Tęsiami pokalbiai dėl mokytojų darbo apmokėjimo (0)

www.guardian.co.uk nuotr.

www.guardian.co.uk nuotr.

Sausio 9 dieną į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje rinksis darbo grupė etatiniam mokytojų darbo apmokėjimui tobulinti ir kitiems su mokytojų darbo apmokėjimu susijusiems klausimams spręsti. Tai antras šios darbo grupės posėdis.

„Per darbo grupės posėdį numatoma svarstyti profesinių sąjungų, asociacijų pateiktus siūlymus, kaip pakoreguoti reglamentuojančius mokytojų darbo užmokestį teisės aktus, kad etatinio apmokėjimo modelis būtų sklandžiai taikomas praktikoje“, – sako darbo grupei vadovaujanti viceministrė Jolanta Urbanovič.

Darbo grupė švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus įsakymu buvo sudaryta lapkričio mėn. Ši darbo grupė peržiūrės ir atnaujins etatinio modelio metodiką, kad jis taptų aiškesnis ir paprastesnis, labiau atlieptų mokyklų, mokytojų ir vadovų poreikius, mažintų perteklinį popierizmą. Į darbo grupę įeina visų švietimo darbuotojų profesinių sąjungų, mokyklų vadovų asociacijų atstovai, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos darbuotojai ir kiti specialistai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: