Senelis Kalėda į Vilnių atvyko su lietuviško Zodiako ženklais (nuotraukos) (2)

79226530_2920475067964202_8508813616240132096_o

Senelis Kalėda į Vilnių atvyko su lietuviško Zodiako ženklais | Rengėjų nuotr.

Gruodžio 7 d. Vilniaus Katedros aikštėje prie pagrindinės sostinės Kalėdų eglės į šventę „Sveikas, Seneli Kalėda!“ susirinko gausus būrys vaikų su tėveliais susitikti su Seneliu Kalėda.

Šventės dalyvius linksmino Neringa ir Tele Bim-Bam nariai. Valandą trukusiame koncerte „Tuojau užgrius Kalėdos“ skambėjo visiems gerai žinomos senosios ir naujai sukurtos Tele Bim-Bam dainos: „Mamos suknelė“, „Kalėdos“, „Baltoji varnelė“ ir daug kitų. Ne vieną savo gerbėjų kartą jau užauginęs, 30-ties metų sukaktį švenčiantis Tele Bim-Bam pasirodymas tapo ypatinga dovana.

„Praėjusiais metais buvo žavu stebėti, kaip Katedros aikštėje drauge su vaikais smagiai žaidė ir šoko daugybė suaugusių. Žaidimai, betarpiškas bendravimas gerumu uždega kiekvieną širdį“, – sakė viena šventės rengėjų etnologė Eglė Valentė.

Katedros aikštėje veikė ir „Kalėdų Senelio paštas“. Mažieji renginio dalyviai mokėsi sulankstyti voką, skirtą laiškui Kalėdų Seneliui, ir čia pat parašytą laišką išsiųsti.

Vaikai išvydo ir 12 mėnesių simbolius – lietuviškus Zodiako ženklus, kuriuos įkūnijo jaunieji teatro trupės aktoriai pasipuošę lietuviško Zodiako ženklų atvaizdais išmargintais ypatingais drabužiais. Šiuos drabužius sukūrė menininkė, drabužių dizainerė Nijolė Stunskaitė.

Šventėje netrūko pramogų, linksmybių ir staigmenų.

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

2 komentarai

  1. Vidinis Balsas:

    Na, nežinau kas čia taip surengė, iš kur tuos apdarus įsigijo , bet gavosi labai tikras dalykas. Neįtikėtina. Šaunuoliai.

  2. Žemyna:

    Šaunuoliai! O jaunimas koks gražus – miela malonu žiūrėti.
    Gaila, kad lietus viską gadina. Būtų daug smagiau pasilinksminę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: