Kitąmet Rygoje bus atidarytas didžiausias Baltijos šalių konferencijų centras (nuotraukos) (1)

Rengėjų nuotr.

Konferencijos salė | Rengėjų nuotr.

Pirmąjį 2020 m. ketvirtį, Rygoje duris atvers didžiausias Baltijos šalyse konferencijų centras „Atta Centre“, kurio bendras plotas yra 15000 kvadratinių metrų. Centras įsikurs Krasta gatvėje 60.

„Atta Centre“ bus naujoviškiausias daugiafunkcis verslo kompleksas, apjungiantis visas šiuolaikiniams verslininkams reikalingas paslaugas – 29 konferencijų sales, biurų centrą ir bendro darbo erdvę, restoraną, didelę automobilių stovėjimo aikštelę su elektromobilių įkrovimo stotelėmis. Centre vienu metu galės tilpti iki 5500 žmonių.

Dėl didelių techninių centro galimybių, čia galės būti rengiami įvairūs renginiai: parodos, konferencijos ir banketai, taip pat bet kokio tipo kultūriniai, meno ir sporto renginiai. Multimodalinė, aukštųjų technologijų sistema leis pakeisti viso pirmo aukšto išdėstymą, atsižvelgiant į renginio pobūdį, neprarandant garso izoliacijos kokybės.

„Atta Centre“ | Rengėjų nuotr.

„Atta Centre“ | Rengėjų nuotr.

„Verslo turizmas yra perspektyvi kryptis, o ją plėtodami galime pritraukti daugiamilijonines investicijas Latvijoje. Tokio masto konferencijų centras kaip Atta padarys Rygą patrauklesne užsienio rengėjams, rengiantiems tarptautinio masto renginius. Taip pat iki 2025 m. ketiname atidaryti dar 5 tokius konferencijų centrus didžiausiose Europos sostinėse“, – sakė Janis Astahovs, „Atta Centre“ generalinis direktorius.

Pasak projekto kūrėjų, verslo centro sumanymas buvo paremtas „skruzdėlyno“ konceptu, kuris simbolizuoja kūrybiškumą ir bendradarbiavimą. Centro fojė bus įrengtas unikalus 5 metrų terariumas, kuriame gyvens „Atta genties“ skruzdėlės, sukurtos bendradarbiaujant su Rygos nacionaliniu zoologijos sodu…

Naujojo konferencijų centro atidarymas numatomas pirmąjį 2020 m. ketvirtį.

Kategorijos: Baltų žemėse, Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: