumiant partinius interesus į šoną , o gavosi taip kaip yra ..o ir trauktis nuo konflikto su Prezidentu G.Nausėda Jis niekur negali . Po tokio jėgos dėmontravimo Seime rytoj .. jam teks savo partneriu paklausti ar jie pasiruošę su juo pačiu skęsti per ateinančius rinkimus. ? Kada klounas nusišaipo karaliui į veidą tautos akivaizdoje iprasta tokius sumesti į duobes su tigrais..

 2. pilietė:

  MANE LABAI STEBINA GRYBAUSKAITĖS IŠRINKIMAS PREZIDENTE.

 3. Algimantas:

  Šiandien žiūrėjau minėjimą seime, valdžios atstovai daugumoje prisisegę svetimų valstybiių “penkiakampe” , ir jokios lietuviškos simbolikos. Tai parodo kam tarnauja Lietuvos valdžia ir kodėl tautiečiai, nematydami prošvaisčių bėga iš savo Tėvynės .Artėja rinkimai, lietuviai turėtų prisiminti tautos niekintojus…..

 4. Stebėtojas:

  O mane aplamai stebina viskas, kas vyksta dabar Lietuvoje! Kažkoks durnių laivas… 🤕

  • stasys:

   🙂 dėl visko kaltos oro prognozės ,..sausio mėnuo įpusėjo o aš dar sniego dorai nemačiau ..Tokiu metu laiku laivai jau neturėtu plaukioti ..o va jie plaukia .

  • Stebėtojas:

   P.S. Gal jau laikas jungtis prie Lenkijos? Patys nesugebame spręsti nieko. Na, visiškai nieko! Valdžioje kažkokie silpnapročiai… Būčiau jaunesnis – bėgčiau nafyg į Ameriką… 🤯

   • stasys:

    o gal Lenkija prie Lietuvos .? Juokauju . Pati idėja kažką prie kažko prijungti sukelia dideles neurozes visuomenėse . Paskutinė apklausa Rusijoje dėl Baltarusijos prijungimo prie Rusijos , pačioje Rusijoje nesulaukė palaikimo . Vat jei gelbėti ..tai jau kas kita. 🙂 Mintis apeliuojant į Krimo aneksija ..:))

  • Tas “durnių laivo” jausmas žmogui atsiranda dėl to, kad objektyvus įvykių vertinimas, pasaulio žinojimas nyksta, jis yra išstumiamas įsigalinčio informacinio (signalų) pasaulio. Kiekvienas skleidžia savo – ne žinias, o subjektyvę informaciją (signalą). Taip išnyksta psichologinis žmonių kaip tokių, visuomenės gyvavimui bendrumo būtinumas, kiekvienas gyvena skirtingame informaciniame (signalų) pasaulyje. Visa tai veda į vadinamą pasaulio išprotėjimą, kuris yra radęsis kaip psichologinės (žinojimo) prigimties konstruktas ir kuriame buvo gyventa po palaipsnio laukinumo išnykimo. Tas vyksmas gali būti žmonijos grįžimas iš gyvavimo žinojimo(žinių) būdu į gyvavimą informacijos (signalo) pasaulio būdu, tapačiu naujai gamtinei būsenai.Tokia yra to, kas vyksta Lietuvoje ir apskritai pasaulyje, ateitis…

 5. Taip:

  Baškienė- Seimo pirmininko I-oji pavaduotoja,viena iš pagrindinių Valstiečių partijos vadovybės asmenų- yra man labiausiai vertybinė ir sąžininga politikė.Šiandienos /pirmadieny/ Sausio 13-osios įvykių iškilmingame minėjime pasirodė su mėlynake gėlyte,kuri neturi jokių sąsajų su šia Atminimo diena.Tad,Gerb. Baškiene,labai Jumis nusivyliau,-kas Jums nutiko? Svarstau,ar iš viso artimiausiuose rinkimuose į Seimą už Jus ir Jūsų partiją balsuoti.

 6. T0mas J.:

  Mane stebina TSKPistės išrinkimas prezidente.
  Du kartus… 🙁

 7. Kitas:

  Mane irgi stebina Panelės išrinkimas prezidente, o ko ji dabar kišasi ne į savo reikalus.

 8. stasys:

  Prezidento pareigas einantis žmogus ir po to lieka Prezidentu , prie tokio deficito populiarumo partijoms mums vertėtu apsvarstyti galimybe, išplėsti Prezidento galias sukuriant ,šalia , TRIJU Prezidentu patariamąjį organą . Retoriškai visada galima savęs paklausti ar Seimo dauguma populiarumu vis. neperlipanti rinkimu kartelės į Seimą gali daryti sprendimus valstybės vardu ir ka ji tuo metu ATSTOVAUJA ? Kur tas dugnas kai žemiau jau nėra ką pramušti ..ir ar tokia Seimo sudėtis gali valdyti Lietuvą . ???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: