Susisiekimo ministras neigia prezidento teiginius dėl įdarbintų asmenų (0)

Jaroslavas-Narkevicius-Alkas-lt-nuotr

Jaroslavas-Narkevicius-Alkas-lt-nuotr

Ketvirtadienį surengtoje spaudos koferencijoje Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius paneigė prezidento Gitano Nausėdos teiginius, kad susisiekimo sektoriuje jis įdarbino 20 su jo partija susijusių asmenų. Pasak ministro, nėra ir galimų priimamų darbuotojų sąsajų su jo atstovaujama Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga ar su lenkų tautine mažuma.

„Susidaro įspūdis, kad ekscelencija prezidentas yra klaidinamas. Kyla tik klausimas, kas tą daro ir kodėl“, – kalbėjo J. Narkevičius.

Ministras teigė, kad į vadovaujančias pareigas, pagal jo turimą informaciją, priimtųjų nebuvo, o nuo jo darbo pradžios pernai rugpjūtį susisiekimo sektoriuje priimta daugiau kaip 500 žmonių, didžiausią dalį kurių sudaro techninės-inžinerinės srities darbuotojai. J. Narkevičius toliau tvirtino neketinantis trauktis iš pareigų ir sakė dirbantis sąžiningai.

Prezidentas G. Nausėda interviu LRT radijui sakė, kad J. Narkevičius yra „žmogus, kuris įdarbino jau turbūt mažiausiai 20 savo partijos bičiulių arba žmonių, susijusių su partijos nariais ministerijos dispozicijoje esančiose įmonėse“.

G. Nausėda ne kartą ragino trauktis J. Narkevičių iš pareigų. Tuo metu valdančioji koalicija ministro ateitį žada svarstyti kitą savaitę.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: