Prie „Grigeo“ vyks piketas „Boikotuokime „Grite“! (video) (7)

grite-metu-prekes-zenkla-alkas-lt-koliazas

Alkas.lt koliažas

Sausio 9 d., ketvirtadienį, 15:30–17 val. Vilniuje, prie „Grigeo“ įmonių grupės būstinės (Vilniaus g. 10, Grigiškės) telkiamas piketas „Boikotuokime „Grite“!

Taip Lietuvos vartotojų organizacijų aljansas bei kitos susirūpinusios aplinkos apsauga organizacijos ketina išreikšti protestą dėl AB „Grigeo“ įmonių grupei priklausančios bendrovės veiksmų Klaipėdoje, dideliu mastu teršiant aplinką.

Pikete dalyvaus Aplinkosaugos koalicijos atstovai, „Penktadieniai ateičiai“ savanoriai ir kiti neabėjingi visuomenininkai.


Kaip žinia, sausio 7 d. Klaipėdos apygardos prokuratūroje surengtoje spaudos konferencijoje buvo pranešta, kad kartono gamyba užsiimanti įmonė „Grigeo Klaipėda” išvalydavo tik keletą procentų nuotekų, o likusias, leistinus taršos reikalavimus viršijančias 130-150 kartų, nutekindavo tiesiai į Kuršių marias:

AB „Grigeo“ grupės prezidentas Gintautas Pangonis surengs spaudos konferenciją

Sausio 9 d., ketvirtadienį, 12 val. Vilniuje, BNS konferencijų salėje (Saltoniškių g. 9B, Verslo centro „Link“ 5-ame aukšte) AB „Grigeo“ grupės prezidentas Gintautas Pangonis komentuos susidariusią padėti susijusią su įvykiais Klaipėdoje.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

7 komentarai

 1. Kitas praeivis:

  Labiau padėtų jai į šią problemą atkreiptų Švedų , Lenkų , Latvių , Vokiečių , Estų , Suomių ir kitų Baltijos jūros šalių visuomeninės ir valstybinės gamtos apsaugos organizacijos ir žiniasklaida. Man nenormalu , kad kažkas taip elgiasi ir kažkas tą elgiasį dengia. Stebesi kodėl menkių ištekliai ženkliai sumažėjo paskutiniu laiku , kad reikėjo net jų žvejybą uždrausti.
  Kiek suprantu , paskutiniu metu kažkas kažko nepasidalijo , tai įskundė vienas kitą. Ir artimiausiu laiku viskas bus užglaistyta.

 2. Aha:

  Vat uždarius tą Pangonį 5 metus pamąstyti, ką ne taip padarė, gal ir pagelbėtų? Gal ir kiti pradėtų bijoti? Bet spėkit, kaip baigsis? … ogi čiumodanai pradės marširuot po kabinetus (viskio dėžutės čia nebepadės)…

 3. ŽEMAITIS:

  Tokie piketai ir Grigeo prekių boikotai – elementari tuštybė.
  Neginu įmonės – tikrai prasikalto. Už tai sumokės baudas.
  Tačiau ar to nepakanka? Kam stumti į bankrotą Lietuvišką įmonę? Visiškai nelogiška, tie aktyvistai kerta šaką, ant kurios patys sėdi. Ką, kitų šalių produkcija geresnė už Lietuvos? Negi kitoms šalims geriau kurti darbo vietas, pildyti jų biudžetus?
  Taigi, tikrai nepalaikau tokių protesto akcijų ir trumparegiškų Grigeo produktų boikoto.

  • Kitas praeivis:

   Su tokia logika , samdomus žudikus ir vagis galima pateisinti. Jie ir už savo darbą gauna pajamas iš kurių išlaiko save ir savo šeimą. O pirkdami kurą ir kitas akcizines prekes prisideda prie valstybės pajamų.
   P.s matyt nusamdytos rimtos viešųjų ryšių agentūros ir per visas masinės informacijos priemones plaunama “Grigeo ” šiandiena.

  • Žemyna:

   O gal verčiau NACIONALIZUOTI? O tada kažkam kitam parduoti? Nacionalizavus nereiktų stabdyti gamybos?
   Kur ekonomistas L.K. Jaskelevičius? Jam Grigiškės turėtų rūpėti. Galėtų pavadovauti nacionalizuotai įmonei, kol bus parduota?

 4. Žemyna:

  Manau, jog turime viską problemų ir nusikaltimų kompleksą.
  Be visų kitų, daugiau mažiau minimų nusikaltimų, turime į tai žiūrėti kaip į sunkų nusikaltimą prieš valstybę, piktybišką kenkimą valstybei tyčiniais, gobšumo diktuojamais veiksmais, kurie, be visokeriopos žalos mūsų pačių šaliai ir gamtai, dar gali sukelti pačių įvairiausių tarptautinių organizacijų (kad ir Europos ar pasaulio ŽALIŲJŲ!) puolimą, baudas, importo iš mūsų boikotą, draudimus ir pan.. T.y., šie dvasios ubagai dėl savo nepasotinamo gobšumo tokiu būdu gali sukelti valstybės bankrotą.
  Kada prabils VSD! Kada ji pareikalaus iš Seimo įstatymo, kvalifikuojančio panašius veiksmus kaip valstybės išdavystę?!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: